Şimdi Ara

Karşınızda Sony PS4 Slim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keskin hatlarıyla ps4 daha güzel bence.

• Tasarım daha sıradanlaşmış, bunu Neo'nun yanında dikkat çekmesin diye yaptıklarını düşünüyorum.

• Tipi hoşuma gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Tasarım daha sıradanlaşmış, bunu Neo'nun yanında dikkat çekmesin diye yaptıklarını düşünüyorum.

Neo'nun tasarımı farklımı olacak PS4 fat tan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caf cafa, jon jona önem verenler beğenmiyor. Ama odamın göz önünde bir yerine koyacağım bir cihazın elbette sade tasarımda olmasını isterim. Şunun güzelliğine bak neredeyse fark edilmez tv altı siyah falansa.
    Tabi gösterişçiler fark edilmeyen bir şeyin havasını da atamaz o yüzden pek sevmeyebilir.

• Benim hoşuma gitti, sade ve şık duruyor. ama ben büyükten yanayım. Alıcaklara şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Road.Runner

quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Tasarım daha sıradanlaşmış, bunu Neo'nun yanında dikkat çekmesin diye yaptıklarını düşünüyorum.

Neo'nun tasarımı farklımı olacak PS4 fat tan?

Yani illaki farklı olacaktır.
  • Portatif olmasın sakın buda

• Abi slim version satmak nedir ya?

Yap şunu bir kere slim, tamam.

Yani platformun maliyet yönünden kazandıramadıklarını böyle kapatmak, kullanıcıları aptal yerine koymaktır.

PC kullanıyorum ama fanboy da değilim açıkçası.
  • Ps4 bazi onemli degisiklikler iceriyor diyor yazinin kalanini okudum ps4 un donaninmdaki degisiklikleri bilinmiyor diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainbar -- 23 Ağustos 2016; 1:03:55 >
  • Bu seneki bluray player lardaki tasarım anlayışı etkilemiş sanırım. Boyu görünümü aynı neredeyse.

Ufak tefek güzel olmuş ama 500gb nedir yap 1 tb tam olsun. Yeni ps4 alacaklar için seçenek işte. Kimse kalkıp eski kasayı değiştirmez bunun için.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Caf cafa, jon jona önem verenler beğenmiyor. Ama odamın göz önünde bir yerine koyacağım bir cihazın elbette sade tasarımda olmasını isterim. Şunun güzelliğine bak neredeyse fark edilmez tv altı siyah falansa.
    Tabi gösterişçiler fark edilmeyen bir şeyin havasını da atamaz o yüzden pek sevmeyebilir.

O nasıl bir genelleme Ben PS4'ü çoğunlukla odamda kullanırım, odamada kimseyi sokmam. Gelenleri salona alırım normal olarak. Nadir olarak, gerekirse PS4'ü salondaki TV'ye takarım.
    Ve bence bu tasarım aşırı kötü olmuş. Ne diyorsun bu duruma?

• bence tasarımı çok güzel sade şık durmuş :D ama psde oyun oynamayı sevmiyorum

• Beğenmedim. Gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetelmas82

Daha küçük bir odun parçası.

Bu yorumu xbox one s konusuna yazmanız daha uygun olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

quote:

O da güzel değil ama beyaz olması vs. bence daha şık olmuş. Bunun da beyazı çıkar herhalde. 2 gün önce sattım ps4 konsolu mu. Eşim oh kurtuldum o çirkin şeyden bir sürü de yer açıldı dedi
  • quote:

quote:

quote:

O da güzel değil ama beyaz olması vs. bence daha şık olmuş. Bunun da beyazı çıkar herhalde. 2 gün önce sattım ps4 konsolu mu. Eşim oh kurtuldum o çirkin şeyden bir sürü de yer açıldı dedi

Playstationunda beyazı mevcut. Bununda çıkar. Sözde incelmiş xbox one s , ps4 zor yetişiyor . birde ps 4 slimle karşılaştırınca fark iyice büyük. Ben artık microsoftun hiçbir ürününe güvenmiyorum. Windows mobile ortada. Windows 10 desen hala stabil değil buglarla dolu. Sony konsol tarafındada , telefon tarafındada microsofttan daha iyi. Androidi bir sonyde birde htcde stabil gördüm . windows 10 mobilede telefon uygulaması 1dakikada zor açılıyor hatta çöktüğü oluyor. Bu gidişle çöküşe geçer microsoft.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Playstationunda beyazı mevcut. Bununda çıkar. Sözde incelmiş xbox one s , ps4 zor yetişiyor . birde ps 4 slimle karşılaştırınca fark iyice büyük. Ben artık microsoftun hiçbir ürününe güvenmiyorum. Windows mobile ortada. Windows 10 desen hala stabil değil buglarla dolu. Sony konsol tarafındada , telefon tarafındada microsofttan daha iyi. Androidi bir sonyde birde htcde stabil gördüm . windows 10 mobilede telefon uygulaması 1dakikada zor açılıyor hatta çöktüğü oluyor. Bu gidişle çöküşe geçer microsoft.

Microsofta bir şey olmaz bence. Kurumsal alanda ve ev bilgisayarlarında ve sayısız birçok alanda lider. Mobilde gerçekten çöp. Xbox 360 kullanmıştım o zamanlar birçok konuda PS2 den üstündü. Ama xbox one ps4 den üstün olamamasına rağmen başarılı işler çıkardı. Microsoftun eli çok güçlü mobilde kötü diye çöküşe geçeceğini sanmıyorum. Xbox one tarafında da işler kötüye gitmiyor aksine satışları arttı.

• Havalandırma yeri küçücük, bu makine ps3 superslim gibi ateş topu olur cayır cayır ısınır,söylemesi benden .

• Ülkemizde ne zaman satışa sunulur arkadaşlar sizce ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.