Şimdi Ara

Karabasan Geldi :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten forumda uzun zamandır bu karabasan muhabbetlerini okuyordum, çok da korkarım böyle şeylerden hiç başıma gelsin istemiyordum.

Uyurken bi anda üstümde bi ağırlık hissettim, uyku sersemi gözüm açıktı üstümde bi şey olduğunu görüyordum ama ne olduğunu tam çözemedim, bağırmaya çalıştım, elimi kolumu oynatmata çalıştım hiçbiri olmadı ve çenem kaymış gibi hissediyordum. Sanki içimden bi ses karabasan geldi dedi bi anda sakinleştim 3 kere besmele çektim sonra tekrar uyumuşum ( nasıl oldu anlamadım ) hemen sonra tekrar kalktım yine aynı şeyler oluyor bu kez yine sakinleşip ayetel kürsi okudum, sonra hemen yataktan fırladım bi elimi yüzümü yıkadım. Şuan bile tüylerim diken diken oldu yazarken hiç istemiyordum başıma gelmesini ama oldu işte :(

• Yav hiç karabasandan korkurul mu ?
  • Bana da gelse keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyku felci o. Hadi cin filan anladım fakat karabasan ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke bana bi gelse
  • Istanbulda kar yok rahatim

• Hiçbir sey geldigi yok rüya tarzı bir sey iste normalde yatıyorsun bilinç altın yapıyor .

Yıllarca karabasan diye korkuttular bizi o sırada uyandığın bile yok normal rüya gibi

• Arkadaşlar inanmayın yaz ayındayız hiç bir yerde kar yok.Nereye basacak.
  • Vallahi karabasan dediler bize ama korktum, gerildim yani bi de bağırmaya çalışırken kasmışım kendimi çenem, boynum falan hep ağrıyor.

Yeter zorlamayın aynı espriyi artık, yukarda bi arkadaş da yapmış daha yaratıcı olun
  • bana da olur böyle bazen...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Uyku_felci
  • Benim gözlerim kapalı oluyor uyku felci sırasında . Kötü bir şey ya kendini çok çaresiz hissediyorsun falan .
  • sırt üstü yatma uyku düzenini filan bozma aç yatma bunları yapma gelmez daha yatarkende 3 gulhu 1 elham oku
  • bazı müslümanlar ilişkiye girdim demişti bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

bazı müslümanlar ilişkiye girdim demişti bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Lordimus

sırt üstü yatma uyku düzenini filan bozma aç yatma bunları yapma gelmez daha yatarkende 3 gulhu 1 elham oku

Tam olarak bunları yapıyorum. Bana hiç gelmedi.
  • Uyku felci o. Kur'an'da karabasan geçmiyor diye biliyorum.

• Bence cok zevkli uyanmak istiyorsun ama uyanamiyosun kollarını hareket ettiremiyorsun falan gayet eglenceli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuattroFR -- 25 Haziran 2014; 11:47:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: Lordimus

sırt üstü yatma uyku düzenini filan bozma aç yatma bunları yapma gelmez daha yatarkende 3 gulhu 1 elham oku

Tam olarak bunları yapıyorum. Bana hiç gelmedi.

doğrusunu yapıyosun ozaman

• vay benim anam babam hoş gelmişen yatağıma diyeydin
  • Herkese geliyor da bana niye gelmiyor ki ? Kimisi karanlık bir varlık olduğunu da söylüyor. Tabi söylüyorlar sadece sallaması bedava...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.