Şimdi Ara

Kane & Lynch: Dead Men Türkçe Yama %100 [YAYINLANDI] PC/PS3 V2 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
8
Favori
20.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zero Limit

Elinize sağlık İnşallah 2. oyunuda düşünüyorsunuzdur.

Evet 2.oyunuda çevireceğiz, birini çevirip öbürünü çevirmezsek olmaz fakat şuanda önceliğimiz Metal Gear Solid:V odaklı.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, yamayı kuramadım resim atıyorum. Ne yapmalı?

http://i.hizliresim.com/qPj98D.jpg

http://i.hizliresim.com/MLo9gQ.jpg
  • kryeck kullanıcısına yanıt
    Yamayı sağ tıklayıp özellikler kısmından yazma/okuma izinlerine tam yetki vermeyi deneyin hocam. Birde hangi sürüme kuruyorsunuz STEAM mı yoksa GFWL mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 10 Ocak 2016; 18:15:09 >
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    GFWL sürümü hocam. Antivirüs kapalı ve yönetici olarak çalıştır dememe rağmen hata alıyorum.
    STEAM sürümünü bulup indirin yada orjinale yönelin o zaman hocam. İlk sürümde hiç denemedik çünkü. STEAM sürümünde 2 tane orjinal 1 tane korsan (güncellenmiş yani) da kurduk sorunsuz oynattı hepsi çünkü.
  • Yüklemiyor hocam kurulmuyor, neden anlamadım. Oyunun steam sürümü indirmiştim daha önce. (7 küsür gb)
    Steam : [TR]kryeck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryeck -- 10 Ocak 2016; 19:36:47 >
    Ekledim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de windows 10 da 3-5 fps ile oynanmaz halde oyun. nette her yeri aradım çözüm bulamadım win7 ye dön demişler çoğunlukla bir oyun içinde win7 kurulurmu yahu?
  • Valla hocam bende ve bir arkadaşımda da öyleydi oyun w10 da oynatmıyor. Zaten w10 un kafasına göre cortanaya bilgi yollaması ve izin almadan güncellemesi yüzünden 8'e geri döndüm ben.

• PS3 sürümünün indirme linkleri / kurulum açıklaması eklenmiştir.

PS3 sürümü türkçe font içermemektedir. (Dosya yapısı elvermediği için)

İyi oyunlar
  • Arkadaşlar Ellerinize Saglik cok güzel Bir Oyunu Topluma Kazandirdiniz.. Bu oyunu oynamayan Cok şey Kaybeder Şiddetle Tavsiye edilir.
  • Rica ederiz. Aynen öyle.

Zamanında herkes oynamıştır bu seriyi fakat anlayan çok az insan vardır bizimde amacımız anlayarak oynamanız.

• tesekkurler

• Ellerinize saglik denemek lazim

• türkçe yamalı bitirelim bide hikayesinide anlamış oluruz detaylıca elinize sağlık
  • Güzel yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar.
  • Mesajlari mi sildirmis

• Biraz kalitesiz olmuş, pek fazla ilerleyemeden vazgeçtim oynayıp oyunun keyfini kaçırmaktan. Yine de emeğinize ve elinize sağlık. Bu noktadan sonra zaten bu oyuna başka bir yama da çıkmaz ama nasip.
  • kehanet33 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim fakat benim anlamadığım kalitesiz olan yeri neresi? Hani bizde insanız yanlış çeviri olabilir yani sonuçta hatasız kul olmaz. Ss atıp gösterirseniz düzeltiriz, çeviri oyunun hikayesini 0 hata ile anlatmakta yani hikayeyi tamamen kusursuz bir şekilde anlayabilirsiniz.

Ayrıca yama için V1.1 güncellemesi yayınlayacağız yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 5 Şubat 2016; 21:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Mesajlari mi sildirmis

Senin kim olduğun belli ve amacında belli, o yüzden muhattap olmayacağım daha fazla.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.