Şimdi Ara

kargo firmalarına araç kiralamak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
90.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsijet e 2012 model fiorinomu kiraya vermek istiyorum. Fakat kargo uzerinden anlasma yapiyorlarmis. Avantaj ve dezavantajlari nelerdir?

• Benim izmirde bir arkadaşım yapıyor. 175+kdv şeklinde çalışıyor yalnış bilmiyorsam 1900 tl emekliye verip ayda 3 gün sigortalı gösteriyor. Direk şirkete kiralama varmı varsa ne kadar veriyorlar oda önemli arada 300 500 tl oynuyorsa eğer belki değebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacanaslann

190+%18 KDV = 224₺ yapıyor
    Benim çalıştırdığım bölgede araç yaş şartı aranmıyor
    Çoğu aracım 2012-2013 model 45.000₺-50.000₺ civarı alıyorum araçları.
    26 gün üzerinden hesaplanır
    5.824 TL
    Ortalama 1.250₺ mazot = 4.574₺
    2.000 emekli bulursanız şoför
    2.574₺
    Ben genellikle KDV ödemiyorum aldığım araçların hepsi faturalı dikkat edin faturalı araç alın %18 KDVLİ
    Mazot bakım vs başka işlerim de olduğu İçin KDV çıkmıyor
    Bugüne kadar arızalar dahil minimum araç başına 2.500₺ kazandım
    Ama 5 yaş şartı arayan bölge ise o işe girilmez 2015 araç alsanız seneye değiştirmeniz istenecek
    Benim bölge de araç bulamadıkları için ve bölge de en fazla araç benim olduğu İçin şirkette sözümüz geçiyor
    Bu işi yapmak isterseniz 5-6 araç sözleşme yapın o zaman yaş şartı aramazlar
    Direk şirkete araç kiralama konusunda fiyat bilgisi verebilirseniz çok sevinirim..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CömertlerdenApo

Hepsijet e 2012 model fiorinomu kiraya vermek istiyorum. Fakat kargo uzerinden anlasma yapiyorlarmis. Avantaj ve dezavantajlari nelerdir?
    Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  • şu zamanda gördük aslında., ne olursa olsun devam edecek yegane işlerden. düşünülebilir.
  • Bende bu işe girmeyi düşünüyorum aslında öğrenmek istediğim bir kaç husus var yardımcı okursanız sevinirim.
    1-Hangi marka model araç tercih edilmeli
    2-Aylık maliyet ne kadarı buluyor
    3-Adreslere değilde Sadece şubelere Ürün götürülmesi gibi bi durum söz konusu oluyor mu
    4-ödemelerde akşama oluyor mu ve ne kadar ödüyorlar

• guncel ayrintili bilgisi olan varmi?
  • atacanaslann A kullanıcısına yanıt
    Abi iyi günler bir sorum olucak cevaplarsan çok memnun olurum,şimdi biz bir araba alıcaz araç 2012 ducato surat kargoda çalışıyor şu anda işiyle beraber alıcaz,alacağımız kişi bizi bölge müdürlüğüne götürdü ordaki aktarma sorumlusu arabanın yaşı geldi biz değiştir dediğimizde degistirmen lazım yoksa sözleşme iptal olur diye belirtti,arabayı aldığımız kişide öyle derler bana da demişlerdi 2 yıl önce fln dedi sence alınırmı 3 ay sonra hadi değiştir derse zor duruma düşerim,katakulliye mi geliyoz anlayamadim bir bilene sorayim dedim açıklama yaparsan sevinirim iyi günler

• Sefax9420 S kullanıcısına yanıt
    sizin bu alacağınız dukatoya aylık ne kadar ücret ödüyorlar paylaşabilir misin?
  • Konuyla ilgili net bir bilgi verebilen çıksa keşke
  • Güncel bilgi

• güncel günlük fiyatları bilen var mı

• Benim yurtiçi kargoda 2 aracım var.Günlük 203+kdv li çalışıyorum.1 inde şoför digerini ben kullanıyorum ve neredeyse kafa kafaya denk geliyo.

• emevi kullanıcısına yanıt
    Araçlar nedir hocam birde 200+KDV az değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onlara değil de evlere servis yapan getir götür aa101 kapında vs gibi işlere girmek istiyor kardeşim de. nasıl yapılır ?

• Kargocu olarak sorularınızı cevaplayabilirim

• babapars B kullanıcısına yanıt

Araçlarin ikisi 2016 model biri custom diğeri doblo.Zaten az olduğunu vurgulamak istedim :(

• gecenlerde bırıyle konustum kredıyle arac almıs hesaba gore hiç para bırakmıyor 5 yıl sonunda 2. el aracı satıp sadece o para kendısıne kalacak. Yanı 200 bıne aldıgı araba 5 yıl sonra 120 edecek dıye dusunursek yılda 24 bın ayda 2 bın tl yanı hafıf suzme saflık dıyeyım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.