Şimdi Ara

Kasım 2012 Güncellemesi | DHKT Yeniden Mi Kuruluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
1
Favori
39.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [sizer]Kasım 2012 Güncellemesi | DHKT Yeniden Mi Kuruluyor?

Ümit 'Extreme' Özyürek
    Emir 'M'Shinoda' Bülbül
    Can 'Foxitcl' Tecim
    Doğanay 'Xeg' Yurtlu
    İsmet 'Fabu' Koçer
    Eray 'Monster' Şimşek
    Murat 'Catch' Karabulut
    Tayfur 'Qwerty' Terzioğlu

DH Gaming Steam Grubuna üye olmayı unutmayın!

[sizer]Kasım 2012 Güncellemesi | DHKT Yeniden Mi Kuruluyor?

Klan oyuncu başvuruları için tıklayınız!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İtirazım

yok
  • selamın hello Ben Mah$er-i Cumbu$
    sadice bende dhdanım demek ıstedım
  • Diablo ben Leo
    beni gece maçlarına sok !
  • quote:

Orjinalden alıntı: HighDamagE

selamın hello Ben Mah$er-i Cumbu$
    sadice bende dhdanım demek ıstedım

Ooo merhaba hocam :)

quote:

Orjinalden alıntı: NoSt3am
    Diablo ben Leo
    beni gece maçlarına sok !

Hocam sizi oyunda tanımıyorum,konuştuğumzda da isminiz geçmedi.
    Açık konuşmak gerekirse,kendini belli eden iyi oyunculardan oluşan bir klan olmasını istiyoruz.

Eğer uygun görülürseniz siz de alınırsınız elbette.Tek seçen kişi ben değilim yani,hatta ben seçmiyorum,bildiğim ve aklıma gelen kişiler bunlar,o yüzden bu arkadaşları seçmeyi uygun buluyorum.
  • Başarılar...
  • Hah sonunda.Valla ben olabilirim.Nickim element.Msn:nba_life_24@hotmail.com
    sizden istegim 1 kez macta denemeniz.bende kendime güveniyorum zaten macta saglam isim yapması dh'nin Gece benım icin mac sorun olmaz hatta daha iyi olur.Bencede saglam bir takım belirlemek lazım dh clanı olarak msn'i mi ayrıca eklersen daha rahat konusarabiliriz

@darkswordman senin clan var mı?yada senin takılgın ip adresi?sen böyle ünlü clanların demolarını falan takip ediyonda seni merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 25 Temmuz 2008; 21:07:00 >
  • Ben bir sorun çıkmadığı sürece gece gündüz farketmez gelirim .
    Msn = Pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TooRop. -- 9 Ocak 2009; 0:22:56 >
  • Başarılar.. bol bol antreman yapın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magical Zero

Hah sonunda.Valla ben olabilirim.Nickim element.Msn:nba_life_24@hotmail.com
    sizden istegim 1 kez macta denemeniz.bende kendime güveniyorum zaten macta saglam isim yapması dh'nin Gece benım icin mac sorun olmaz hatta daha iyi olur.Bencede saglam bir takım belirlemek lazım dh clanı olarak msn'i mi ayrıca eklersen daha rahat konusarabiliriz

@darkswordman senin clan var mı?yada senin takılgın ip adresi?sen böyle ünlü clanların demolarını falan takip ediyonda seni merak ettim

Clan cok girdim ciktimda iyi oynayan yok onlarlada zaman kaybetmek istemiyorum millet frag için oynuyor şunu anliyamiyorlar Cs'nşn takım oyunu oldugunu...

Takıldıgım Server ise 212.175.75.212:27015 Wasp Server

Server hakkında bilgi vermek gerekirse
    -Türkiyedeki En iyi server diyebilirim
    -Türkiyede ki en iyi profosyonel oyuncularin girdigi server (dark passage dan adam girdigini gordum muhabbett ettik ER2 girdi, ve eski DP oyuncularinin oldugu server slog ,extram gibi
    - Server girenlerin yaş seviyesi +17
    -Türkiyenin ilk CS 1.6 serverlarinda birisidir
    -Her zaman admin bulunur Her zaman fuldur
    -Kotu oynuyanlar girmez cunku 5 el oldumu cikarlar ve kimse birbirine kufur filan etmez
    -Serverda sacma sapan pluginler yoktur

Neden bu kadar övdün Admini filanmisin dersen degilim bunu tüm sammiyetimle soyluyorum

