Şimdi Ara

Kartını Yakanlar Topluluğu(oc, mekanik darbe, defo, merak) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
15
Favori
18.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogukans3131

Hocam gülmekten öldürdünüz beni

bu yorumun yapılacağını bilseydim daha önce bozardım

İstersen değiştirebilirim.
  • başlık güzel

topluluk daha da güzel

teknik servisler duymasın
  • Nvidia 9500GT(Overclock yaparken ekranda çizgiler çıktı), AMD HD6850(Bios mod yaparken gitti, bir şekilde geri getirdim :D) R9 270 Neden bozuldu hiçbir fikrim yok.(Fırınladım, şuan çalışıyor.) Birde mavi ekran verdiren GTX 570 vardı. Sattım, alan kişide sıkıntı yapamış hiç.

Birde anakartlarım var. Asus M5A97, MSI 990FXA GD65, ASROCK 970 PRO3

Konu da çok iyi gece gece iyi güldüm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulobey10 -- 22 Kasım 2016; 2:25:48 >
  • gece güncellerim isteyen eklesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukans3131

hocam başka topluluklar da varmı yoksa sadece ekran kartı mı

Sadece gpu. Aslında cpu da açılsa kayıt yapacak çok insan var. ram de açılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın yakın. Utanmayın.

• Hımm aslında şöyle bir durumla karşı karşıya kaldım.
    MSI Ge60 laptopumda oyun oynarken sıkıldım ekran çıkışına monitörün kablosunu takıp yandan da video seyrediyim dedim.
    VGA kablosunu dokundurmam ile evin sigortaları attı. Hafifte bir kıvılcım.

Bilgisayar açıldı ama farkettim ki usb ler filan çalışmıyor. Meğersem anakart patates olmuş. :) Neyse garantiden değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

Hımm aslında şöyle bir durumla karşı karşıya kaldım.
    MSI Ge60 laptopumda oyun oynarken sıkıldım ekran çıkışına monitörün kablosunu takıp yandan da video seyrediyim dedim.
    VGA kablosunu dokundurmam ile evin sigortaları attı. Hafifte bir kıvılcım.

Bilgisayar açıldı ama farkettim ki usb ler filan çalışmıyor. Meğersem anakart patates olmuş. :) Neyse garantiden değişti.

Konu güncel
  • Ekle bende yakmıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • günceldir
  • Yakmakta özgürsünüz. Hazır RX580 ve GTX1080ti gelmek üzereyken.
  • Teee çok önceden HD 4770'im yanmıştı tabi iyi tokatlamıştım kartı, sapphire karta asus biosunu çakmıştım voltaj verilebildiği için sonra ver elini 1ghz gpu hızı 1.2 volt ile hey gidi günler hey aradan 5-6 ay geçti sonra kart sizlere ömür.
  • Yav arkadaş ne konu ya. Allah açandan razı olsun valla gece gece iyi güldüm. :)

Hele o pc'yi temizlicem diye kartı söküp üstüne oturan arkadaş. Adamsın bak hala gülüyorum ulan.
  • Konu ilk günkü gibi her daim hazır ve dahi günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 21 Nisan 2017; 1:23:17 >
  • Yakmaya karar verirsem bigün denicem şuan evladım gibi kart oc yapmaya kıyamıyorum cesaret sıfır 🤔

• Gtx 460 ilk ekran karti hiz asirtma tecrubemdi voltajiartirdim hizi yukselttim gururluydum , mutluydum 3 ay sonra pcye birdaha hic goruntu gelmedi o zaman anladim karta cok yuklenmisim veya voltaji fazla vermisim ilknvidia kartimda hiz asirtmaya ihtiyacimda yoktu ama yaptim ve maddi olarak butcemi zorlayipaldigi, karti yaktim.

O gun bugundur hiz asirtma yapmam hicbir bilesene...

• Bi ara etleri PSU'nun oval ızgarasında pişiriyordum, elektrik masrafından kurtulmuştuk. Anakartı yanlış takılan kablodan dolayı yakmıştım, yanarken kıvılcım çıkarıyordu, ateş gittikçe harmanlanırken biber ve patlıcanla köz yapmıştık, tadı fena değildi.

• Sonraki güncellemeyi gece yapacağım, isteyen eklesin.
  • 7870xt yaktık 5 senelik karttı emektar, yazık oldu onunla böyle sözleşmemiştik beni yarı yolda bıraktı

şimdilerde marinse doğru yola çıktı onu yoğun bakıma kaldıracaklar, umarım tedaviye yanıt verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 23 Haziran 2017; 16:35:31 >
  • Konu güncel.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.