Şimdi Ara

Kararsız Kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu haftaki karakter indiriminde jayce ile hecarim arasında kaldım sizce hangisini almalıyım. nedeniyle açıklarsanız sevinirim.

• hecarim daha kolay taşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bence önce bi' ikisini de araştır. Şimdi sana biri tak diye Hecarim al dese onu mu alacaksın? Saçmalık olur. Araştır, skillerine bak filan. Oynanış tarzını iyice öğren, hangisi hoşuna giderse al. Biraz bahsetmek gerekirse de;

Jayce orta dereceli, zevkli ve hızlı kombinasyon gerektiren bi' şampiyon. E & Q kombosu can yakar. Ultisini 1. seviyeden itibaren kullanabilirsin, fightlarda E yeteneğin ile takımını hızlandırabilirsin. Sırf taşıyıcı kasıp, çok yüksek hasar da koyabilirsin, Off-Tank çıkıp, fight'ın ortasında terör de estirebilirsin diye uzar gider... Zevklidir, alışırsan tadından yenmez yani...

Hecarim ise çok iyi bir ormancı. Seri döner ormanını, hızlı gank atar, ultisi alan etkilidir, fear atar filan. Tanky gittin mi çok güçlü olursun, o da zevklidir yani. Sen sadece fikirleri göz önünde bulundur ama en sonunda aklına hangisi yatarsa onu al. ^^
  • Hecarim daha iyi gibi gibi

• Sutcu beygiri 4Ever

• ikisini de al.
  • Fakirliğin lüzumu yok ikisinide al
  • Hecarim daha iyi bence
  • Bence hecarim daha iyi ama mesele jungle gitmeyi seviyosan heca eger top gitmeyi seviyosan jayce tabiki. Artik oda senin lanene kalmis bir durum.
  • Hecarim oyundaki en iyi jungler.Jungle oynuyorsan hecarim al lane oynuyorsan jayce al.
  • Arkadasların dediği gibi çok hızlı gang girer hecarim. Ben 3 ay oynadım usta çok zevkli. Herşey başta iyi kasmana bakıyor.

• Cılgın at' ı al . Jayce bu aralar oynanmıyor herhalde bişiler yaptılar ona :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Cılgın at' ı al . Jayce bu aralar oynanmıyor herhalde bişiler yaptılar ona :)

Sanırım mana sıyla oynadılar 2 kere e+q da bitiyor mana acayip sıkıntı.
  • hecarim aldım bende inanilmaz bir jungler.
    Zirh Delme Damga
    Zırh Mühür
    Scaling MagicResist nişan
    Zırh Delme cevheri

bu rünler ve 9/21 ile cok iyi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jay_Lal

hecarim aldım bende inanilmaz bir jungler.
    Zirh Delme Damga
    Zırh Mühür
    Scaling MagicResist nişan
    Zırh Delme cevheri

bu rünler ve 9/21 ile cok iyi:)

Kirmizilari As de deniyebilirsin ama buyukler kesinlikle Movement speed olmali.

• Kirmizilar ve maviler AS oynuyordum zirh demle ve scaling magicresist dizmeden önce. gerçi mavilerde as kötü secimdi cok az veriyor.
    kirmizilarda as fenas degil ama bu sefer zırh delme cok azaliyor.
    simdilik büyüklerde zirh delme cok iyi is görüyor movespeed ihtiyac duymadim henüz.

400move speedden hesaplasak
    30 level olmadigim icin %3 movespeed gelicek büyüklerden.

12movespeedyapar cok büyük fark degil bence. onun yerine 5,12 zirh delme -2tane cevher- ama tabi bu benim görüsüm 30 olunca 3x MS ile denerim birde
  • ikisi de alınacak hero. fazla düşünme. al birini. pişman olmazsın.
  • İkiside gayet iyi hero.Hangisi hoşuna gidiyorsa oynayış olarak onu al derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.