Şimdi Ara

KAMOSONİC marka OTO TEYPLER Nasıl? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
27.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla navitech kullandım gayette memnundum cd çaları bozulursa sd kart okuyucusunu kullanırım,o bozulursa usb sine flash disk takarım o bozulursa radyo transmitter alırım diyerek almıştım ama 2 sene kullandım ilk günkü performansını korudu.100 tl ye mi ne almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: polimex

quote:

Orijinalden alıntı: bjklee18
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-2320-UB-OTO-TEYP-CD-USB-MP3-CALAR_W0QQidZZ41162951

Teşekkürler. Tüm oto teyipleristandartmi yani corsa B aracımın teyibini çıkardığımda Bi yerine sıfır olarak oturur mu?

Bu soruma hala cevap alamadım. Bilen bir arkadaş yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Eniştem, 1997 model Ford Mondeo'suna aldı Kamosonic marka, pek çok özelliği olan teyp 3. ayı dolduramadan bozuldu.

Kendi aracımda Sony var, 3 senedir kullanıyorum inanılmaz memnunum

dayımın aracına sony aldı 6 ayda 4 defa arıza yaptı (3 tanesi garantiden)
    yeğenime şubat ayında telefunken aldık 75 tl. ye takır takır çalışıyor
    bana sony övme

sana mı sorcam lan kime ne övüp övmeyeceğimi? tövbe estağfurullah ya iyice seviye düştü şu forumda..

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Subat

ucuz model arıyorsan.. sunny navitech gibi markaları da öneririm..

bilmeden konuşma 100 tl nin altında en iyi TELEFUNKEN dir

Aldığınızda cihazın Uzerinde ne yazıyordu made in chine, made in P.R.C mi yoksa made in germaniy mi yazıyordu Çinliler işi baya bi üç kagitciliga vurmaya başladı eskiden made in chine yazarlardi baktılar millet temkinli yaklaşıyor Çin mallarına sonra made in P.R.C yazmaya başladılar ilk made in P.R.C yazan Bi ürün gördüğümde merak ettim hangi ülke diye araştırmalarım sonucunda P.R.C nin açılımın People Repblic Chine yani Çin Halk Cumhuriyeti olduğunu öğrendim şaşırmıştım dogrusu

valla arkadaşım chine yazması önemli değil önemli olan kalite artık bir çok firma çinde üretim yapıyor bugün BMW gibi bir markanın bile birçok parçası çinde yapılıyor bu ne demek kalitesiz mi hayır kesinlikle maliyet ve işçilik ucuz olduğu için çoğu firma üretimini çinde yaptırıyor

• quote:

quote:

Eniştem, 1997 model Ford Mondeo'suna aldı Kamosonic marka, pek çok özelliği olan teyp 3. ayı dolduramadan bozuldu.

bana sony övme

hocam sende iyici telefunken fanı çıktın aynı şeyi 5.defa soyledin

• quote:

Orijinalden alıntı: Irun_Each_Team

quote:

quote:

bana sony övme

hocam sende iyici telefunken fanı çıktın aynı şeyi 5.defa soyledin

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjklee18
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-2320-UB-OTO-TEYP-CD-USB-MP3-CALAR_W0QQidZZ41162951

Teşekkürler. Tüm oto teyipleristandartmi yani corsa B aracımın teyibini çıkardığımda Bi yerine sıfır olarak oturur mu?

Bu soruma hala cevap alamadım. Bilen bir arkadaş yok mu?

aslında iş sadece teyple bitmiyor 1 çiftte oval alın arkalara taktırın bunun için 40-50 liraya kablo çektirtin tadından yenmez bu kadar diyorum.
    unutmayın ne kdr kaliteli alırsanız o kadar iyidir çünkü bu arabayı değiştirirken onları çıkartıp yeni alacağınız araca takabilirsiniz

• kaç senedir alpine kullanırım geçen kardeşim yeni modelini almış onu aldım arabadakini ona verdim hala hiç birşeyi yok.yani almışken iyisini alın arkadaş alacaksa alsın 5-6 ay gider.sonra yenisini alır
  • telefunken iyidir şaşma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer
    telefunken iyidir şaşma bence

Bakalım inşallah iyi çıkar
  • 2004 senesinin sonunda aldığım kamosonic marka mp3 oto teybim daha yeni bozuldu bilginize bir ürünü kullanmadan kötülemek çok yanlış bir harekettir ve cahilliktir. Bu hayatta herşey için geçerlidir izlenmemiş bir film hakkında, okumadığınız bir kitap hakkında, dinlemediğiniz bir müzik tarzı hakkında yorum yapılmaması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Katılıyorum...

Ortaköy'de sallandıracaksın 3-5 tane, bak bakalım bir daha yapıyorlar mı...!!!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde
    At kirece...

bu tip şahıslar forumda bilgi değil cehalet dağıtıyor

• merhaba. Kamosonic ODL351 oto teyp sorunu ilgilenirseniz sevinirim. cd dvd kard sorunsuz çalışıyor ama radyoyu açınca ses bir süre normal devam ediyor 15 -20 sn sonra patlam sesi gibi olup birden kısılıyor. tamamen kısılmıyor oldukça düşük sesle devam edip 3-5 sn sonra normal seviyeye geliyor . sonra yine ve yine tekrar devam ediyor. radyo dinlemek mümkün değil. sorun ne olabir sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oteman -- 27 Ocak 2012; 21:38:46 >
  • merhaba. Kamosonic ODL351 oto teyp sorunu ilgilenirseniz sevinirim. cd dvd kard sorunsuz çalışıyor ama radyoyu açınca ses bir süre normal devam ediyor 15 -20 sn sonra patlam sesi gibi olup birden kısılıyor. tamamen kısılmıyor oldukça düşük sesle devam edip 3-5 sn sonra normal seviyeye geliyor . sonra yine ve yine tekrar devam ediyor. radyo dinlemek mümkün değil. sorun ne olabir sizce.
  • 2 sene Trident diye aynı seninki gibi bi teyp kullandım usbli falan zamanında iyi fiyata düşürmüştüm 85 tl ye almıştım.İlk iki ay sıkıntısızdı.Ama hergün ayrı arıza sökmeden önce sadece radyosu çalışıyordu.Hoş servise de yollamadım ama .En son söktüm taktım Sony cdx v 3800 diye bi teyp eski bi teyp bi arkadaşımın eski arabadan kalma yani 3-4 senelik falan ama ses çıkışı kalitesi vs. olsun canavar gibi.Git 2. el Pioneer Sony,Jvs,Alpine gibi ürünlerin 2.eline bak.hiç olmadı git navitech al kötünün iyisi o mofset çıkış falan var
  • Beş kuruş etmez diyeceğim şahsi konuşmamak lazım. İnternet sitesi üzerinden alınan mx452 modelini ses problemi yüzünden kullanamadım. Faturasını geçtim servis montaj belgesi olmadan garanti kapsamı dışında kalıyor. 150 TL lik cihaz ama donanımı güzel bana bozuk denk geldi üstelik istoç ta ana bayi varken benimki konyadan geldi. Alan arkadaşlar yerinden deneyip alsın derim.
     KAMOSONİC marka OTO TEYPLER Nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.