Şimdi Ara

Gece Uyurken Biri Kafama Vurdu (Ciddi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
13.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uykuya yeni dalmıştım taaak diye ses çıktı birinin kafama vurduğunu hissettim.Evdeki herkes uyuyordu onlar yapmış olamaz.Fakat tam hatırlamasamda hiç acı hissetmedim galiba.Biri kafama rüyada mı vurdu da uyandım yoksa bir varlık cidden kafama mı vurdu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkarıp vurmuş kanki

• Cidden korkuyorum dalga geçmeyin Daha önce böyle bir şey yaşamış olan var mı aranızda ?

• Dondurmalı olsun

• Benim de geçen yıl kasım gibi bi gece uyudum. Dolabın kapakları falan kapalıydı. Gece kapı sesine uyandım dolap ve çekmeceler açılmıştı. 2 hafta uyuyamadım , sonradan öğrendim annem gece çamaşırları koymak için girmiş çekmeceleri ve dolabı kapatmamış uyanırım diye ( Gerçi yine de uyandım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdcaner -- 3 Şubat 2016; 12:27:58 >
  • Kısa bir rüya görmüş olma olasılığın çok yüksek korkulacak bir şey yok gibi geldi.
  • Yatağında ki ekmek kırıntılarını temizle.
  • Hoş geldin arkadaşım uykuya geçiş zamanı kafana yorgan veya elin yada başka bir cisme çarpış olabilir

• YALFA kullanıcısına yanıt
    Hocam ben rüyamda kafamdan vuruldum ve o acıyı kafamda hissettim uyandım kafam çok acıyordu rüyada merminin girdiği yer acıyordu çok tuhaf bir his.Bir kaç güne etkisi geçer merak etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendin vurmuşsundur. ben de bi kere yapmıştım. kendime vurmuşum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepiniz sağolun.Neyse acı hissetmemiştim büyük ihtimal rüyadır o zaman.

• Frambuazlı isterim.
  • dönerken duvara vurmuşundur
  • YALFA kullanıcısına yanıt
    uykuya dalma esnasında yüksek bir ses, kafa civarında kulağa daha yakın sanki. uyanıyorsun ama aslında o sesi senden başka kimse duymuyor. benimde başıma birkaç defa geldi. sonra tekrar uyudum araştırma gereği duymadım. eninde sonunda ölüm var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YALFA

Cidden korkuyorum dalga geçmeyin Daha önce böyle bir şey yaşamış olan var mı aranızda ?

Teyzem uyuyormuş. Otuzlu yaşlarının sonlarındaymış. Kuzenimde karşı çekyatta yatıyormuş. Gecenin bir vakti bir tokat yemiş. Uyanmış banyoya gitmiş suratında beş parmak izi varmış. Yani iyi saatte olsunlar gelmiş olabilirler.
  • AYNI DURUMU BEN YILLAR ÖNCE 6-7 YAŞINDAYKEN YAŞADIM VE O YAŞDAN BERİ 30 YILDIR BAŞ AĞIRI ÇEKİYORUM NEKADAR İLAÇ KULLANSAM DA DOKTORA GİTSEMDE GEÇMEDİ

SENDE AYNI DURUM VAR MI ??

• Şizofreni baş göstermiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.