Şimdi Ara

Kampanya Toshiba 16GB Bellek 9.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
6.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok Artık !!

Toshiba Hayabusa 16GB USB 2.0 Beyaz Bellek 9.90 TL

Fırsat Detayları

• Fırsat ürünü stok ve süre ile sınırlıdır. Toplamda 300 adet ürün satılacaktır.
    • Fırsattan her üye 1 kez yararlanabilir.
    • Fırsat ürünü 27 Şubat 2013 Çarşamba günü saat 10:00 - 22:00 arasında rastgele zaman aralıklarında rastgele adetler ile satışa açılacaktır.
    • Fırsat ürünü satışa açıldığında Sepete At butonu aktifleşecek, ürün sepete atılabilir olacaktır. Fırsat ürününde Havale/Eft ile ödeme yapılamayacaktır.
    • Fırsat ürününü sepete atmış olmanız ürünü satın almış olduğunuz anlamına gelmez. Ödeme işleminin tamamlanması ve siparişin onaylanması gerekmektedir.
    • Fırsat'dan yararlanan üyelerimizin listesi bir sonraki gün ürün sayfasında yayınlanacaktır.

• kargo fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?
  • bide kargo bedava olsa tadından yenmez
  • Kargo ücreti nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 25 Şubat 2013; 13:35:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incehesap.com

Kampanya Toshiba 16GB Bellek 9.90 TL

Yok Artık !!

Fırsat Detayları

• Fırsat ürünü stok ve süre ile sınırlıdır. Toplamda 300 adet ürün satılacaktır.
    • Fırsattan her üye 1 kez yararlanabilir.
    • Fırsat ürünü 27 Şubat 2013 Çarşamba günü saat 10:00 - 22:00 arasında rastgele zaman aralıklarında rastgele adetler ile satışa açılacaktır.
    • Fırsat ürünü satışa açıldığında Sepete At butonu aktifleşecek, ürün sepete atılabilir olacaktır. Fırsat ürününde Havale/Eft ile ödeme yapılamayacaktır.
    • Fırsat ürününü sepete atmış olmanız ürünü satın almış olduğunuz anlamına gelmez. Ödeme işleminin tamamlanması ve siparişin onaylanması gerekmektedir.
    • Fırsat'dan yararlanan üyelerimizin listesi bir sonraki gün ürün sayfasında yayınlanacaktır.

hacı abi birde 16'lık micro sd kartlarda kampanya yapsanız çok hora geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 25 Şubat 2013; 13:10:48 >

• Kargo fiyatı nedir acaba

• 16 gb kargo dahil 14 lira fena değil ama başlığa kargoyu da eklerseniz gizli birşey kalmamış olue.
    fırsatın başlamasına 1 saat 20 dakika kalmış , alayım 1 tane ihtiyacım olmamasına rağmen.
  • O kadarda firsat sayilmaz iyide harika degil kargo girince isin icine bozuyor isi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de ihtiyacım yok ama alınır.
    Satış başlasın alayım bir iki tane.

• 16gb için güzel fiyat ama bu modellerin performansı nasıl bilemiyorum.
    hayırlı alışverişler
  • Fiyat gayet normal. 8gb toshibaya 20-25 lira veren arkadaşlarımı görünce gayet normal diyorum. Alıcam bende bitane kardeşime lazım oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

16 gb kargo dahil 14 lira fena değil ama başlığa kargoyu da eklerseniz gizli birşey kalmamış olue.
    fırsatın başlamasına 1 saat 20 dakika kalmış , alayım 1 tane ihtiyacım olmamasına rağmen.

27 şubat yazmıyor mu orada ben mi yanlış görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckutahyali

quote:

16 gb kargo dahil 14 lira fena değil ama başlığa kargoyu da eklerseniz gizli birşey kalmamış olue.

evet doğru daha 1 gün varmış, yalış görmüşüm.
  • incehesap'ı severim zamanında çok uyguna lazer yazıcı almıştım hala benim aldığım fiyata hiç bir yerde görmedim

• Teknik skorlar olarak şunları buldum. Şaşırtacak bir okuma/yazma hızına sahip değil (ÖZELLİKLE YAZMA HIZINA DİKKAT!!!) ama çantada falan taşınabilecek önemli belgeleri ve dosyaları taşıma, yedekleme amaçlı bir usb disk olarak alınabilir, fiyat çok cazip görünüyor çünkü. Ama tekrar ediyorum, hıza dikkat! Büyük boyutlu, özellikle HD film vs kopyalama, yazma amaçlı hiç tavsiye etmem, çıldırtır! Karşılaştırma amaçlı şöyle de bir bilgi vereyim, şu hepimizin bildiği kırmızı, siyah renkte olan küçük Sandisk Cruzer diskler vardır, onlarla tamamen aynı yazma ve okuma hızına sahip. Bir de bu Toshiba Hayabusa'larda fabrikasyon hatası olarak 100-150mb kadar eksik kapasite varmış (rahatça göz ardı edilebilecek bir hata bence).

·USB2.0 Hi-Speed ve USB1.1 uyumlu
    ·17 Mb/sn maksimum okuma hızı
    ·6 Mb/sn maksimum yazma hızı
    ·Readyboost Özelliği: Windows 7 ve Vista ile kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Şubat 2013; 15:07:11 >

• bir yakınım 3d hd filmleri atmam için vermişti baya eziyet olmuştu yavaş bir ürün
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genckutahyali

quote:

evet doğru daha 1 gün varmış, yalış görmüşüm.

Bugün ayın 25 şi

• takip

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.