Şimdi Ara

KASALARIN GÖKDELENİ CM-SKYSCRAPER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
20.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam vallahi emeğine sağlık ben de istiyorum böyle uğraşayım ama resmen dükkan ve geniş zaman lazım değişik bir çalışma ve başarılı::)
  • Helal olsun valla. Çok güzel bir çalışma olmuş. Ellerine sağlık. Hele o modem
  • çok güzel bi çalışma içine bi minibar da koysanız mükemmel olurdu aslında
  • modem olayı çok mantıklı ya :)
  • Helal olsun güzel çalışma. Bu akşam da çeşit çeşit projeler görüyorum kıskandım valla yaa..!
  • güzelll miş
  • Forumda kullandığınız isim altında yazan "Kasa Modifikasyon Ustası" sanırım sizi karşılamaz nitelikte kalmış "kasa tasarım ustası" olarak değiştirilmeli bence...

Özellikle Su soğutma ünitesi başlı başına bir şaheser bence patentini almalısınız
  • Kazan moddan sonra azımı açık bırakan ikinci mod.. Helal olsun.
  • yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim proje tam anlamıyla bitmedi ancak bu şekilde bırakmak zorunda kaldı birazda maddi imlanlar doğrultusunda ...
  • Felaketsiniz..
  • Resimlere azım açık baktım tek kelimeyle süper olmuş
    ellerine sağlık emeğine değmiş
  • Valla eline koluna bileğine zekana sağlık harikalar yaratmışsın
  • hard modunda hardı olmuş bu son tasarım hayata geçerse o kasa uçar tutamazsınız
  • Ellerinize sağlık çok başarılı bir çalışma olmuş hayal gücünüzü zorlayıp mükemmel bir kasa çıkarmışsınız ortaya.İnşallah devamı gelir çalışmalarınızın başarılar...
  • Canavar bu Canavar
  • süper olmuş
  • En son ziyaret ettiğimde daha yapılmamıştı..Yapılamazda diyordum..Şuan bakıyorumda helal olsun
  • Çok değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz temennimiz devamını getirmekti bazı nedenlerden dolayı tamamlayamadık affınıza sığınıyoruz ...
  • Tüm konuyu incelemedim, ama çok güzel duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.