Şimdi Ara

kampanya bitmiştir silinebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
20.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: NeCroMaN

Personel tüketir stokları davranmayın.

personel o kadar maaş alıyormu?

Ülkem insanı pek bi gösteriş meraklısı olduğu için bitarafına don almadan gidip taksitle telefon aldığı için hiç merak etme 12 taksitle alır ayda 130, 130 öder...

Bu arada fiyat süper. Bende yazarland kampanyasından almıştım bundan 100TL daha ucuza:) ama buda süper fiyat ama ne ürünü tabi...
  • Arkadaşlar bende bir htc alırım ümidiyle gittim ankara foruma iphone alanlar vardı , ama başka marka düzgün telefon yoktu galaxy ace
    gio birde nokialar vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelda_81

Sanalpazar,sahibinden gibi sitelerde TR garantili sıfır ip4s ler peşin 1650,taksitle 1750 ye alınabiliyor,biz o şekilde almıştık
    170 TL için değmez bence üstelik paralel cihaz...

Senin oradan aldıklarında pararlel ithalat değil mi?? genpa veya bilkom çıkışlı mı? Eğer öyleyse olabilir düşünmek lazım mantıklı, link verebilirmisin?

Ama o sahibinden.com dakilere göre bu çok daha iyi, millet yok dükkan garantili yok bilmem ne diye kayıtsız kuyutsuz cihazları 1300 liralardan satıyor bide dükkan garantisi dediğin o adam sonra işin düşünce araki bulasın telefonu emanet et ki göndersin avrupadan değişip gelsin aylarca bekle allah bekle... Oda verdiği garanti 1 yıl... Bu paralel ithalat olsa bile en azından aldığın yer belli ithal eden yer belli, 2 yıl garantisi var bişey olursa gider verirsin 30 iş günü içinde yapmak zorunda yoksa paranı geri vermek zorunda...

Mesela sahibinden.com da en ucuzlarından (teşhir olmayıp avrupa ürünü olup simfree olanlardan en ucuzu seçtim diğerlerini kıyasa bile almıyorum) birini seçtim kopayalyıp yapıştırıyorum:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-iphone-4-s-sim-free-ingiltere-acilmamis-kutu-16-gb-63685509/detay?source=promotion_topl

PEŞİN FİYATI 1310 TL
    12 TAKSİTLİ FİYATI 1430TL
    KAYIT ÜCRETİ her yerde 100 TL
    İlanda kesinlikle türkiye garantili veya dükkan garantili bile yazmıyor 1 yıl uluslararası garantili diyor eğer istersen ekstra ücret karşılığı 2 yıl TR garantili yapılabilirmiş (tabi kimin garantisi ne garantisi yine belli değil)

Toplamda ne etti: 1530 TL aradaki fark 50TL?? nedir aldığın fark, en önemlisi garanti yok, adına faturalı değil, imei kaydı kimin adına oda belli değil... yarın bigün imei patlasa kime gidip kime yaptırtacaksın.

Bu arada bende Yazarland dan almıştım şimdi yine bakıyorum gerçekten çok ucuza almışız 1490TL ye Genpa garantili 1 ay bekledik ama gerçekten çok iyi fiyattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Malum siteye duyurulur.
    Anında, aylarca beklemeden, devamlı atlatılmadan, Sarı Ekran vs korkusu olmadan, onlarca defa telefon edip, oyalanmadan, hemen göre göre alacaksnız.

Beklemek, telefon edip uğraşmak vs. konusunda haklısın ama sarı ekran çıkma olasılığı heryerden alırken var, kaldı ki yazarlandin gönderdikleri de hep sarı ekran değildi mesela benimki gayet beyaz ekran :) Ozamanlar tam anlamıyla fake üye zevzeğin biri sırf karalama yaygara ve sırf konuları kapattırma amaçlı bilinçli olarak bişeyler yazdı çizdi milletin kafasına da işledi. Yoksa yok öyle bişey.

