Şimdi Ara

Kasım 2010 Masa Üstü Resimleri.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
1
Favori
17.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Speed_Passion başlangıç için iyi bi desk

Bende yeni bi desk yaptım ;

Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..

• Hergün yenisinimi yapıyorsunuz yahu
    Cd art'ıda kurdum
    SS: Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..
  • @Furkan* Hep aynı düzende yapıyorsun be yav :), farklı şeyler daha güzel olur aslında :)

@Speed_Passion
    Şurda güzel skinler var.
    http://browse.deviantart.com/customization/skins/media/cad/?order=9
  • @Owl City haklısın dA'da gezmeye pek vaktim olmuyo bayramda değişik bi desk gelicek inşallah :)
    @Speed_Passionn Yazın her gün yapıyodum nerdeyse ama artık ayda 4-5 kere anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 6 Kasım 2010; 22:56:58 >
  • @Furkan*
    Desk süper olmuş. Gözüme batan bir iki çok ufak ayrıntıyı söyliyim. Birincisi Sağ üst kısımdaki Avedesk kısayollarından Storage'ın Icon'unu üsttekiyle aynı hizaya getir ( Simetri hastalığı ), ikinciside Soldaki Avedesk kısayollarından Pictures'in Icon'unun arkasındaki Shadow'u sil..

@Speed_Passion
    Başlangıç için güzel bir Desk. Sağ kısımda en altta kullandığın Rainmeter skininin ismini alabilirmiyim acaba ?
  • Furkán düzelttim hepsini yorum için teşekkürler
  • @Furkán abp
    cd art da bir şarkıdan sonra albüm kapağı kendisi değişmiyor ya takılıyor birinde nasıl ayarlayabiliriz

Edit:Bitirdim Temayı Sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed_Passion -- 7 Kasım 2010; 0:30:21 >

•  Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

quote:

Orijinalden alıntı: torque89

birde şu DA da lama nedir yav,millet yollayıp duruyor.kötü bir şey mi?

Önemi bişey değil 40 taneye bowtie 80 taneye güneş gözlüğü veriyolar bende 100 tane var ama alamıyorum bide puanın olması gerekiyo

anladım çokta önemli değilmiş

• Speed_Passion eline sağlı kgüzel olmuş bilgisayarım ve geri dönüşüm kutusunun simgesinide değiştirecekmisin peki?

Furkan* kendi klasiğini yarattın desklerde artık

Owl City. renk uymu çok hoşuma gitti tema nedir ? ufak resmin yanındaki pencere nedir ?

mayonezlitonbaligi bu windows değil dimi

eski olan arkadaşlar bilir " Tarayıcılar İçin Online/Offline Açılış Sayfaları" adlı bir konu açmıştım sonradan bölümü uygun değil diye BURAYAtaşınmıştı. Şimdi bir program buldum herkes görmemiştir belki, konuylada alakası yok ama yinede paylaşayım dedim burada. Kendi açılış sayfanızı kendiniz tasarlayın :

http://www.thewindowsclub.com/customize-browser-home-page-with-homepage-maker-for-ie-firefox-chrome-opera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 7 Kasım 2010; 1:02:55 >

• sen dedin değiştiriyim bari dedim,şimdilik böyle kalsın bir süre
  • Speed_Passion peki o simgeler aşağıda dockta varken tekrar neden masa üstünde bir daha var
  • @soulcubee
    Tema bu:
    http://cl.ly/7d9cac9f89eb0db5c993
    Ufak resmin yanındaki pencere derken ?
  • Owl City. bir pencerede iki resim var fantasy.jpg ve this is me.jpg resimlerinin olduğu pencere nedir diye sormuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

Owl City. bir pencerede iki resim var fantasy.jpg ve this is me.jpg resimlerinin olduğu pencere nedir diye sormuştum.

windows gezgini explorer.exe yani :) truetransparency ile birlikte kullanıyorum.
  • penceremi o kapat butonu tt demekki ama neden tt kullanıyorsunki işletim sistemin nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 7 Kasım 2010; 9:13:07 >
  • soulcubee hayır windows değil. Ubuntu
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

penceremi o kapat butonu tt demekki ama neden tt kullanıyorsunki işletim sistemin nedir

ttnin teması daha güzel :) w7 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 7 Kasım 2010; 10:15:24 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.