Şimdi Ara

Kampanya Toshiba 16GB Bellek 9.90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
6.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: laider

valla ben son saniyede vazgeçtim,
    neymiş "kampanyadan sonra satın alanların listesini" yayınlayacaklarmış,

sen benim adımı niye listeliyorsun ki,
    sanki lcd televizyon dağıtıyorlar da çekilişle,

konu üç kuruşluk flash disk olabilir ama
    bu tutum hoşuma gitmedi.

Cidden çok saçma bir uygulama. Bedava verilse anlarım da birkaç lira daha ucuza veriliyor diye isimlerin paylaşılması hangi akla hizmettir? Bu yüzden vazgeçtim açıkçası.

aynen +1
  • kargo dahil 13,34 TL ye aldım bir adet
  • 1 tanede ben aldım bakalım.
  • ismini görünmesinden rahatsız olan arkadaşları anlıyorum ama facebook ta kendi isim ve soy ismimde bir sürü kişi gördüm, muhtemelen sizlerinde öyledir.
    sizin isim ve soy isminize ait birisi oradan alırsa ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugoss

ismini görünmesinden rahatsız olan arkadaşları anlıyorum ama facebook ta kendi isim ve soy ismimde bir sürü kişi gördüm, muhtemelen sizlerinde öyledir.
    sizin isim ve soy isminize ait birisi oradan alırsa ne olacak?

Benim rahatsiz olma nedinim sanslilar gibi ismin yayinlanmasi bedavami verdinizde isim yayinliyorsunuz bunda anlamicak bisey yok sanirim sizin dediginiz farkli bisey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incehesap.com

Kampanya Toshiba 16GB Bellek 9.90 TL

Yok Artık !!

Toshiba Hayabusa 16GB USB 2.0 Beyaz Bellek 9.90 TL

Fırsat Detayları

• Fırsat ürünü stok ve süre ile sınırlıdır. Toplamda 300 adet ürün satılacaktır.
    • Fırsattan her üye 1 kez yararlanabilir.
    • Fırsat ürünü 27 Şubat 2013 Çarşamba günü saat 10:00 - 22:00 arasında rastgele zaman aralıklarında rastgele adetler ile satışa açılacaktır.
    • Fırsat ürünü satışa açıldığında Sepete At butonu aktifleşecek, ürün sepete atılabilir olacaktır. Fırsat ürününde Havale/Eft ile ödeme yapılamayacaktır.
    • Fırsat ürününü sepete atmış olmanız ürünü satın almış olduğunuz anlamına gelmez. Ödeme işleminin tamamlanması ve siparişin onaylanması gerekmektedir.
    • Fırsat'dan yararlanan üyelerimizin listesi bir sonraki gün ürün sayfasında yayınlanacaktır.

Toshiba Hayabusa 16GB USB 2.0 Beyaz Bellek 9.90 TL

Ürünleri bugün kargolayacak mısınız ?

• Ben niye alamıyorum. Ödeme aşamasında ödenecek tutar 0 görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Saat 15:30'a kadar verilmiş olan siparişler bugün kargolanacak, diğerleri ise yarın kargolanacaktır.

İyi günler dileklerimizle,
  • bende aldım.
  • Stokta görünüyor. Hesapta mı sorun var diye yeni hesap actım. Yine aynı sorun. Okulumuz için alacaktım ama olmuyor. Siz bize bir tane hediye gönderseniz ya da sorunu neyse çözseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yesimk06

Stokta görünüyor. Hesapta mı sorun var diye yeni hesap actım. Yine aynı sorun. Okulumuz için alacaktım ama olmuyor. Siz bize bir tane hediye gönderseniz ya da sorunu neyse çözseniz.

Hediye mı göndersinler ?

• Site güvenilir mi peki? daha önce alışveriş yapan oldu mu?
  • quote:

Ben niye alamıyorum. Ödeme aşamasında ödenecek tutar 0 görünüyor.

Aynı sorun bende de var. Kredi kartı numarası da hatalı diyor. Kampanya' da 300 ürün satılacak yazıyor, 190 küsür satılmış şuan ve alımı engellemişler sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Stokta görünüyor. Hesapta mı sorun var diye yeni hesap actım. Yine aynı sorun. Okulumuz için alacaktım ama olmuyor. Siz bize bir tane hediye gönderseniz ya da sorunu neyse çözseniz.

Hediye mı göndersinler ?

Neden olmasın. Şahsıma ait 16 gb flash var zaten. Migros salla Kazan'dan %100 indirim kazanmıştım. Bu flaşların geliş fiyatını bir bilseniz kat be kat fazlasını ödüyoruz.

• İlginize teşekkür ederim incehesap.com. Bende aldım. Sizden ilk alışverişim de yillar once USB bellek olmuştu.

• quote:

İlginize teşekkür ederim incehesap.com. Bende aldım. Sizden ilk alışverişim de yillar once USB bellek olmuştu.

Biz teşekkür ederiz, iyi günler de kullanınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incehesap.com

quote:

İlginize teşekkür ederim incehesap.com. Bende aldım. Sizden ilk alışverişim de yillar once USB bellek olmuştu.

Biz teşekkür ederiz, iyi günler de kullanınız.

toplu alımlar iptal mi ediliyor ?
  • Toplu satış yapılmamaktadır, her üye 1 adet ürün alarak bu firsattan yararlanabilir.

İyi akşamlar
  • Sepete atıp bekliyor muyuz acaba?Nasıl oluyor?
  • eskiden 2 gb belleklerde indirim var diye saldırırdık, tam alınca fiyatlar düşer,
    daha sonra 4 gb belleklerde indirim var derler haydaaa hep beraber oraya.....
    bu işin sonu yok, çekmeceye bakıyorumda, 10 tane falan usb bellek olmuş güya hepsini indirimden aldık,
    2 gb ,4 gb ,8 gb, hsatmaya kalksan kargo ücreti bile parasını karşılamıyor,
    şimdi bunu alacağız yarın 32 gb belleklerde kampanya olacak v.s. nereye kadar, bu işin sonu yok..
    tam alacaktımki bunları düşünüp vazgeçtim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.