Şimdi Ara

Kasap Döner Beşiktaş [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
14.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsunda çok güzeldi döner işi bundan baya daha ucuz ve ankaraya vs göre çok güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turank

Fiyat, kalite, lezzet, mekan,ipadler 10 numara :)

Gercekten tavsiye edilir. Karadeniz gibi bi ton sra bekleyip çiğ donerle karşılaşmiyorsunuz.

dediğne hak veriyorum dostum,

ama artık haşır neşir olduğumdan dolayı söylemeden siparişim alınıyor sağolunslar ve pişme konusunda anlaşmış vaziyetteyiz.

ama çiğ yada az pişmiş istemiyorsanız,

1. katta ki abinin katına oturun, "ÇOK PİŞMİŞ porsiyon döner" deyin tam istediğiniz gibi gelir.

Bu deyimi oraya ben kazandırdım
  • Sen daha Ali Usta yi gormemissinn

• Gece gece dışardan yengen söyledim sayende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

samsunda çok güzeldi döner işi bundan baya daha ucuz ve ankaraya vs göre çok güzeldi

Samsun'da neresi güzel yapıyor ? Söyler misin yarın yerim belki

• quote:

Orijinalden alıntı: TheForeverGT

quote:

samsunda çok güzeldi döner işi bundan baya daha ucuz ve ankaraya vs göre çok güzeldi

hacı iyi yapar bazıları çalıkuşunu seviyor ama bence hacı daha iyi 5lik yaptır rahat doyarsın
  • quote:

quote:

quote:

hacı iyi yapar bazıları çalıkuşunu seviyor ama bence hacı daha iyi 5lik yaptır rahat doyarsın

5lik derken anlamadım ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

5lik derken anlamadım ?

döner alırken(lavaş dürüm) gram hesabı yada tl hesabı söyleyebilirsin anlarlar

• quote:

quote:

Samsunda "Beyaz Ev" kraldır..http://www.samsunbeyazev.com/
  • Yıllarca Beşiktaş'ta oturmuş hala da oturan birisi olarak söyleyeyim, Beşiktaş'ta en fazla gıda işletmeleri ile erotik shop bulunur.

• dostum 100 gr doner dalga mi geciyorsun, git etini al yarim kilo evde et sote filan yap yuzune kan gelsin bu ne la boyle, 10 tane kizarmis patates, 100 gr kiytirik doner, soguk lavas bir de utanmadan 12 lira aliyor vay suratina tukurem boyle isletmenin, - la bu ulkede para kazanmak harbi cok kolay, turkiyeye gelirsem ufak bir yer kiralayip gercekten lezzetli doner satmayi dusunuyorum.
  • Her seferinde diyodum , Karadeniz i bırakıp Kasap 'ı bir denesemmi diye . Teşekkürler param yine Karadeniz de kalsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: +Gabrolo

Forumun vedat minoru bu aralar pek konu acmiyordun hocam noldu dedim bende takipteyim

Hakkaten bir süredir yoktu . iyi olmus yeni inceleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Her seferinde diyodum , Karadeniz i bırakıp Kasap 'ı bir denesemmi diye . Teşekkürler param yine Karadeniz de kalsın :)

abi 3-4 haftadır hep kasap ı denicem diye gidiyordum hoop sol tarafa kayıp karadenize giriyordum ondan gecikti inceleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Her seferinde diyodum , Karadeniz i bırakıp Kasap 'ı bir denesemmi diye . Teşekkürler param yine Karadeniz de kalsın :)

abi 3-4 haftadır hep kasap ı denicem diye gidiyordum hoop sol tarafa kayıp karadenize giriyordum ondan gecikti inceleme

dostum selam,

sitede pm lerde sorun var o yüzden alıntılayarak yazıyorum gör diye :)

kasap döner' e ben de gittim, mekam karanlık olduğu için resimler flu çıktı o yüzden netten resim bakayım derken burayı buldum,

http://www.lezzetiharika.com/

bu yeni açtığım site, senin de gezip tanıtmaktan zevk aldığını gördüm, özellikle karadeniz denilen yeri merak ettim,

siteye üye olup gezdiğin yerleri site üzerinden tanıtmaya ne dersin?

• Hocam sağolasın inceleme için.
  • Dün kasap döner ziyareti yaptık

arkadaşım az yağlı olsun dediği için karadenizi pas geçtim

uzun aradan sonra farklı lezzet hoş geldi, bide sipariş verirken domatesler pişmiş domates olsun deyin daha lezzetli.

Kasap Döner Beşiktaş [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

Kasap Döner Beşiktaş [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 9 Aralık 2014; 17:45:28 >

• Senden baklava, cağ kebabı ve ciğer konusunda da bilgilerini paylaşmanı rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Senden baklava, cağ kebabı ve ciğer konusunda da bilgilerini paylaşmanı rica ediyorum.

Dostum,

ciğer ve baklava mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_33883137/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_73041061/tm.htm

• hocam duvara fiyatları yansıtmışlar okurken gözüm kör oldu. Farklılık yapalım demişler ama olmamış. Döner çok iyi değil kötü de değil bence normal ama fiyatlar çok tuzlu. Levent şubesine gittim doymadan geldim. Doymak için kişi başı 20-25 tl vermeniz lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.