Şimdi Ara

Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
5
Favori
80.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yenilenebilir enerjide zaten iyi sayılırız diye biliyorum yanlış bilmiyorsam. Bunun olduğunu düşünmüyorum. Twitte de Berat Albayrak neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamıyorum tabii ki yenilenebilir enerjide öncü olmak güzel ama bu zamana kadar atılan yanlışa yanlış diyenlere neden laf atmaya çalışıyor ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dinocan Gökçek

Bu açıklamadan sonra Petkim, Tüpraş ve Türkaş petrol hisseleri uçuşa geçti

Bizim 2 gün sonra öğreneceğimiz şeyleri para babaları şu an biliyor demek ki.Bakalım Karadeniz'de mi yoksa Akdeniz'de mi bulunmuş

Yalnız gaz bulunsa para babaları bunu Erdoğan açıklama yapmadan önce de duyarlardı, hisseler açıklamadan sonra uçtu.

Daha çok, acemi-orta seviye borsacıların açıklama sonrası direkt gaz hisselerine atlamasıyla yükselmiş gibi gözüküyor hisseler.

• Yeni bir vergi yöntemi bulmuşlardır. Sonunda milletin g*tündeki donu da alacaklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt

Bi alttaki mesajda aynı şeyi bende belirttim zaten, silkeleme operasyonu da olabilir

Ya da Akdeniz'deki sondaj gemilerini Karadeniz'e kaydırma da olabilir, ekonomi bakanının eksen değişikliği sözünden sonra

Herşeye rağmen bana dağ fare doğuracak gibi geliyor yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede petrol yada gaz bulduk diye açıklama yapmasını kaldıramayacak bir sürü insan var. Kim açıklarsa açıklasın bu ülkede gaz petrol demek gelecek demek. Adam o kadar fanatik ki bunu bile göremiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Yenilenebilir enerjide zaten iyi sayılırız diye biliyorum yanlış bilmiyorsam. Bunun olduğunu düşünmüyorum. Twitte de Berat Albayrak neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamıyorum tabii ki yenilenebilir enerjide öncü olmak güzel ama bu zamana kadar atılan yanlışa yanlış diyenlere neden laf atmaya çalışıyor ki...

Biz de Panel üretimi yoktu galiba (Montaj olarak yapılıyordu), şimdi sıfırdan panel üretecekmişiz!

Gerçi fabrika bugün açılmış. Cuma Günü vereceği Müjde bu olamaz...

https://www.trthaber.com/haber/gundem/turkiyenin-ilk-entegre-gunes-paneli-uretim-fabrikasi-aciliyor-510030.html/amp

• DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt

Hadi hayırlısı bakalım. İnşallah güzel haberler gelir.

Link ve kaynak için teşekkürler.

Bir arkadaş ta korona aşısı demiş olabilir. Diğer arkadaş da petrol hisseleri yükseliyor demiş, o da olabilir. Bakalım hayırlısı olsun inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 19 Ağustos 2020; 17:44:2 >
  • boyle fake gazlama bir habere tüpraş fırlamaz olay ciddi ,detaylar cuma belli olucak..aşı filan değil petrol gaz olayı..

almanya ispanyayla olumlu görüşmeler dönüyordu son günlerde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Ağustos 2020; 17:30:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Kafanı kaldırıp tv kanallarına baksan görürsün.Link yokmuşmuş...

Alıntıları Göster

Burada senin şahsi düşüncelerini yansıtan bir konu yok.

Konu açıyorsunuz, ülke ile ilgili, o zaman kaynak, haber, link ekleyeceksiniz. Kural olarak ta böyle olması gerekir.

Şikayet etmiyorum konunu, bundan sonra daha ciddi olmanız dileğiyle.

• Yalnız gaz bulunduysa Rusya'yı fena by-pass eder can damarını keseriz.

Avrupalılar Rusya'ya bağımlı olmaktansa Türkiye'ye bağımlı olmayı tercih ederler.

• İnşallah kıyamet ilanıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Yalnız gaz bulunduysa Rusya'yı fena by-pass eder can damarını keseriz.

Avrupalılar Rusya'ya bağımlı olmaktansa Türkiye'ye bağımlı olmayı tercih ederler.

Bana kanal İstanbul gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsen Buga -- 19 Ağustos 2020; 17:36:37 >
  • Insallah petrol falanla ilgilidir, oyle saray vs. degildir umarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

Bu ülkede petrol yada gaz bulduk diye açıklama yapmasını kaldıramayacak bir sürü insan var. Kim açıklarsa açıklasın bu ülkede gaz petrol demek gelecek demek. Adam o kadar fanatik ki bunu bile göremiyor.
    Malesef bazı akıllar devletin güçlenmesi ile hükümet arasındaki farkı anlayamıyor. Şuan bilmiyoruz ama doğal bir kaynak bulunduğunda, dış borca olacak büyük etkisini ve bunun ekonomi ile nasıl doğrudan alakalı olduğunu hiç düşünmüyorlar.

Bekliyoruz cumayı inşallah ülkeye hayırlı bir haber açıklanır

• Buzdolabı mı dağıtacak acaba..

• Petrol bulunursa bu memleket için bambaşka bir dönem başlar. Hadi inşallah.

• Abi Allahtan zorene 2.29 dan girmeye baslamistim.Cok mutluyum şu an.Hisse uçuyor.Zoren daha da ilerleyebilir eger haber malum şeyse.Enerji hisseleri iyi kazandirdi.Bekleyelim bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 19 Ağustos 2020; 17:56:3 >
  • Karadeniz’de hidrokarbon bulunmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Hadi hayırlısı bakalım. İnşallah güzel haberler gelir.

Link ve kaynak için teşekkürler.

Bir arkadaş ta korona aşısı demiş olabilir. Diğer arkadaş da petrol hisseleri yükseliyor demiş, o da olabilir. Bakalım hayırlısı olsun inşallah.

korona ile alakalı bir şey olacağını sanmıyorum.Aşı filan olayına girerlerse çok inandırıcı olmayacaktır.Türkiye aşı işleri için aceleci davrnaması zararına.Önemli olan aşıyı ilk çıkaran değil ,etkili çözümü üretmekten geçiyor.Bİrde DHÖ kuralları var ve kafaya göre aşı çıkaramassınız.

Bana göre ya akdenizde bir kaynak bulundu ya da libyada işimize gelen çok büyük bir adım atıldı.şuan libya ekseninde almanyanın etkili olduğu görülüyor ve hafter tarafı ile ilgili kendi menfaatimze uyan bir anlaşma da yapılmış olabilir.Belkide libyada ateşkes olacak ve en azından libyada kısa-orta vadede kafamız rahat olabilir.Erdoğanın bu sefer halka çok etkili bir sonuç göstermesi lazımki dediği değişim koşulları bir nebze görülebilsin.

• Karadeniz de ve ya Akdeniz de petrol,doğalgaz bulunsa üzülecek adamlar tanıyorum,biliyorum.Forumun yüzde 70 i aynı kafadan

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.