Şimdi Ara

Karemiş Atölyesinde %15 indirim! Karadut özü, Boza, Karadutlu Kurabiye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
10.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeoTiger

Yurtiçi kargo evime gelmeden adreste ulaşamadık deyip gidiyor 2 'dir. Ürünleri teslim alamadım evde olduğum halde. Bu kargo ile çalışmayın yada uyarın lütfen.
    Merhaba efendim alternatif kargo seçeneği ekledik. Sipariş numaranızı iletirseniz kontrol ettiriyim.
  • ikbals kullanıcısına yanıt
    Ürünü otobüsle gidip kendim aldım. Sonraki siparişte alternatifleri değerlendiririz inşallah. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen bu tarz az (1+1) miktarlı kampanya olursa bende denemek istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

Aynen bu tarz az (1+1) miktarlı kampanya olursa bende denemek istiyorum
    Merhaba efendim. 1+1 çok uygun fiyata ankaraya özel kampanyamız olacaktır. Bizi sosyal medyadan takip ederek kampanyalarımıza daha hızlı erişebilirsiniz.
  • Öncelikle Polatlıdan aldığım ürün çok güzeldi. Ardından sitenizden 4lu paket aldım. 3 Dutlu 1 sade boza olmasını ilettim Ancak gelen ürün 2 dutlu 2 sade oldu ve 1 Dutlu olan çok ekşi idi. Diğer 3 üründe sorun yaşamadım:/

• quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

Öncelikle Polatlıdan aldığım ürün çok güzeldi. Ardından sitenizden 4lu paket aldım. 3 Dutlu 1 sade boza olmasını ilettim Ancak gelen ürün 2 dutlu 2 sade oldu ve 1 Dutlu olan çok ekşi idi. Diğer 3 üründe sorun yaşamadım:/
    Merhaba efendim bir sonraki siparişinizde yaşadığınız durumu iletirseniz telafi gerçekleştirebiliriz.
    Birkaç kişi aynı talepte bulunmuş (1+1 olarak kampanya yapılması için) neden tüm Türkiye değilde Ankara için düşünülüyor kampanya?

• Ürünler bir günde sorunsuz elime ulaştı. Üç sade beş karadutlu boza almıştım. Bir sade bir de karadutlu açıp denedik, gayet iyiydi. Leblebi ve ballı karadut özü için ayrıca teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Birkaç kişi aynı talepte bulunmuş (1+1 olarak kampanya yapılması için) neden tüm Türkiye değilde Ankara için düşünülüyor kampanya?
    Talepler doğrultusunda genel kampanya yapacağız efendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikbals

Talepler doğrultusunda genel kampanya yapacağız efendim.

Alıntıları Göster
    Ankara genelinde süpermarketlerde Karemiş karadutlu bozalarını görebilecek miyiz ? Bunun hiçi bir çalışmanız var mı acaba ? Teşekkürler, hayırlı çalışmalar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

Ankara genelinde süpermarketlerde Karemiş karadutlu bozalarını görebilecek miyiz ? Bunun hiçi bir çalışmanız var mı acaba ? Teşekkürler, hayırlı çalışmalar dilerim.

Alıntıları Göster
    Merhaba efendim, elbetteki bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Şuanda Sinpaş Oran'da Ayçıtır mağazasında ve Çankaya'da Aksel Mandıra'dan satın alabilirsiniz.
  • Her ayın 23'ünde sizlerle özel paket yapıyoruz. Ocak ayı paketi incelemek için;https://www.karemis.com.tr/ocak-ayi-paketi

Ayın paketi sayesinde sağlıklı ürünlerimizi herkes tadacak.

OCAK AYI PAKETİ

3 lt Boza

150 gr Leblebi

1 adet 700ml Karadut Şurubu

1 Adet Karadutlu Kek

1 adet Kestane Şekeri

Karemiş Atölyesinde %15 indirim! Karadut özü, Boza, Karadutlu Kurabiye

📞 Whatsapp Sipariş: 0541 670 79 79
    🚚 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava!
    🏡 Kapıda Ödeme İmkanı
    💳 Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı
    🛍 %100 Güvenli Alışveriş
    🛒 Sipariş içinwww.karemis.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikbals -- 23 Ocak 2020; 10:59:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TrgyStc

Ürünler bir günde sorunsuz elime ulaştı. Üç sade beş karadutlu boza almıştım. Bir sade bir de karadutlu açıp denedik, gayet iyiydi. Leblebi ve ballı karadut özü için ayrıca teşekkür ederim.
    Afiyet olsun efendim
  • Ocak ayı kampanyamız devam etmektedir.

• Kampanyamızın bitmesine son 2 gün kalmıştır.
  • Mart ayına özel kampanyamız başlamıştır.
  • Kampanyamız devam etmektedir.
  • Dükkana gelsek sadece kek ve gevrek ne kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Dükkana gelsek sadece kek ve gevrek ne kadar
    Aynı fiyat efendim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.