Tek kelime ile mükemmel
    (Bu arada demo izlemem canlı izlerim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Temmuz 2008; 21:21:43 >
  • Tmm ben de canlı demo kastetmistim Adın nedir bu arada benim adım element.Sen dedin diye oraya üye bile oldum .Nickini de görürsem konusuruz oyunda Birde ben üye oldum hatta foruma girdim ama tıklayınca üye olun diyor anlamadım.oyuna girerken setinfo _pw sifre yaptım yine aynı seyi dedi.ama ilk aldıgım gün oynamıstım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 25 Temmuz 2008; 21:32:37 >
  • quote:

Tmm ben de canlı demo kastetmistim Adın nedir bu arada benim adım element.Sen dedin diye oraya üye bile oldum .Nickini de görürsem konusuruz oyunda

ImpacT <Mert A.>

Forma girmeyle oyuna girmenin alakası yok onu sadece forma üye ol diye yapmislar, 21/24 olunca anca girebilirsin(2slot)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Temmuz 2008; 21:37:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

quote:

Hah sonunda.Valla ben olabilirim.Nickim element.Msn:nba_life_24@hotmail.com

Clan cok girdim ciktimda iyi oynayan yok onlarlada zaman kaybetmek istemiyorum millet frag için oynuyor şunu anliyamiyorlar Cs'nşn takım oyunu oldugunu...

Takıldıgım Server ise 212.175.75.212:27015 Wasp Server

Server hakkında bilgi vermek gerekirse
    -Türkiyedeki En iyi server diyebilirim
    -Türkiyede ki en iyi profosyonel oyuncularin girdigi server (dark passage dan adam girdigini gordum muhabbett ettik ER2 girdi, ve eski DP oyuncularinin oldugu server slog ,extram gibi
    - Server girenlerin yaş seviyesi +17
    -Türkiyenin ilk CS 1.6 serverlarinda birisidir
    -Her zaman admin bulunur Her zaman fuldur
    -Kotu oynuyanlar girmez cunku 5 el oldumu cikarlar ve kimse birbirine kufur filan etmez
    -Serverda sacma sapan pluginler yoktur

Neden bu kadar övdün Admini filanmisin dersen degilim bunu tüm sammiyetimle soyluyorum

Tek kelime ile mükemmel
    (Bu arada demo izlemem canlı izlerim)

Dışarıdan birinin bu yazıları yazması bizi sevindirdi gerçekten.Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.

Wasp Server
    Abu
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

quote:

Tmm ben de canlı demo kastetmistim Adın nedir bu arada benim adım element.Sen dedin diye oraya üye bile oldum .Nickini de görürsem konusuruz oyunda

ImpacT <Mert A.>

Forma girmeyle oyuna girmenin alakası yok onu sadece forma üye ol diye yapmislar, 21/24 olunca anca girebilirsin(2slot)

2 slotu bende düsündüm ama dedim o zaman slot ister üyelik yazdı bende üye olayım dedim.neyse bir zararı olmaz sagol yinede
  • ya benide alırmısın geliorm şimdi dh serverına DH | CaR$I olucak nick

edit : msn : yasin_dinho@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasputin38 -- 25 Temmuz 2008; 22:19:46 >
  • Gece maçlarına katılabilirim ismim daimakafein olarak geçer daha önceden cocaine - kafein olaraktı. Hiç bi klanada girmedim bakirim daha
  • Beyler kimse "Beni de alır mısın?" yazmasın lütfen.

Biz sadece aklımıza gelen oyuncuları yazdık.Elbette başka iyi arkadaşları da klana dahil edebiliriz.
    Kimse "Beni bi izleyin" demesin ayrıca.Bizim DH serverinde takılan arkadaşlardan seçiyoruz zaten,gözümüze çarpan arkadaşları seçtik.

Ha önümüzdeki zaman içerisinde eğer arkadaşlar yeterli gelmezse,veya istemezse ayrılmamız da olası.
    Yeni arkadaşlar da elbette eklenebilir.Henüz daha ortada kesin birşey yok.Biz sadece aklımıza gelen oyuncuları yazdık.Kimse somurtmasın üzülmesin yani.

Daha değişebilecek bu takım elbette.
  • @darkswordman la biraz oynadık
  • Gece gündüz maçlara gelirim , iletişim için imzamı teferruatlı incelemeniz rica olunur . DH | ~ [F]eanoR

Bu arada birşeyden bahsetmek istiyorum .

DH | asdasdasd çok klasik bir clan tagı .

< DH > ~ NİKİNİZ ----> Böyle bir tag filan olsaydı daha güzel olurdu diye düşünüyorum
  • Beyler mesajımı okumuyorsunuz herhalde.Maç yaparım diye kimse yazmasın buraya.Biz serverda iyi oynayan arkadaşlar arasında grup kurmak istiyoruz.

İyi olduğunuza inanıyorsanız 212.68.45.17 IP'li SXE serverimize gelin,gösterin kendinizi,etkileyici iseniz,bizimlesiniz...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.