Şimdi Ara

Kartını Yakanlar Topluluğu(oc, mekanik darbe, defo, merak) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
15
Favori
18.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Abimin R9 290 vardı firmware update yapmıştı yanlış yapınca kart uçmuştu neyse ki garantiliydi.

Benim de bir anım olursa kesinlikle yazacağım çok keyifli bir konu.

hocam grantisi bittimi hiç uğraşmayın,direk gpu sökün anahtarlık yapın benim gibi r 290 elit bir anahtarlık olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu, bol keseden update almaktadır.
  • HD7950 1 adet
    7850 2 adet
    280x 2 adet
    750ti 3 adet olmak üzere toplam 8 adet kart yaktım
    Hepsi de yazın ortasında overclocklu kripto mining yaparken yandı

He bir tane de HD3850 fırınlayarak yaktım toplamda 9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 8 Haziran 2016; 1:14:52 >
  • 9600 GT
    5-6 yıl kullandım tık demedi..
    Bir gün F.E.A.R.'ı açıp oynamaya başladıktan 15dk sonra kartın fanından Yeeeeeee teeeeewww diye bir ses geldi ve kart cortingen
  • asus 7870 i yakalı bir ay falan oldu. sağolsunlar para iadesi yaptılar. garantisinin de dolmasına 30 gün vardı.

şimdi r9 380x almayı düşünüyorum. sorun yaşayan oldu mu?
  • r9 280x

mining yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

9600 GT
    5-6 yıl kullandım tık demedi..
    Bir gün F.E.A.R.'ı açıp oynamaya başladıktan 15dk sonra kartın fanından Yeeeeeee teeeeewww diye bir ses geldi ve kart cortingen

vallaha az önce yakmak için açtım msı afterburnerı hepsini max'a dayadım tık demedi kart sadece görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti gibisinden birşey dedi mavi ekran verdi devam etti yaksamda kurtulsam şu pc den
  • Konu, alienın predatöre saldırısı kadar ani ama predatörün kolundaki imha aygıtı kadar da dijital bir şekilde güncellenmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 9 Haziran 2016; 1:36:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

r9 280x

mining yapmayın

Garantisi vardı heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtx 780 im kısa devre sonucu mefta olmuştur.Katılabilirim.
  • Güncel konu.
  • Artık yaz geldi. Daha çok kart yanabilir.
  • Radeon HD6850 gitti gönlümün efendisi.Uzun zaman kullanınca patladı :D
  • TNT2-Temizlemek için kolonya döktüm.Tekrar taktığımda dışı kuruydu ama içi ıslakmış meğer hayal meyal mavi alev hatırlıyorum.

GTS 450-Bununda vida yerini bulmaya ćalışırken üstündeki silindirlerden biribi koparttım.

Sonuç-6.000 Tl ye hazır kasa+5 yıl garanti aldım.

• Güncellemede en iyi fiyat - performans oranı yakalanmıştır.
  • Kart yakan var mı?
  • Dizi izlerken puding yiyordum yaz olduğu için de kasanın yan kapağı açıktı , elimdeki kaşığı düşürdüm ve ekran kartının üzerine geldi. ÇZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZT diye bi ses geldi ve çöp.
    bu da kötü bir anımdır.
  • 2000 li yılların başında aldığım S3 Savage2000 gpu ya sahip 64 mb bellekli Diamond Viper II Z200 ekran kartımı, yine 2000 li yılların başında pc açık iken, tv kartının (Lifeview marka olabilir) uzaktan kumanda zımbırtısının sorun çıkarması nedeniyle modifikasyon yapmaya çalışırken bi-iki kablonun kasa ile olan şanssız (beceriksiz) teması sonucunda, yanan tek şeyin lanet tv kartı olması gerekirken ve yanmaz iken, yine anlamsız bir şekilde ekran kartının güç devrelerinde yanma meydana gelmişti.

O koku hala burnumda(hafızamda) olsa da Diamond Viper II gibi başarısızlık örneği kartın gitmesine üzülmedim, lanet kartın dünya kadar sürücü sorunuyla yüzleşmekten oyun oynayamıyorduk, doğru düzgün çalıştırdığı tek oyun Quake III Arena idi.

Kartın sahip olduğu gpu S3 Savage 2000 'in rakip NVIDIA Geforce256' ları TNT 'leri karşısında başarısız olması nedeniyle S3 battı, gitti, bitti derken VIA tarafından satın alındı, kartın sürücü desteği kesildi yalan oldu gitti.

Donanım alımlarımda ki en büyük hayal kırıklığına imza atmış olmam vesilesiyle yanmasına hiç mi hiç üzülmedim.

Keşke daha önce yanaydı-da kurtulaydım.

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    daha önce hiç hayatımda ekran kartımı yakmadım
  • Canok C kullanıcısına yanıt
    Benim kasada açık üstelik yatay olarak yerde. Soğutucu ağır olduğu için bir de devrilmesin diye. Geçen içine çalışırken maden suyu kapağı düşürdüm. Hahahaha diye güldüm ama sonra jeton düştü kısa devre olabilirdi hemen arkadan elektiriğini kestim.
    Çok şükür kazasız belasız atlattık.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.