Şimdi Ara

Kasap Döner Beşiktaş [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
14.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme: Taksim istiklal cd.'e 2 adet şube açıldı.

-----

www.kasapdoner.com

BEŞİKTAŞ
    Sinanpaşa Mh. Şehit Asım Sk. No:21
    İSTANBUL, Beşiktaş

Yeliz Yeşilmen

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra bir inceleme yapayım dedim.

Beşiktaş Karadeniz döner'in yanında ki KASAP DÖNER'i denedim.

100 gr porsiyon (12TL) + ayran (1 TL) = 13 TL

Siyah renkli iç dizayn olduğu için yanından ilk defa geçenler pek fark etmiyor.

Giriş, koridor ve salon güzel.

Karadeniz döner ile kıyaslayarak devam ediyorum yazıma.

Kasap'ta hijyen çok güzel, temiz. Tuvalet, lavabo hepsi 10 numara hijyene sahip !!!

Ambiyans olarakta iyi. Tavanlar yüksek ferah bir hava veriyor.

Gelelim buraya geliş amacıma LEZZET ?

Malesef hayal kırıklığına uğradım. Ne yazık ki "Ambiyans ve Lezzet" ikisi bir arada çok çok zor oluyor.

Lezzet olan yerde ambiyans, ambiyans olan yerde de lezzet eksik kalıyor.

Lavaş üzerinde porsiyon döner, yanında domates, fabikasyon patetes kızartması ve 2-3 turşu biber olarak servis yapılıyor.

İlk lokmayı aldığımda anda karadeniz dönerde ki o ilk etkilenmenin 10'da birini alamadım ne yazık ki.

Dönerin eti karadenize göre bariz SERT ve 100gr ı bitirene kadar çenem yorulur gibi oldu desem yalan söylemiş olmam.

Dönere konan yağ ağır kokuyor, karadenizdede yağlı ama öyle lezzettli bir yağ ki pide ile banıyorum.

Patates kızartmalarını tencerede kızartma usukü olmasını dilerdim çünkü fabrikasyon patateste bi tek MC Donalds'ın kini seviyorum piyasada ki diğerleri tatsız tuzsun geliyor bana.

Sonra yerken düşündüm, karadeniz döneri bu mekanda yemek ister miyim ?

HAYIR !

Karadeniz dönerin TIKIŞ TIKIŞ oturma düzeni, çalışanların tıkır tıkır aşağı yukarı inip çıkması çok hoşuma gidiyormuş burada onu anladım.

"KASAP Döner" ve "Karadeniz Döner"

Porsiyonu bitirdim kalktım vallahi kendimi doymuş hissetmedim, sanki hiç uğramamışım gibi.

Karadeniz dönere oturunca 3-4 fırından yeni çıkmış sıcak bide geliyor önüme, burada 2 ince lavaş.

Karadeniz dönere orta boy tabakta dolu soğan + bir tabak döner yağı üstüne akarak pişmiş domates ve biber + turşu geliyor önüme,
    Kasap'ta 4 dilim domates, 10 adet p.kızartması ve 3 biber.

Karadeniz dönerde ki açık ayranın ekşi tadı mükemmel burada normal şişe ayran geliyor.

Karadeniz dönerde GÜLERYÜZ, sıcak ortam var burada ondan eser yok !

Kasap dönerin ambiyansına uygun olarak çalışanlarında aynı tip giyinmesini beklerdim, biri mavi kotlu biri beyaz kotlu, taşeron garsonlar gibi duruyorlar.

Toparlayayım yavaş yavaş,

10 adım yanında karedeniz döner varken Kasap dönere gitmem.

Eğer kız arkadaşınız ve ambiyansa önem arkadaşınız ile döner yiyecekseniz adres KASAP.

Eğer tokat enseye yakınlıkta bir arkadaşınızla gidecekseniz lezzetin adresi Karadeniz.

Bir daha Kasap Dönere gider miyim ? HAYIR.

Ama yanlış anlaşılmasın semt dönercilerinle kıyaslarsam Kasap döner çok iyi ama yanında karadeniz varken benim için esamesi okunmaz !

Çektiğim resimler flu olduğu için resimleri alıntı şeklinde koyuyorum.

