Şimdi Ara

KANSERİ YENDİM SS'Lİ (EDİT) 21.10.2018 (EDİT 2) İNSTAGRAM ADRESİM (EDİT 3) NASIL BAŞLADI (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
9
Favori
80.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
703 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim kardeşim de ben 6. sınıfa giderken (2006 yılında) kanser teşhisi konulmuştu, yanlış hatırlamıyorsam 2011-2012 senesinde tamamen kurtuldu. Sizin adınıza da ayrıca sevindim umarım bundan sonraki yıllarınız da hep güzel ve mutlu geçer.
  • Allah tüm hastalara şifalar versin güç versin inşallah
  • Son zamanlarda duyduğum en güzel haber.Uzun ve mutlu bir ömür dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili kardeşim senin için gerçekten çok sevindim. Şifayı veren Rabbim senden de esirgememiş. Fakat malesef herkes senin kadar şanslı değil. Bu hastalığı yenmenin önemli payı moral olduğuna göre bu konuyu sosyal platformlarda görmek daha çok hasta kardesimize ulaşmak demek. İnşallah herşey senin için çok daha iyi olur. Akşam akşam öyle güldü ki yüzüm sayende anlatamam kardeşim keşke yanımda olsaydın sana bi sarılmak isterdim. Allaha emanet ol.

• Heyt be.

Günler sonra duyduğum güzel bir haber oldu sonunda.

Geçmiş olsun kardeşim.

Sağlık ve sıhhatle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 18 Ağustos 2018; 22:34:49 >
  • Kanser atlatilabilir bir hastalik turudur. Aids gibi atlatilamaz degildir.

Kanserin ilaci hayat dolu olmak hep pozitif dudubmek ve yasamak.

Kendinizi salip hersey bitti moduna girerseniz savasi kaybedersiniz.

Konuyu acan arkadas da belliki iradeli ve guclu bi kisilige sahip. Tebrikler. Onunde uzun ve renkli bir omur var.

Zamani hep dolu yasayin. Eve kapanip bosa vakit harcamayin. Bu sizi depresif bir insan yapar bos kalmak kafanizi bozar.

(pc basinda oyun, internet gezmek zamani doldurmak degil, beyni bosa mesgul etmektir.)

• Çok sevindim darısı tüm hastalarımızın başına :) Allah kimseyi sağlığı ile imtihan etmesin inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim cok gecmis olsun. O tedavilerin nasil bir sey oldugunu babamdan biliyorum metastaz yapmissa hele beyne isimalar kel kalma halusunasyon gormeler igrenc bi durum. Ne kadar sevindin bilemezsin

Kendini ihnal etme surekli petscan yaptirt zaten biliyorsundur. Bu tur hastaliklarin tekrarlama durumuda var tekrarlamasi halinde en azindan kafasi kucukken yok etmek kolay oluyor.

Uzun omurler dilerim

• Çok sevindim hocam. Geçmiş olsun

• Umudunu kaybetmeyip kanser gibi bir illeti yendiğin için tebrikler allah her hastaya şifa versin. Çok geçmiş olsun kardeşim

• Her şey kafada biter geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun hocam , çok sevindim :)
  • geçmiş olsun
  • Gözlerinden öperim seni. Pes etmemeli insan hiç bir zaman.

Bir isteğin bir arşın varsa bir abin olarak buradayım. Elimden ne gelirse destek olmaya hazırım güzel kardeşim.

Yakın dostumu kaybettim ben. Onca paraya pula rağmen aldı götürdü. Her anı gülmeyle geçen biriydi. Seni görünce çok mutlu oldum.

• 2001 yılında annemi, 2011 yılında ise babamı bu illet hastalıktan kaybetmiş biri olarak, bu habere benim kadar sevinen varmıdır bilemiyorum. Aslan kardesim benim.

• Maşallah hocam, karizmanda yerine gelmiş.Senin adına çok sevindim.Umarım bazılarına umut ışığı olur bu paylaşımlar

• Geçmiş olsun inşallah Allah bir daha yaşatmasın

Allah şifa bekleyen tüm hasta kullarına şifa nasip etsin inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onzy -- 19 Ağustos 2018; 0:50:44 >
  • Tebrik ederim, geçmiş olsun. Uzun bir ömür yaşaman dileğiyle.
  • Geçmiş olsun kanserin sebebini biliyor muydunuz ? Ne kanseriydi ? Umarım üzmem sizi.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.