Şimdi Ara

Karşınızda BlackBerry Z10 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
2
Favori
6.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun uzun yazmayacam....note2.... note 2 den sonra kullanabileceğim tek telefon note 2 dir...şimdilik...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Sony xperia z alacaktım ama bunu görünce kararım sanki değişti siz ne dersiniz?

Xperia z bu telefondan kat kat ustun bir donanima sahip. Üstelik android. Blackberry OS bin arayuzu pek kullanisli görünmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz ios gibi stabil çalışırsa tadından yenmez

• Görünümü çok çok şahane. Fiyatı belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

Xperia z bu telefondan kat kat ustun bir donanima sahip. Üstelik android. Blackberry OS bin arayuzu pek kullanisli görünmüyor.

Blackberry 10, tamamen yeni ve tamamlanmış, yani android, wp8, ve ios gibi pazara bazı özelliklerden feragat ederek değil, tam kapsamlı çalışan bir işletim sistemidir. 2 yıl sonra buralarda herkes BlackBerry diye çığlık atacak.
  • asus padfone 2 dede yazi asagida idi.bu yonunu elestirilirmi bilmem ama ozellik olarak guzel isletim sistemide cok onemli eger iyilestirme yapildiysa guzel olur.android ve ios su an gundemde olan.bb firmasindan baya bir zaman haber yoktu.rekabet guzeldir kurumsal oldugu kadar bireysel musterilerde dusunulurse iyi bir atak olabilir.telefon incelemeye alinsin durumu netlesir.

• 2 elle kullanımda güzel olur sağda ve soldaki ufak boşluklar

• Tasarim mukemmel umaeim ekrani biraz daha buyuturler bir dahaki telefonda, bb bu dokunmatik ekran telefonlardan vazgecmemeli tuslu telefonun gelecegi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone dan sonra gelen 2nci masaya koyma telefonu markası blackberry.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Ultimate Insider

quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

Blackberry 10, tamamen yeni ve tamamlanmış, yani android, wp8, ve ios gibi pazara bazı özelliklerden feragat ederek değil, tam kapsamlı çalışan bir işletim sistemidir. 2 yıl sonra buralarda herkes BlackBerry diye çığlık atacak.

Rekabeti severim. fanboylukta yapmam. telefonun tasarımını beğenmiştim. fakat defalarca izlediğim arayüz inceleme videolarımda, kullanış şeklinin iç gıcıklayıcı olduğunu farkettim. o yüzden şu an kişiselleştirme, multitasking, arayüz kullanışlılığı gibi konularda hala android üstün durumda, ardından stabilitesi ile ios geliyor, daha sonra wp8 ve blackberry OS kapışır. sp8 ve blackberry os akıcı görünebilir ama kullanış şekilleri insanı kısa vadede sıkmaya müsait. androidde 4.1 den sonra project butter ile zaten 60 fps hızında akıcılığa erişti. bu sebeple birçok özelliği içinde barındıran android yeni nesil telefonlarıyla zirvedeki duruşunu sağlamlaştıracakmış gibi görünüyor. Nexus 4 kullanınca bunu dahada iyi anlıyorsunuz.

• Ekran boyutu ve cihaz olculerine ek adreno 225 ile bir basari yakalanacağını düşünmüyorum.

Android uygulamaları ni port ile calistirmasi bence bir avantaj degil.

Cunku bizim cihazimiz aslinda bos demek ile ayni.

Gercek multitasking tek avantaji.

Blackberry =fiziksel klavyeli pratik pda.

Rim i

R.I.P olarak degistirsinler.

• Fiyatı kaç göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Ekran boyutu ve cihaz olculerine ek adreno 225 ile bir basari yakalanacağını düşünmüyorum.

Android uygulamaları ni port ile calistirmasi bence bir avantaj degil.

Cunku bizim cihazimiz aslinda bos demek ile ayni.

Gercek multitasking tek avantaji.

Blackberry =fiziksel klavyeli pratik pda.

Rim i

R.I.P olarak degistirsinler.

yıl sonuna doğru bir tane daha blackberry modeli çıkacak 2 gb ram, adreno 320,4 çekirdekli s4 pro 8960 işlemcili model olacak. Z10un ise kasım-aralık gibi çıkması gerekiyordu ondan dolayı takvim olarak biraz sarktı.
  • vay. Bu senin daha iyi, çok şaşırtıcı: http://www.zz8.me/qa

• SAR US 1.07 W/kg (head) 1.07 W/kg (body)
    SAR EU 0.87 W/kg (head) 0.99 W/kg (body) yapma be RIM.
  • Adreno 225 şu anın amd 7670m si gibi birsey ki bence gayet yeterli bir gpu.. nokia bir modelinde adreno 305 kullaniyordu bu da amd 8550m gibi dusunulebilir.. Pc islerinden anlayanlar ne demek istedigimi gayet iyi anlamistir ;)

• Qnx ile geleceğinden dolayı , stabilitede iPhone u geçecek , nedeni ise ; qnx RTOS un sadece 100bin satır koddan oluşuyor olması , anlaşılması için şöyle açıklayayım , günümüz işletim sistemleri ortamala 7mil. ila 10mil satır koddan oluşmaktadır.Qnx in aynı işlemi daha az satır kod kullanarak yapması sistemin çökme ihtimalini minimize etmektedir.Bu sebepten QNX Nasa , FDA , Porsche(Arabaların multimedya ve ESP,ASR gibi özellikleri) ve birçok stabilitenin çok önemli olduğu sektörde tek başına liderdir.BB bu işletim sistemi çok şey bağladı ama karşılığını alması için insanları ikna edebilmesi lazım.Umarım bunu başarır.

• bu telefonu bekliyorum. eğer fiyatı da makul düzeyde olursa, alacağım inşallah...

• CPU CPU diyen arkadaşlar 4 çekirdekli Android telefonlarla 2 çekirdekli iphone5i karşılaştırsın, herşey çekirdek değil...
  • Eninde sonunda bütün telefonlar dokunmatik olacak diyolardı da inanmıyodum, blackberry diyince ne bileyim benim aklıma geniş pratik tuş takımı geliyordu.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.