Şimdi Ara

Karemiş Atölyesinde %15 indirim! Karadut özü, Boza, Karadutlu Kurabiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
10.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba değerli DH üyeleri sanırım forumda karadutlu bozamızı tatmayan kalmamıştır. Bu salgın döneminde özellikle hamile ve çocuklu ailelere çok sattığımız ürünümüz Karadut Özü'nü öneriyoruz. Gerçekten karadut meyvesi ve ürünleri bağışıklık sistemini güçlendiriyor.
    Karadut Özü'nin faydalarını detaylı buradan okuyabilirsiniz; https://www.karemis.com.tr/blog/icerik/karadutun-faydalari-nelerdir

Piyasada çok fazla karadut özü ve şurubu satılıyor. Birçoğu konsantre veya aroma var. Bizler bozada olduğu gibi ürünlerimizde katkı maddesi kullanmıyoruz. Karadut Özü ürünümüzde sadece Karadut meyvesi vardır. Başka bir şey yoktur içinde.

Karadut Özü; https://www.karemis.com.tr/karadut-ozu

Foruma özel paketler hariç bütün ürünlerde %15 indirim kodu: DH15

Daha önce almış forum üyelerinin yorumlarınıda bekliyoruz.

Mart ayına özel 100 TL üstü alışverişlerde enfes karadutlu kek hediye kampanyamız başlamıştır. Üstelik 75 TL üstü alışverişlerde kargo bedava!

Karemiş Atölyesinde %15 indirim! Karadut özü, Boza, Karadutlu Kurabiye

📞 Whatsapp Sipariş: 0541 670 79 79
    🚚 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava!
    🏡 Kapıda Ödeme İmkanı
    💳 Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı
    🛍 %100 Güvenli Alışveriş
    🛒 Sipariş içinwww.karemis.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikbals -- 5 Nisan 2020; 14:26:11 >

• Yahu reklamın böylesi ...bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesi de neymiş ..şeker var bunda karbonhidrat var bağışıklık sistemini düşürür .bol bol kalori var ..göbek yapar çok icerseniz (birde günde 1 litre icen müşterimiz var yazmış ..yazık o müşteriye vallahi ) yararından çok zararı var, yazmayayım yazmayayım diyorumda boyle reklam amaçlı konuların sıcak fırsatlarda aylarca kalması forumdan sogutuyor resmen ..
    istismarınız midemi bulandırdı. en nihayetinde şurup satıyorsunuz. yani yüksek şekerli birşey. gereksiz şekerin (ki günümüzde sadece sofrada aldığımız şeker bile eşiği aşmakta) bağışıklık sistemini düşürdüğü aşikar. bakteriler neoplastik hücreler bayılır şekere. metabolik etkilerine hiç girmiyorum.
    virüs ile cebelleşen veya yakalanmaktan korkan insanların umudu üstünden para kazanmaya kalkmışsınız. gerçekten rezalet
  • Kampanyamız devam etmektedir.
  • 4 bozayı bozulmadan içmek için evde kaç kişi olmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo var, soğuk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

4 bozayı bozulmadan içmek için evde kaç kişi olmak lazım
    Merhaba efendim tüketmeniz size göre değişmektedir 1 şişeyi 1 saate bitiren müşterimizde oldu Buzdolabında sakladığınız taktirde 5-7 gün içerisinde tüketebilirsiniz.
  • Sizin kampanyanıza göre marketten 15 liraya 1 litre vefa bozası alıp taze taze içmek sıcak fırsat oluyor.

• Boza, bozaya benzesin diye dışarda iyice mayalanması için dışarda kaç gün bekletmek gerekiyor? Mesela 1 hafta bekletsem boza komple bozulur mu sıcaklıktan dolayı?
  • ikbals kullanıcısına yanıt
    O kadar tüketim yapanlar için güzel kampanya

• şişeler kaç gram hocam? içerik bilgisi dolum tarihi bilgisi gramaj bilgisi paylaşır mısınız insanlar ne alacağını bilsin en azından ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Boza, bozaya benzesin diye dışarda iyice mayalanması için dışarda kaç gün bekletmek gerekiyor? Mesela 1 hafta bekletsem boza komple bozulur mu sıcaklıktan dolayı?
    Merhaba,
    Ürünümüzün öncelikle doğal ve hiçbir katkı maddesi bulunmadığını öncelikle belirtmek isterim. Bundan dolayı diğer bozalar gibi 1 ay ömrü yoktur. Buzdolabında 1 hafta içerisinde tüketmeniz öneriyoruz. İyice mayalanması için 2 gün dışarda beklemeniz yeterlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciog

Sizin kampanyanıza göre marketten 15 liraya 1 litre vefa bozası alıp taze taze içmek sıcak fırsat oluyor.
    Merhaba,
    Öncelikle belirtmek isteriz ki bizim bozamız doğal ve hiçbir katkı maddesi yoktur. Doğal bir bozanın ömrü katkı olmadan marketlerde satılanlar kadar uzun olmuyor. Boza siparişleriniz ürünün kargolanacağı tarihte üretilmektedir. İyi günler dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: quak

şişeler kaç gram hocam? içerik bilgisi dolum tarihi bilgisi gramaj bilgisi paylaşır mısınız insanlar ne alacağını bilsin en azından ?
    Merhaba, Şişeler 1 litreden oluşmaktadır. Ürünler siparişinizin kargolanacağı aynı gün üretilmekte ve tarafınıza kargolanmaktadır. Ürünleri ister Karadutlu ister sade olarak sipariş verebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

O kadar tüketim yapanlar için güzel kampanya
    Denemenizi tavsiye ederiz. Bu lezzete bayılacaksınız.

• Kampanyamız devam etmektedir.

• bu kampanyayı 1+1 ve 300 gr.hediyeli olarak yari fiyata yapsaniz olmazmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aldım ve içmeye başladım, karadutlu boza efsaneymiş, ellerinize sağlık
  • İyi günler kampanyanız devam ediyor mu kargo yüzünden sipariş veremedim gelmezse ekşir diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemoliz75

İyi günler kampanyanız devam ediyor mu kargo yüzünden sipariş veremedim gelmezse ekşir diye
    Evet efendim şuanda devam etmektedir. Bugün sipariş verirseniz yarın taze taze üretilir tarafınıza kargolanır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.