Şimdi Ara

Kane & Lynch: Dead Men Türkçe Yama %100 [YAYINLANDI] PC/PS3 V2 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
8
Favori
20.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takibe devam
  • sıkı takip..
  • Yamayı bir sorun yaşamazsak birkaç güne çıkartacağız fakat yükleme sahnelerinin dosya uzantısını açmaya bir allahın kulu yardım etmediği için onları çeviremeden çıkarmamız gerekiyor. Uzantısını bulduk (.TEX) yani kaplama dosyası ama kimseden yardım alamadık hala. Eğer ileride yardım gelirse yamayı v1.1 olarak güncelleyip ara sahneleride ekleyeceğiz. (İmkansız bir uzantı değil, rusların bu oyuna yaptığı yamayı denedim gayette rahat çevirmişler ara sahneleri, fakat ortada bir tool yok)

Yama, Multiplayer modu olan KIRILGAN İTTİFAK (FRAGILE ALLIANCE) modunu içermeyecek. (Hikaye içermiyor yani anlamanız gereken birşey yok, hiçbir oyuncusu yok, haddinden fazla satır var ve tamamen zaman kaybı.) Fakat yinede oynamak isteyenler için KIRILGAN İTTİFAĞA girmeden önceki tutorials (açıklama-eğitim) bölümünü çevireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 16 Aralık 2015; 6:38:42 >
  • Türkçe Yamalar bölümüne taşındı. Bu klasörde olmayan bu tarz konuları görürseniz lütfen haber verin.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_2561/tt.htm
  • Takipteyim, kolay gelsin
  • Proje Teste geçilmiştir. Loading kısımları açılamadı. Dosya uzantılarının yerini biliyoruz ancak o uzantıları açmak için gerekli ekipmanımız yok ve yardım edende yok bu konuda. Yama bu şekilde çıkacak ilerliyen zamanlarda bu sorun çözüldüğünde 10.1 Olarak Güncellemeyi düşünüyoruz.
  • Emeğiniz için teşekkürler.

ZenHAX forumlarından da bir başlık açın isterseniz, oradan yardımcı olan çıkabilir.
    http://zenhax.com/viewforum.php?f=12&sid=486bf1c966eac5657cc524a0a2552c61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 18 Aralık 2015; 18:37:07 >
  • okazaki kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Şuanda aynı arkadaş konuya yardımcı oldu ve bize kod verdi, şimdi kullanmaya geçeceğiz umarım sorunsuz aktarırda tamamen türkçe yapabiliriz. Aynı toolu 2.oyundada kullanırsak süper olur bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 18 Aralık 2015; 21:43:25 >
  • Konu Editlenmiştir.
    ***1 Yıldır Üzerinde Titizlik ile çalıştığımız Kane & Lynch Dead Men Türkçe Yama Projesi tamamlanıp test aşamasından geçip kuruluma gönderildildi.
    ***Loadign kısımları çevrilmemiştir.
  • İndirme bağlantısını bekliyorum.
  • Yama paketlemede arkadaşlar yılbaşından önce yetiştirip size yılbaşı hediyesi olarak vereceğiz
  • Yama yayınlanmıştır, herkese iyi oyunlar

Konsol işleriyle uğraşan bir arkadaşın yardımıyla yamayı PS3'e de aktaracağız, takipte kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaN. -- 2 Ocak 2016; 23:36:48 >
  • 1 Yıllık proje nihayetinde meyvesini vermiştir. İlerliyen zamanlarda loading kısımlarına yardımcı olan arkadaşlar çıkarsa yama yeniden güncellenebilir.
    Bunca süre bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Artık oynama sırası sizde. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaN. -- 13 Ocak 2016; 18:48:15 >
  • Elinize sağlık, teşekkür ederim.
  • Elinize sağlık İnşallah 2. oyunuda düşünüyorsunuzdur.
  • Elinize sağlık
  • Elinize sağlık. Oyunu listeme ekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık
  • Değerleri yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar.

Birkaç yerde gördüğüm kadarıyla yamada bazı arkadaşlar türkçe karakter sıkıntısı yaşamış, STEAM mı yoksa GFWL sürümü mü kullandığını belirtirse yardımcı olalım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.