Şimdi Ara

Karşınızda BlackBerry Z10 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
2
Favori
6.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e-mcani

daha önce aynı şeyi söylediğimde pek "beğenilmemişti" yorumum ama tekrar ediyorum, telefonun tasarımı bildiğin "LG Optimus 3D" alltaki kapasitif tuşları at yerine blackberry logosunu yerleştir... aynısı... buyrun optimus 3d...
    http://www.lg.com/africa_en/images/cell-phones/p920/gallery/medium07.jpg

ben daha cok jiayu G3 diyorum.

Tıklayıp bakınız

• Br yıl önceki popüler donanımlarına rağmen QNX gibi RTOS bir işletim sistemi ile geliyor. Bu haliyle bile 4 çekirdekli bir çok hi-end cihaza kafa tutar, alayına kapak olur. QNX yanında ne iOS un ne Android ne WP8 in adı bile anılmaz.

• fiyatı süperrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: OnTopOfTheWORLD

İnşallah diğer blackberryler gibi sar değeri yüksek olmaz.

Aynen bu cok önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Fotoğraf çekimi karşılaştırılması:
    Karşınızda BlackBerry Z10

offff lumia neymiş öyle ya.
  • Bence olmuş.
  • Karşınızda BlackBerry Z10
  • yorumlara bakıyorum gercekten coluk cocuk cinsinden yorumlar var kaç yaşındasınız gençler bi ıphondur gidiyo bi cihazı bu kadar büyütmeyin paranız gucunuz neye yetıyorsa onu kullanın bu nedir hayranlık anlamadım gitti ıpod touch kullanıp buraya gelip apple övenlerde cabası gençler aylık geliriniz 10 000 tl gibi konuşmanıza hayran kaldım

• 5.nesil ipod touch iphone 4s le aynı özelliklere sahipse bence ipod kullananlarda yorum yapabilir? ne sakınca var
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Karşınızda BlackBerry Z10

Her zaman piyasada ki en rezil kameralar blackberrylerde olurdu , halen bircok arkadasimda 9780 , 9900 var. Sosyal aglara resim yukledikleri zaman , resim e tiklayip netlesmesini bekliyorum , daha sonra blackberry oldugunu fark edince orjinalinin bu oldugunu anlayip kapatiyorum.

Bu sefer gercekten cok iyi bir atak yaptilar , gerek uygulamalar olsun gerekse cihaz donanim ozellikleri vs.

Ama koskoca sirket dogru durust resim cekebilen bir blackberry yillardir yapmayi basaramadi , anlasilan basaramayacak da.

• takoz lumia 920den daha güzel
  • Cihaz guzel, ancak her sey uygulama destegine bakar. Su an Instragram'in ayagina gidip bize uygun olun seviyesinden kurtulmalari lazim. Ayrica platform gelistiricileri cezbetmeli. Yoksa iOS & Android tarafindan ezilir, soylediklerimin cogu Windows Phone icin de gecerli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows phone'da uygulama temel uygulamalar felan hariç az evet ama bu cihaz için zaten android uygulamalarını yükleyebiliyorsunuz?
  • Tipi değilde özellikleri iyimiş :)))
  • şekil güzel de pil kötü,donanım orta seviye.
  • Bold'u değiştirmek üzereyken çıkmış :)

One x plus mu önerirsiniz yoksa bunu mu?
    Gerçi blackberry artık donmaları vs kabak tadı verdi. Bunda da aynı sorunlar olur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

quote:

Orijinalden alıntı: jakops.

Sistem çok istediği için mi rami o kadar fazla tutmuşlar. Yoksa tüketicinin gözünü boyamak için mi ? Ama hoşuma gitti arayüzü.

ne kadar sacma sapan yorum olmus.

Neresini anlayamadın ?
  • YOKMU SATAN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ywz

Bold'u değiştirmek üzereyken çıkmış :)

One x plus mu önerirsiniz yoksa bunu mu?
    Gerçi blackberry artık donmaları vs kabak tadı verdi. Bunda da aynı sorunlar olur sanırım.

Bold 9900 ise nasil donma oluyor yahu ben 6 ay kullanmistim yag gibiydi :)

Onerim 1-2 ay beklemek, uygulama konusunda bu telefon Android uygulamalarinida calistirmasi nedeniyle sikinti cikarmaz. Telefonun yayginlasmasiyla stabil olup olmadigi tam anlamiyla anlasilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel olmus cidden, daha once gordugum resimler gercekmis.. Yazilimi merak ediyorum en cok.. Bu. Arada toplamda 6 farkli model cikaracaklarmis bu yil icerisinde.. Ben bir ust model (4 cekirdekli) bekliyorum... RAM`i 1 gb yapmis olsalardi yetersiz olmus derlerdi herkes, 2 gb yapip sorununu kokten cozmusler, kaldi ki yeni isletim sisteminin gereksinimlerini bilmiyoruz... Kisacasi donanimi ve uygulama sayisini yuksek tutarak ciddi rakip olcaktir!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.