Şimdi Ara

Kane & Lynch: Dead Men Türkçe Yama %100 [YAYINLANDI] PC/PS3 V2 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
8
Favori
20.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    büyüksünüz saygılar.
  • teşekkürler.boyutu küçültmenin bir yolu yokmu usta.oyunun kendisi okadar :) elinize sağlık
  • Daha önce bahsetmiştim yamanın boyutunu ne kadar küçültürsek küçültelim fontsal sıkıntılar meydana geliyor bu yüzdende boyutunu küçültmemeye karar verdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

teşekkürler.boyutu küçültmenin bir yolu yokmu usta.oyunun kendisi okadar :) elinize sağlık

Merhaba, ekibimizde programcı bulunmadığından yamalarımızı şuanda küçültmenin yolu yok maalesef. İleride programcı bulursak yamaların boyutlarını düşürüp sizlerle paylaşacağız.

Şimdilik mecburen yüksek boyutuyla indirmeniz gerekiyor. Çok büyük bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü zaten GB çağındayız en kötü oyun 20-30 gb çıkıyor zaten 2 gb bir türkçe yama çerez niyetine bir boyuta sahip bana göre.

Dipnot: Yamanın ilk sürümünde hatırlarsanız programcı birine verdiğimiz halde birçok insan türkçe font sorunu yaşadı, bu yüzden font sorunu yaşanmaması adına dil dosyalarını doğrudan repack'ledik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 27 Temmuz 2016; 17:59:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

teşekkürler.boyutu küçültmenin bir yolu yokmu usta.oyunun kendisi okadar :) elinize sağlık

Merhaba, ekibimizde programcı bulunmadığından yamalarımızı şuanda küçültmenin yolu yok maalesef. İleride programcı bulursak yamaların boyutlarını düşürüp sizlerle paylaşacağız.

Şimdilik mecburen yüksek boyutuyla indirmeniz gerekiyor. Çok büyük bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü zaten GB çağındayız en kötü oyun 20-30 gb çıkıyor zaten 2 gb bir türkçe yama çerez niyetine bir boyuta sahip bana göre.

Dipnot: Yamanın ilk sürümünde hatırlarsanız programcı birine verdiğimiz halde birçok insan türkçe font sorunu yaşadı, bu yüzden font sorunu yaşanmaması adına dil dosyalarını doğrudan repack'ledik.

inşallah iyi bir programcı gelir usta.hayırlısı.tekrardan teşekkürler

• kuiks kullanıcısına yanıt
    İnşallah. Ben teşekkür ederim.
  • Yama 2,4 GB mı ben mi yanlış görüyorum :) Elinize sağlık.
  • rocity kullanıcısına yanıt
    Setup için söz verip daha sonra döneklik yapan arkadaş sayesinde 2.4 GB evet, herkese güvenmemek lazım bu devirde. Rica ederiz
  • Emeğinize sağlık indirimlerde almak üzere attım istek listeme.
  • Bu oyunu hala oynayan var mı? Yaklaşık on yıl önce oynamistim.Fena degildi bir mezar kazma sahnesi vardi hala aklımda,ancak oyun tarihinin en fiyasko oyunlarından biri olmuştu,beklenti acayip yüksekti bu oyundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PalabıyıkRocky -- 24 Ocak 2017; 22:24:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu youn büyük bir kitle tarafından sevilmekte halen oynayan kişiler bulunuyor.
    O Dönem oldukça üst düzey graifk kartı istyordu, yıllar öncesinde bende o mezar sahnesinde kalmıştım 2, oyun ile pek ilgiyle karşılanmadı ve İO Tarafından Kane Lynch serisi rafa kaldırıldı 2018 yılında 3 oyunu son olarak çıkacak deniliyor.
  • Geçtiğimiz hafta kardeşim oyunu internet kafede görmüş steam'den satın aldık şansımıza türkçe yaması varmış sayenizde kardeşim ile birlikte eğlenerek oynuyoruz.

Emekleriniz için teşekkür ediyorum. Oldukça keyifli bir yama boyutu fazla olsa da henüz yamayı indirmeyen veya oyunu oynamayan arkadaşlar var ise çok şey kaçırıyorlar.

Sanırım oyunun devamıda var onuda çevirirseniz çok güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PamukPrenses10 -- 5 Haziran 2017; 19:13:6 >
  • PamukPrenses10 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, 2.oyun üzerinde uğraşıyorum şuanda.

Onuda yakında çıkaracağım, takipte kalın
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Takipteyiz. şimdiden kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Takipteyiz. şimdiden kolay gelsin.

Teşekkürler.
    takipteyiz reis.
    Çok çok teşekkürler. İlk oyunu yama çıkmadan önce bitirmiştim. İkinci oyunu bir hafta kadar önce bitirdim. Şansa bak, işin yoksa seriye tekrar baştan başla Şaka bir yana eline emeğine sağlık. İki oyunun yamasının da olması müthiş bir şey. Tekrar teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pagetti Rook -- 6 Haziran 2017; 12:50:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pagetti Rook

Çok çok teşekkürler. İlk oyunu yama çıkmadan önce bitirmiştim. İkinci oyunu bir hafta kadar önce bitirdim. Şansa bak, işin yoksa seriye tekrar baştan başla Şaka bir yana eline emeğine sağlık. İki oyunun yamasının da olması müthiş bir şey. Tekrar teşekkürler...

Bazen sıfırdan başlamak iyidir
    Evet öyle olacak
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle ilk oyunu Win10'da oynayamayanlar (fps problemi) için bir düzeltmem olacak yapmanız gereken çok basit nvidia paneline girin ve mevcut grafik ayarını intel (yeni nesil işlemlemcilerin hepsi için geçerli) olarak değiştirin fps problemi çözülecektir ve bir kaç sorum olacak oyunun Türkçe olmayan ara sahneleri için yeni bir fix yayınlayacak mısınız? İkinci oyunun Türkçe yama çalışması nasıl gidiyor. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.