Şimdi Ara

'Kamyona Çarpma' iddiasına girdiler !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Antalya’da iddiaya girip içinde bulundukları otomobille önlerinde giden kamyona arkadan çarpan 3 arkadaş hafif yaralandı.
    Kaza, önceki gün gece sabaha karşı saat 03.00 sıralarında Antalya- Burdur karayolu üzerinde meydana geldi. Kemal Başkal, arkadaşları 20 yaşındaki B.O. ve 18 yaşındaki B.C.B.’yi de otomobiline alarak Kepezüstü Mevkii’ne çıktı. Yolda seyreden otomobil, 46 yaşındaki H..A yönetimindeki kamyona arkadan çarptı. Hurdaya dönen otomobildeki sürücü ve iki arkadaşı, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Sürücüler anlattı
    Otomobil sürücüsü K.B., kamyona arkadan nasıl çarptığını olay yerine gelen polis ekiplerine anlattı. Araç içerisinde bulunan arkadaşlarıyla Kamyona çarpmaya var mısın, yok musun diye iddialaştığını belirten K.B., iddia üzerine önünde giden kamyona arkadan çarptığını söyledi. Çarpışmanın şiddetli olduğunu belirten kamyon sürücüsü H.A da kaza anını Bir an deprem oluyor sandım diye anlattı.

Antalyaspor formasını aldı
    Kazanın ilk şokunu atlattıktan sonra hurdaya dönen otomobilden ısrarla özel eşyalarını almaya çalışan K.B., kazanın şiddetiyle etrafa saçılan eşyalarını bir araya getirip, içlerinden sadece Antalyaspor formasını özenle poşetine koyarak yanına aldı. 3 hafif yaralı, Antalya’daki çeşitli hastanelere götürülürken, polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

• o nedir ya! oldu şimdi herkes sizinle gurur duyacak. yaptığınız bu işle övünecek. Allah akıl fikir versin.

bari dokunsaydın. komple girmişsin
  • Rabbim beyin dağıtırken bunlar nerdeymiş merak ettim açıkcası geberip gitseler olan ailelerine olacak bunlara değil ailelerine acırım.
  • Salak herifler!
  • dertleri neymis acaba..
  • Seviyorum böyle adamları
  • kasko ödeme yapar mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

kasko ödeme yapar mı acaba

Büyük ihtimalle yapmaz.
  • temiz dayak şart bunlara
  • çok zenginler heralde diyecem ama megana biniyolar salaklık paraylamı yoksa canını sokaktamı bulmuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

Büyük ihtimalle yapmaz.

hafiften tamponu falanda dokundurmamış. Bodoslama girmiş altına.

Bencede ödemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarım yamalak iş yapmış, madem vurdun sağlam vursaydın da arabayı parçaladığına değseydi.
    Beyinsiz.
  • böylelerine acımıyorum.
    ölseler bile bir gram üzülmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexis_sanchez

böylelerine acımıyorum.
    ölseler bile bir gram üzülmem.

Keşke sadece kendileri geberseler,masum insanlara zararları olmasa
  • Allah akıl dağıtırken bunlar neredeydi acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

Büyük ihtimalle yapmaz.

hafiften tamponu falanda dokundurmamış. Bodoslama girmiş altına.

Bencede ödemez

bence öder, yok öyle bir şey gazetelerin uydurması der geçerler.

• Arkadaşları fena gaz vermiş sanırım, buda girmiş arkadan kamyona. Cana gelceğine mala gelsin dicemde bu insanlar nasıl topluma yararlı birey olur, o düşündürücü.
  • full meganemış. Arabaya üzüldüm...
  • Kaskoda iddia ya girip kaza yaparsanız biz mesuliyet altına girmeyiz diye bi kloz yok sonuçta her türlü ödemek zorunda.
  • bu arkadaşların elindeki şemsiyeyi alın lütfen.dağıtılan akıldan 2-3 gram yararlansınlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.