Öbür yandan bakınca avantajlarıda vardı :) Hem kapı gibi resmi ithalat Genpa ürünü hemde 90TL daha ucuz. Ha 90TL için 1 ay beklemeye strese girmeye değermi yinede değmez tabi ama satacaksanız özellikle resmi ithalat genpa garantili olması satıcağınız fiyatı çok etkiler

Zamanında keşke 2-3 alsaymışım diyoorum millet hep 1650-1700 e sattı fazla aldıklarını bana bile 1600 teklifleri geldi kaç tane.

• Ankara'daki mağazaları aradım, yok diyorlar....
  • paralel ithalatta olsa bence güzel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

paralel ithalatta olsa bence güzel fiyat

Kesin paralel ithalat mıdır?

Nasıl öğrenebiliriz?
  • ne ithalatsa ne, kocaeliden bursaya, bir çok mağazayı aradım yok diyorlar...

• Cep telefonu alanlar, hangi modeli nerden ve kaça aldıklarını yazarlarsa, hepimiz için faydalı olur.....!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

paralel ithalatta olsa bence güzel fiyat

Kesin paralel ithalat mıdır?

Nasıl öğrenebiliriz?

Müşteri hizmetlerini arayarak garantisinin nereden olduğu sorulabilir, yada kipadan daha önce iphone almış olan biri varsa size bilgi verebilir.
  • cihaz garantisi protek mi ne öyle bir firmaya aitmiş aradım kocaeli kipayı söylediler ancak cihaz bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Ankara'daki mağazaları aradım, yok diyorlar....

Hepsini mi aradın hocam bende şimdi arayacaktım hepsini sırayla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

quote:

Başlayacam böyle işe...

Biz işten çıkana kadar boş gezenin boş kalfaları malı götürüyor...
    Nasıl ödenecekse sonra!!!
  • Muhtemelen personeller veya çalışan personel yakınları toparlamıştır sabah erkenden :) Gerçi benimde sabah erkenden haberim oldu ama acele etmedim. Zaten alırsakta hatuna alıcaz ancak oda iş çıkışı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

quote:

Başlayacam böyle işe...

Biz işten çıkana kadar boş gezenin boş kalfaları malı götürüyor...
    Nasıl ödenecekse sonra!!!

işi gücü olup olmaması bir yana personelin butür kampanyalardan en kötü 1-2 gün önce haberi oluyor eşe dosta haber veriyor doğal olarak, işi olan söylüyor annesine babasına gidip alırmısınız diye veyahut işe gitmeden önce uğrayıp alıyor veya kartını arkadaşına veriyor sabah erkenden dükkan açılmadan alsın diye :)... Zaten tüm türkiyede 600 tane stok varmış ne bekliyorduk ki... Yani ilk haberimiz olduğunda sabah erken gitseydik bile denk gelirmiydi bilemiyorum. Kipa açılışında kapıda olmak lazımdı...

Forumada ilk mesaj dün gelmiş acaba faydalanabilen oldumu? Konu içinde bi mesajda var stokta beyaz olduğunu teyit etmiş sanırım acaba sonradan gidip alabildimi tabi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 8 Haziran 2012; 12:01:07 >

• su an kipadayım s2 1229tl note 1393tl ace 532tl evo3d 1065tl gio 368tl bb9300 679tl galaxy nexus 1393tl

• quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

su an kipadayım s2 1229tl note 1393tl ace 532tl evo3d 1065tl gio 368tl bb9300 679tl galaxy nexus 1393tl

Garantileri?
  • Evet bugün rezaletin ilk sıradaki magduruyum. Sabah Viaport magzasının acılışına gittim.İlk sırada idim. Görevliden telefonu istediğimde getirdiği mal 2. el cizik icinde idi. Ne yazıkki ellerinde baska ürün yokmus. 110 liraya 16 jant Bisiklet alıp geri döndüm.
  • quote:

quote:

Ankaradakilerin hepsini aradım, sonra kocaeli ve bursayı aradım,

Panaro mağazası kargo gelebilir, şimdiye kadar 100 kişi aradı falan dedi...

Şikayet etmek için İzmir Tesco Merkezi aradım ama açan yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖnceVatan

quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

su an kipadayım s2 1229tl note 1393tl ace 532tl evo3d 1065tl gio 368tl bb9300 679tl galaxy nexus 1393tl

Garantileri?

samsunglar telpa

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.