Şimdi Ara

KANSERİ YENDİM SS'Lİ (EDİT) 21.10.2018 (EDİT 2) İNSTAGRAM ADRESİM (EDİT 3) NASIL BAŞLADI (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
566
Cevap
9
Favori
80.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
703 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah sağlıklı uzun ömürler versin.
  • Kanseri yenemezsini.Bünyeye girdi mi artık hapı yuttunuz genç ve dirençli kalırsanız etkeni zayıflar takı vücûd direnciniz tekrar zayıflar moral motivasyonunuz düşer stresli ve depresif olaylar yaşarsınız tekrar uyuduğu yerden kalkar genç insanların savaşma azmi elbet var ama hastalığın sanıyorum tipi genetik etkeni ele alındığında insan bedenindeki tesiride farklı oluyor.

lenf kanseri demişsiniz.Şuan en son bir gündem olan ses getiren Neslihan tay olayı vardı bakın unutuldu oda sanıyorum 2 senede bu hastalığın güçlü etkenine direnmiş ne kadar yendim sedefe hastalık tekrar tekrar başgösterdi bu lanet olgudan kurtuluş yok heleki şu zamanda.

Hastalıkların başlıca nedeni;

1.Stres

2.Depresyon

3 .Takıntı

Rahat olmak isterseniz yeri gelirse pervasız bencil olun içinize atar ve olası devamlı takıntı yaparsanız hastalık dizi alır götürür.Bunun bilincinde olmak lazım.Kanser vücuttan silinmez.Bunu bilmem lazım.Bunu bilerek dediğim gibi stresli depresif takıntılı tutumlardan uzak durmak lazım.

Yeniden baş göstermesi uzak değil yaş ilerledikçede katlanılması zor olur 15 yaş 25 yaş 35 yaş 45 yaşta hastalık aynı tepkiyi veya siz hastalığa aynı direnci gösteremeyenilirsiniz.Hayatın hemgameli hali bu hastalığın iyice azmasınada sebep olabilir.Demem o ki oldu bitti dememeli yinede herşeye hazırlıklı olmalı bu hastalığı geçirmiş kişiler.

Geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bunların hepsini biliyorum tekrar bilgilendirme için teşekkürler. O sadece şuanda uykuda umarım uyanmaz.
  • senin adına sevindim güzel kardeşim inş. daha güzel günler yaşarsın
  • Allah bir daha göstermesin kardeşime. Sevindim senin adına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.