Şimdi Ara

kampanya bitmiştir silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
20.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

su an kipadayım s2 1229tl note 1393tl ace 532tl evo3d 1065tl gio 368tl bb9300 679tl galaxy nexus 1393tl

Hangi kipadasınız o önemli birde bakarmısınız Logitech Z506 ses sstemlerinde indirim varmı?
  • ayrıca psp oyunları 4.75tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polatlı Kipa'da var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Polatlı Kipa'da var mıdır acaba?

Yoktur heralde, benim anladığım işin içinde üçkağıt da var.
    600 stok nerede, hangi mağazalarda, gerçekten var mı acaba? kim aldı bunları, ilk giren bile alamadım diyor.

neyse, iphone 5 çıksın, s3 biraz isim yapsın da o zaman görürüm iphone 4s satanları!
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Ankara'daki mağazaları aradım, yok diyorlar....

Hepsini mi aradın hocam bende şimdi arayacaktım hepsini sırayla...

Ankaradakilerin hepsini aradım, sonra kocaeli ve bursayı aradım,

Panaro mağazası kargo gelebilir, şimdiye kadar 100 kişi aradı falan dedi...

Şikayet etmek için İzmir Tesco Merkezi aradım ama açan yok...

Kargo gelebilir? :) Kipada yatmak lazım ozaman :)
    Peki daha önce vardıda bitmişmi yoksa hiç gelmemiş mi daha?

Neyi şikayet ediceksiniz ki? Personelimi bence bişey olmaz zaten aslında adamların yaptığı usülsüz bişey değil hani malları depodayken ayırıp direk kendileri ödeyip daha vitrine çıkmadan tüm ürünleri kapatıyor olsalar haklısın ama zannetmiyorumki kredi kartlarında okadar limit olsun... Ama personel kendine 1 adet (ve tüm personelde alabilir) alıyorsa onada usülsüzlük diyemezsin, veya adam eşe dosta bilgi verip sabah erkenden kendileri gelip alıyorsa yine bişey diyemezsin.. Ama depodan eş dost kartlarıyla direk alım yapıyorlarsa o ayrı ayıp tabi...

• antalya dokuma kipa extradayım z506 yok x530 var 190lira

• quote:

Orijinalden alıntı: oracle99

Evet bugün rezaletin ilk sıradaki magduruyum. Sabah Viaport magzasının acılışına gittim.İlk sırada idim. Görevliden telefonu istediğimde getirdiği mal 2. el cizik icinde idi. Ne yazıkki ellerinde baska ürün yokmus. 110 liraya 16 jant Bisiklet alıp geri döndüm.

Anlaşıldı acaba birçok TV modelinde olduğu gibi kampanya yapalım arada 1-2 mağazada birkaç adet ucuzdan ya satarız yada satıyomuş gibi yaparız:) öbür yandan teşhirleri de eritelim mantığı mı acaba? Hani millet gidecek valla sattık elimizde bu kaldı, yersen... TV ye giden biçok kişide madem okadar geldik fiyatta iyi alalım bari diye alıyodu... Keza az daha bende alacaktım ki gerçi benim alacağım cihaz teşhire (vitrine) daha yenile çıkmıştı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

antalya dokuma kipa extradayım z506 yok x530 var 190lira

Teşekkürler çok pahalıymış geçen gün ankara kipada 172TL idi... ki biçok yerde 170TL civarında, zaten x530 işimi görmez çoklu giriş lazım olduğu için z506 gerekli.
  • Galaxy sIII varken iphone 4s'de neymiş...
  • SIII kaç para iphone 4s kaç para:) Bunu hep iphone karşıtları söylerdi bu lafı şimdide ben söliyim (iphone taraftarı değilim o ayrı mesele) Bu arada sanırım ilk defa piyasada iphone serisinden daha pahalı telefonlar görüzcez Ona rağmen tartışılacak bir durum iphone 5i beklemek lazım:)
    HTC OneX ile SIII ama gerçekten canavar telefonlar ama OneX in halletmesi gereken sorunları var hala... iPhone 5 gecikirse SIII iyi kapatır pazarı sanırım ama bence SIII daha güçlü çıkmalıydı en azından kamera, DPI olarak ekran çözünürlüğü vs daha kuvvetli şeyler bekliyordum.. Şu anda sadece işlemci açısından 4S den daha güçlü ama onuda iphone 4s yazılım farkıyla kapatıyor aslnda, bide amoled ekran avantajı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

SIII kaç para iphone 4s kaç para:) Bunu hep iphone karşıtları söylerdi bu lafı şimdide ben söliyim (iphone taraftarı değilim o ayrı mesele) Bu arada sanırım ilk defa piyasada iphone serisinden daha pahalı telefonlar görüzcez Ona rağmen tartışılacak bir durum iphone 5i beklemek lazım:)
    HTC OneX ile SIII ama gerçekten canavar telefonlar ama OneX in halletmesi gereken sorunları var hala... iPhone 5 gecikirse SIII iyi kapatır pazarı sanırım ama bence SIII daha güçlü çıkmalıydı en azından kamera, DPI olarak ekran çözünürlüğü vs daha kuvvetli şeyler bekliyordum.. Şu anda sadece işlemci açısından 4S den daha güçlü ama onuda iphone 4s yazılım farkıyla kapatıyor aslnda, bide amoled ekran avantajı var.

artık new iphone 3bin tl ye satılır

• +1 aynen öyle
    Zaten dedikoduları okuyorum bazen bugüne kadar satılacak olan en pahalı iphone olacakmış.. Ozaman yine iphone karşıtları başlar (belki bende dahil) iphone kaç para bu kaç para diye neye göre kıyaslıyorsunuz diye
  • fiyatt muhteşemm resmen
  • iphone ların sar değerleri çok yüksek,samsunglarda sar düşük, alet kullanışlı, fekat karizma sıfır. ( şahsi fikrimdir)
  • Balçova Kipa'dan 1 saat önce Iphone 4S 16GB siyah aldım. 12 taksit. Geride biraz vardı. Millet bir beyaz bir siyah alıyor. O yüzden bitiyor.
  • Balıkesir burhaniye kipada 7 adet var promobil garantisi altında 2 yıl garanti süresi

• beyaz s2 aldım 1229 12 taksit ben çıkarken beyaz vardı viaport kurtköyde garanti telpa...
  • 1581 TL 12 taksit 2 yıl PROMOBİL garantili olarak satınaldım.Guzel fırsattı duyurusunu yapan arkadaşa teşekkurler.
  • Başka farklı modeller gören var mı? Üst modellerde fiyatlar nasıl arkadaşlar...?

• Bornova ve Forum bitik, aradım yok ellerinde.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.