Ö

Çavuş
13 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 123 (Bu ay: 2)
Gönderileri

2 yıl önce bir siteden msi klavye mouse mouse pad set (gk70 klavye gm60 mouse thunderstorm mouse pad) aldım klavye bozuldu servise gönderdim servis değişim verdi ürünü aldığım firma ile görüşmemi, firmanın ürün değişimi veya para iadesi yapacağını söyledi buraya kadar herşey normal. Ancak şöyle bir durum var ben bu seti aşırı uygun bir fiyata aldım o dönemde sadece klavye 700-800 lira idi ben komple seti 600 liraya aldım. Değişimi verilen klavye şu an üretimde değil o yüzden gerçek değeri belli değil. Firma ile görüşmeden size danışmak istedim. Firmanın sen bu seti 600e almışsın içindeki klavye de 250 300 eder diyip 250 tl vb bir para ile beni gönderme hakkı var mı? Benim ne gibi hakkım var sizce ne yapmalıyım?

Mantıklı bir yatırım olur mu? Yapan arkadaşlar vardır illaki aramızda bilgi ve fikirlerinizi aktarırsanız sevinirim.
Monitörüm Acer XZ350CU.Öncesinde Direkt Gsync destekli monitör(Dell s2417dg) kullanıyordum yağ gibi akıyordu. Şimdi 50 fpsye kadar gayet iyi 50nin aşağısında 45lere gelince sanki hafif kasıyor gibi. Nvidia dan gsync açıp kullandım sadece başka yapılması gereken bir ayar var mıdır?Gerçi freesync de gsync deneyimi beklediğimden iyi çıktı ama insan hep daha iyisini istiyor işte :)

Ayrıca eski monitörüm olan Dell s2417dg yi satıyorum ilgilenen aşağıdaki linkten bakabilir.
https://forum.donanimhaber.com/dell-s2417dg-2k-165-hz-gsync-monitor-1999-tl--139135656
Laptop muhteşem ama şöyle bir durum var 144hz masaüstü sistemden geçiş yaptım gözüm 144 hzye alıştığı için 60hz kötü geliyor gözüme acaba ekran değişimi imkanı varmı varsa ne kadara olur bilen varmı
başlıkta belirttiğim şeyin nedenini bi türlü çözemedim telefonum mi max evde 2 powerbank var arkadaşlardan da denedim farklı kablolar ve powerbanklarla ancak olmuyor olsa bile anında kesiyor gücü kendi şarj aletiyle sıkıntısız şarj oluyor. yardımlarınızı bekliyorum
tek başına olup global olmak çok zor. Şu an supremeyim, supreme veya global olan arkadaşlar ile birlikte girip global olmayı hedefliyorum.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198285142568/
290x 390 390x 980 980ti bu kartların hangilerini sıkıntısız kullanabilirim? ayrıca işlemcim amd 8320 teşeşkkürler.
Philips htl 3140b kullanan varmi arkadaslar urunun sesi beni hic tatmin etmedi cok az geliyor baslari neredeyse yok gibi benim urun mu arizali yoksa soundbarlar genel olarakmi böyle 120 watt yerine 200 wattlik bir model aldim sesi iyi olsun diye ama hic memnun degilim hdmi arc girisinden bagli ayrica bundan kaynaklaniyor olabilirmi ayrica optik kabloya bos yere para vermek istemedim ama sorun bundan kaynaklaniyor ise kablo alacagim yok sa iade veya değişim isteyeceğim
Araştırmama göre dts sesi desteklemiyormus bilgisayardan film acip izliyecegim dts sesi hicbir sekilde mi vermiyor kullanan arkadas varsa bilgilendirirse sevinirim
lg 60ph670s plazma tv ye ambiligt özelliği kazandırılabilirmi? hazır parçalar dışarda satılıyor mu? Ankaradan yapabilecek biri varmı? teşekkürler
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
alışveriş yaptıklarım ilhamianil , peykani , ttwrx , dESiLVer , cyanosis , vitalx , ozgrozt , nfz , sky__walker , darkcity87 , drketen , emrince , ares88 , veysel , sokomind , megaster , onurk_ , ColorTR , ankara , TermeLee , ANIL007 , CSGOKEYUP , Capoeira19 , muitobom , turkishboy07 , magi34 , CagriErcan , Noblesse22 , Yolcu_1293 , yasinknc , Nikneyime , cesiaga , Whop.sss
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 30 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 247
İkinci El Bölümü Mesajları: 114
Konularının görüntülenme sayısı: 14.799 (Bu ay: 892)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 59 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.