Şimdi Ara

Karemiş Atölyesinde %15 indirim! Karadut özü, Boza, Karadutlu Kurabiye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
10.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halimselim

11.11 kampanyasında da almıştım, şimdide aldım. (11.11 kampanyası daha hesaplıydı keşke yine olsa) Lezzet olarak gayet güzel.
    Şimdiki karadutlu bozada, karadutlar daha yoğundu hoşuma gitti. 11.11 kampanyasında aldığımda bu kadar yoğun değildi.
    Kişiye göre değişmekle birlikte bozayı ailecek severek tüketiyoruz. 4'lü bozayı bir haftada tüketebiliyoruz. 75TL'yi geçip kargo ödemiyorum.
    Güzel kampanyalar olduğu sürece almayı düşünüyorum. (masraflı oluyor ama lezzeti güzel)
    Yorumunuzu için teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir 2li paket bir 4lü kampanya alayım kargo bedavaya gelsin dedim 0,01 kuruş eksik var diyor kargo için bence en azından bir paketi direk tam fiyat yapmanız daha iyi olur bu şekilde başka bir paket daha almaya zorluyor gibi hisettiriyor o yüzden almadım.

Ücretsiz kargo hakkı kazanmanıza ₺0,01 kaldı! Karışık Boza isimli üründen dolayı taksit sayısı 1 ile sınırlandırılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qo0oki -- 10 Ocak 2020; 8:31:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qo0oki

bir 2li paket bir 4lü kampanya alayım kargo bedavaya gelsin dedim 0,01 kuruş eksik var diyor kargo için bence en azından bir paketi direk tam fiyat yapmanız daha iyi olur bu şekilde başka bir paket daha almaya zorluyor gibi hisettiriyor o yüzden almadım.

Ücretsiz kargo hakkı kazanmanıza ₺0,01 kaldı! Karışık Boza isimli üründen dolayı taksit sayısı 1 ile sınırlandırılmıştır.
    Merhaba,https://www.karemis.com.tr/kargo-tamamlama
    bu ürünü kullanabilirsiniz isterseniz efendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikbals

Merhaba,https://www.karemis.com.tr/kargo-tamamlama
    bu ürünü kullanabilirsiniz isterseniz efendim.

Alıntıları Göster
    hangi ürün ? ortada ürün mü var? kargo tamamlama diye 50 kuruş satıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

hangi ürün ? ortada ürün mü var? kargo tamamlama diye 50 kuruş satıyor :D

Alıntıları Göster
    Merhaba, kargo bedavaya tamamlaya bilmeniz için böyle birşey oluşturduk.
  • Kampanyamız 12 Ocak 2020 tarihinde sona erecektir.

• 4unu de,dutlu seçebiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

4unu de,dutlu seçebiliyor muyuz?
    Tabi seçebilirsiniz efendim

• Siparişiniz başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.
    Sipariş Numaranız 761RD1443G

sipariş notu kısmına yazdım ama bide burdan yazayım 4ünüde karadutlu gönderirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

Siparişiniz başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.
    Sipariş Numaranız 761RD1443G

sipariş notu kısmına yazdım ama bide burdan yazayım 4ünüde karadutlu gönderirseniz sevinirim
    Siparişiniz belirttiğiniz şekilde kargolanacaktır.

• Teşekkürler .........
    Sipariş Numaranız 914HR8992Y

3 karadut, 1 normal gönderir misiniz? Ayrıca karadut özü de bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

Teşekkürler .........
    Sipariş Numaranız 914HR8992Y

3 karadut, 1 normal gönderir misiniz? Ayrıca karadut özü de bekliyorum :)
    Sipaşiniz tarafımıza ulaşmıştır. Tarafınıza bugün taze taze üretilerek kargolanacaktır. İyi günler dileriz.
  • whatsapptan yazdım ama geri dönen olmadı.sonu 17 ile biten telefon.dün yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erceylan

whatsapptan yazdım ama geri dönen olmadı.sonu 17 ile biten telefon.dün yazdım.
    Sorunuz nedir efendim?

• gerçekten çok enteresan bir mantık 0,10 kargo tamamlama mı koydunuz :D ürünü neden 0,01 yükseltmediniz o daha makul değil mi ?
  • Sipariş numaram 841KK3149V

4 adet 1LT Boza ve 250 Gram leblebili paketi ve lavanta balı sipariş geçtim. Ballı karadut özünüde bekliyorum ayrıca. Teşekkürler.
  • Ben de sipariş vermeyi düşünüyorum, bu pakete hediye ballı karadut özü kampanyası devam ediyor mu?

@ikbals

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 16 Ocak 2020; 10:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTiger

Sipariş numaram 841KK3149V

4 adet 1LT Boza ve 250 Gram leblebili paketi ve lavanta balı sipariş geçtim. Ballı karadut özünüde bekliyorum ayrıca. Teşekkürler.
    Merhaba, siparişiniz taze taze üretilerek bugün kargolanmıştır. Afiyet olsun efendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Ben de sipariş vermeyi düşünüyorum, bu pakete hediye ballı karadut özü kampanyası devam ediyor mu?

@ikbals
    Evet efendim devam etmektedir.
  • ikbals kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi kargo evime gelmeden adreste ulaşamadık deyip gidiyor 2 'dir. Ürünleri teslim alamadım evde olduğum halde. Bu kargo ile çalışmayın yada uyarın lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.