Şimdi Ara

Kasım 2010 Masa Üstü Resimleri.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
17.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam çözmeye başladım programı skin bulmak lazım heralde sizin yaptıklarınız için hangi skin oluyor onlar birde
     Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..
    bu ss de o fotoğraflar,müzik klasörlerini simgeleyen şeyleri nasıl yaptın ve alttaki dock u ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

tamam çözmeye başladım programı skin bulmak lazım heralde sizin yaptıklarınız için hangi skin oluyor onlar birde
    bu ss de o fotoğraflar,müzik klasörlerini simgeleyen şeyleri nasıl yaptın ve alttaki dock u ?

Müzik Klasörleri vs. Avedesk.
    Dock ise muhtemelen Rocketdock programı ve Token simgeleri (http://brsev.deviantart.com/art/Token-128429570)
    PM'den Msn'ini verirsen yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

quote:

Orijinalden alıntı: torque89

Tam istediğim gibi wallpaper bulamadım bununla idare edin artık ,bar ve abp skinini yeni yaptım,bardaki hava durumu ve saat hariç diğer her şey aktif,sağdaki butonlardan mediaplayer'ı kontrol edebiliyorsunuz,bardaki yazıların üstüne gelince renk değiştiriyorlar,eskisinde yoktu.Bu hali çok hoşuma gitmedi ama idare ediyoruz bakalım,bar'ı murat abinin yaptığı iconlardaki gibi krom benzeri şekilde yapmayı denemeyi düşünüyorum,bu sefer yazı değil png kullanabilirim kısayollarda,şu vizeleri bir atlatayım bayrama klas bir desk yaparım

http://img9.imageshack.us/img9/1374/screenshot020mx.png

Wallpaper ın güzelmiş paylaşırmısın

buyur dostum

http://saladin7771.deviantart.com/art/Mesh-Black-182658213?qj=3&q=in%3Acustomization%2Fwallpaper%2Fwidescreen+sort%3Atime&qo=742

@Owl City.

katılıyorum arkadaşlara hoş olmuşama wall benim hoşuma gitmedi,bende de var bir türlü kullanamadım uyduramadım bir şeyler,seninki başarılı olmuş

• birde şu DA da lama nedir yav,millet yollayıp duruyor.kötü bir şey mi?
  • Wall çok hoşuma gitti benim valla, en beğendiğim wall'lerden biri :

quote:

birde şu DA da lama nedir yav,millet yollayıp duruyor.kötü bir şey mi?

Ben de anlamadım.
  • Ekim'dekinden pek farklı değil

• Furkan sol üstteki hangi rainmeter skininden?
  • quote:

Furkan sol üstteki hangi rainmeter skininden?

Konuya attığı ilk Desk'dekinimi soruyosun ?
  • quote:

Furkan sol üstteki hangi rainmeter skininden?

cd art display o.

Desk'i dA'ya ekledim.

http://oowlcityy.deviantart.com/art/in-the-morning-185216766?q=&qo=

• quote:

birde şu DA da lama nedir yav,millet yollayıp duruyor.kötü bir şey mi?

Önemi bişey değil 40 taneye bowtie 80 taneye güneş gözlüğü veriyolar bende 100 tane var ama alamıyorum bide puanın olması gerekiyo
  • ben winamp için olanı soruyordum?
  • Sol üstte kullandığım cd art programı normal yeşil temalı player ise BearShare
  • @oowl city tebrikler güzel olmuş
    explorerın gezinti çubuğunu gizlemeyi nasıl başardın,cad skinini paylaşabilrmisin?teşekkürler.
  • Tamam sol usttekini sormustum,birde önceki temalarından birinde sag üste adını yazmissin o nasıl?
  • Herhangi bi yere adını yazan boş bi klasör oluştur sonra görev çubuğuna sağ tıklayıp araç çubuklarından o klasörü seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatalak

@oowl city tebrikler güzel olmuş
    explorerın gezinti çubuğunu gizlemeyi nasıl başardın,cad skinini paylaşabilrmisin?teşekkürler.

http://cl.ly/7d9cac9f89eb0db5c993
    dA'da FateZoom Kendi modlamış ben de bilmiyorum.
  • teşekkürler,çok ilginç bu bendede var ama tt ile denememiştim,teşekkürler.cad noldu?paylaşabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Herhangi bi yere adını yazan boş bi klasör oluştur sonra görev çubuğuna sağ tıklayıp araç çubuklarından o klasörü seç

Teşekkür Ederim
    Ufak tefek rötuş lar yapıcam sonrasında eklerim yine
    SS: Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed_Passion -- 6 Kasım 2010; 22:19:31 >

• Yav arkadaşlar birşey sorucam ben şimdi İconPackager programını kullanayım dedim Token ikonlarının ikonpackager versiyonunu indirdim kurdum belgerim resimlerim falan değişmeyince programdaki varsayılan windows simgelerine getirdim ama bunların bazıları birbirine karışmış yani .bin simgelerini farklı yerel disk D:/'yi farklı bi simge gösteriyor sanırım ağ bağlantıları. windows orjinal haline nasıl getiririm bu simgeleri? programı kaldırdım hala böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatalak

teşekkürler,çok ilginç bu bendede var ama tt ile denememiştim,teşekkürler.cad noldu?paylaşabilirmisin?

son deskimdeki cad mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.