Hepinize afiyet olsun arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 13 Ağustos 2014; 7:54:12 >

• @ogameci; bir daha bir yere gidersen, beraber gidelim. Senin yorumlarını dinlemek güzel olur.
  • açılışında bedava döner dağıtmışlardı onun dışında ordan bir daha almadım
  • lan ne böyle karadeniz kasap filan size bir hosta incelemesi yapalım bir ara.ekmekle değilde dönerle doymak ne demekmiş öğrenin
  • Forumun vedat minoru bu aralar pek konu acmiyordun hocam noldu dedim bende takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin konularını çok seviyorum. Tabi aç olmadığım sürece
  • ogame'ci iki yere de gittim. Sana gönülden katılıyorum 10 adım mesafede karadeniz döner varken oraya gidilmez. Sanırım kasap dönerde masalarda ipad vardı. (o bir + sayılabilir)

oralarda turşucu var ismini hatırlayamadım, birde 7-8 hasanpaşa fırını oralarıda incelemeni tavsiye ederim (gerçi gitmişsindirde belirteyim dedim)
  • şu hayatta ogameci'nin yancısı olmak varmış...
    aaah ah
  • ben bu adamı block'layacağım, işkence yapıyor.

Şaka bir tarafa incelemelerin çok başarılı
  • 10 gün once istanbuldaydım senin konu aklıma geldi eski konuları falan aradım baya nasılmıs diye gittik karadeniz donere lezzet olarak gercekten guzel ama oturacak yer bulamadık masa bosalmasını bekliyoruz.Millet buldugu yere oturuyor direk yabancı baskası falan var demeden biz Ankaradan geldigimiz için tabi acemiyiz.Dediğim gibi tadı guzeldi ama hijyen temizlik olarak 0 mekan ve asırı kalabalık.İstanbul'da bi bu donerciyi bide balıkekmegi çok begendim bir daha zor giderim sevmedim istanbulu çok kalabalık ve karısık bu arada parayla otobusede binemiyoruz 'la' akbil midir nedir onun yuzunden taksiye 200-250lira bayıldık 5gunde
  • aslında kasap döner ilk zamanları güzeldi , tabi karadenizle kıyaslanmaz ama .Herhalde artık bozdular işi müşetiriyi çekince :) .Birde katık var beşiktaşta orasıda güzeldir ordanda bir inceleme bekliyoruz sizden :)
  • Besiktas ta 2 favorim var katir ve adini bilmiyorum ama buyuk ihtimal carsidoner fakandir quarresma diye bagiran yasli bi amcanin yeri kasap donerin sokagida yukarda sagda adini bilen varsa yazarsa sevinirim

• Ben senin konunu okurken hep acikiyorum, nedense?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akeneton34
    Ben senin konunu okurken hep acikiyorum, nedense?

oha yazıyı okurken ne yesem diye düşündüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

lan ne böyle karadeniz kasap filan size bir hosta incelemesi yapalım bir ara.ekmekle değilde dönerle doymak ne demekmiş öğrenin

ankarada çarşı izninde yemiştim ama o kadar açtım ki objektif olarak şuanda nasıldı hatırlamıyorum ama

en büyük porsiyonu getirin lütfen demiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: +Gabrolo

Forumun vedat minoru bu aralar pek konu acmiyordun hocam noldu dedim bende takipteyim

Vedat "Milör"

bu arada özlemişiz incelemelerini
  • Sen bide dönerci Ali Ustayı dene Anadolu yakası on numara
  • aferim sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

lan ne böyle karadeniz kasap filan size bir hosta incelemesi yapalım bir ara.ekmekle değilde dönerle doymak ne demekmiş öğrenin

ankarada çarşı izninde yemiştim ama o kadar açtım ki objektif olarak şuanda nasıldı hatırlamıyorum ama

en büyük porsiyonu getirin lütfen demiştim

yarım ekmeğe bir döner koyuyor ekmek taşıyor valla tavuk 4.5 et 8 olması lazım fiyattan hesap et artık.ha istersen tüm ekmekte alabilirsin ekmekten para almıyorlar.

• Fiyat, kalite, lezzet, mekan,ipadler 10 numara :)

Gercekten tavsiye edilir. Karadeniz gibi bi ton sra bekleyip çiğ donerle karşılaşmiyorsunuz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.