Şimdi Ara

Kapının Önünde Aracın Camını Kırıp Ekranı Çalmışlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ulkede ne yazikki hirsizligin hicbir cezasi yok yakalansa bile ifadesini al serbest birak bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Ulkede ne yazikki hirsizligin hicbir cezasi yok yakalansa bile ifadesini al serbest birak bu kadar

Akşam eve götürmeyi düşünüyorum bu gidişle.

• 1tl icin bile cam kıranlar var hocam ekran cikabiliyorsa alip eve goturup getirin yoksa daha cok kirarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Vidaları elle çevirirsem hemen çıkar. İki tane soket var onları şökmesi var sadece.

• Yeni ceza evleri. Yaparak vergileri oraya harcayarak suç azaltılmaz. Çalanlar kesin fetöcüdür.

• Memleketten memlekete, mahalleden bulvara değişir bu dert.
    Gece hayatı olan bulvarda oturursun arabana bir şey olmaz gece 3-4 desen gene açık meyhana bar vs vs ler. Ama 1 gram huzur kalmaz gürültüden vs den.
    Tam tersi sakin yerde olursun in cin top oynar. Bi bakmışsın arabanın dokunmatiği değil kendi gider.
    Para moksa kaliteli bir sitede ev sahaaabı olursun, rahata eresin laptop'unu arabada bile bırakırsın mis. Paran çoksa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutyuksel

Vidaları elle çevirirsem hemen çıkar. İki tane soket var onları şökmesi var sadece.

Bir ara radyolar takıp çıkmalıydı tek tusa basinca geliyordu biz alıyorduk bazen suan oyle bir tablet var mi bilmiyorum varsa oyle bir sey de alabilirsiniz

• Bizim de geçen hafta işyerine hırsız girdi motosikletim falan vardı içeride hırsızlar kasayı almışlar baska birşey alamayınca bide muhabbet kuşları vardı onları götürmüş ne denir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Laminon

Bizim de geçen hafta işyerine hırsız girdi motosikletim falan vardı içeride hırsızlar kasayı almışlar baska birşey alamayınca bide muhabbet kuşları vardı onları götürmüş ne denir ki

Muhabbet kuşu da tam onun bunun çocukluğu resmen. Benim de evde kuşlarım var, üzülürdüm açıkçası.

• Aklıma komşunun olayı geldi aklıma geldikçe gülümserim. İş yeri sahibi o gece yetişmesi gereken iş var diye mesai yapıyor. Sabah 4 gibi falan biraz kanepede uyim 8 bucuk gibi kalkar dükkanı acarım dıye uzanıyor. O sırada kapıdan tıkırtılar gelmeye baslıyor . Adam hemen kapının arkasına saklanıp beklıyor. İçeri 3 tane hırsız giriyor adam arkadan bi tanesine kafasına vurarak direk indiriyor. Bir tanesi de hemen kaçıyor. Ötekiyle indirdiğini sabaha kadar dinlene dinlene dövüyor.

Sabah olunca tekme tokat bunları dısarı atıp gönderiyor. Ögleden sonra polis gelip adamı gözaltına alıyorlar. Hırsızlar gidip polise şikayetçi olmuş bizi darp edip gasp etti diye. :):)

Neyse yargılanma sürecinde adama 3 yıl 4 ay ceza verdıler ve cezayı ertelediler. İşin en komik yanı hırsızlara kimse sormamıs ne işiniz vardı orda diye

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.