Şimdi Ara

KAMOSONİC marka OTO TEYPLER Nasıl? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
27.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde sadece usb girişi bulunan 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teypler ilgimi çekiyor. Hem ucuz oldukları için hemde cd ile uğraştırmadıkları için.
    Kamosonic Taner Ağabey'in dediği gibi ucuz çin malından öte değil. Ancak ''telefunken,navitech,jameson,sunny'' gibi teyp markalarının menşei nedir ve kalite seviyesi nedir?
    Bunlarında usb girişli 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teyp modelleri var. Cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaNeR.61

Benimde sadece usb girişi bulunan 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teypler ilgimi çekiyor. Hem ucuz oldukları için hemde cd ile uğraştırmadıkları için.
    Kamosonic Taner Ağabey'in dediği gibi ucuz çin malından öte değil. Ancak ''telefunken,navitech,jameson,sunny'' gibi teyp markalarının menşei nedir ve kalite seviyesi nedir?
    Bunlarında usb girişli 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teyp modelleri var. Cevaplarınızı bekliyorum.

saydıgınız ürünlerin tamamı benzer kalite'de çin malı. Telefunken, navitech gibi markaların ürünleri yetkili servis hizmeti verdikleri için daha güvenilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Details

quote:

Benimde sadece usb girişi bulunan 70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen teypler ilgimi çekiyor. Hem ucuz oldukları için hemde cd ile uğraştırmadıkları için.

saydıgınız ürünlerin tamamı benzer kalite'de çin malı. Telefunken, navitech gibi markaların ürünleri yetkili servis hizmeti verdikleri için daha güvenilir.

Telefunken'i ben alman malı olarak biliyordum. Yanlış mıyım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Details

quote:

arkadaşım hoş diyorsunda sony ide gördük dayım aracına 400tl sony teyp aldı 6 ayda 4 kez arıza yaptı yani biraz şans meselesi yeğenime carrefour dan 75 tl ye telefunken sd kartlı teyp aldık şubat başında gayet güzel ve temiz bir sesle çalışıyor 4 aydır

• Yarın ben bir mağazaya gideyim hangisi(telefunken-navitech) hoşuma giderse ondan alayım bu arada tüm araçlarda teyip çapı standartımı yani direk sıfırdan oturur mu
  • Çin malı.Bu almaman için yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

Çin malı.Bu almaman için yeterli.

iyiki söyledin bizde amerikan malı sanmıştık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: polimex

Yarın ben bir mağazaya gideyim hangisi(telefunken-navitech) hoşuma giderse ondan alayım bu arada tüm araçlarda teyip çapı standartımı yani direk sıfırdan oturur mu

hocam şehir neresi pioneer in giriş seviyesindeki teybine 180 lira vermek varken bunlara 80-90 lira verme zaten pahalılar asıl ederleri 50 lira onların.ister 2000model ister 1955 model olsun teybi arabayı satarken çıkartabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjklee18

quote:

Orijinalden alıntı: polimex

Yarın ben bir mağazaya gideyim hangisi(telefunken-navitech) hoşuma giderse ondan alayım bu arada tüm araçlarda teyip çapı standartımı yani direk sıfırdan oturur mu

hocam şehir neresi pioneer in giriş seviyesindeki teybine 180 lira vermek varken bunlara 80-90 lira verme zaten pahalılar asıl ederleri 50 lira onların.ister 2000model ister 1955 model olsun teybi arabayı satarken çıkartabilirsiniz

İstanbul hocam. Evet 1995 model veya 2000 olsada fark etmez ama fiyatının makul olması şart 180 liraya varsa PİONEER ve Sony alınır tabi
  • Eniştem, 1997 model Ford Mondeo'suna aldı Kamosonic marka, pek çok özelliği olan teyp 3. ayı dolduramadan bozuldu.

Kendi aracımda Sony var, 3 senedir kullanıyorum inanılmaz memnunum
  • araba teybinde 2 marka öne çıktı zaten pionerr ve sony...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjklee18
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-2320-UB-OTO-TEYP-CD-USB-MP3-CALAR_W0QQidZZ41162951

Teşekkürler. Tüm oto teyipleristandartmi yani corsa B aracımın teyibini çıkardığımda Bi yerine sıfır olarak oturur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Eniştem, 1997 model Ford Mondeo'suna aldı Kamosonic marka, pek çok özelliği olan teyp 3. ayı dolduramadan bozuldu.

Kendi aracımda Sony var, 3 senedir kullanıyorum inanılmaz memnunum

dayımın aracına sony aldı 6 ayda 4 defa arıza yaptı (3 tanesi garantiden)
    yeğenime şubat ayında telefunken aldık 75 tl. ye takır takır çalışıyor
    bana sony övme
  • sadece usb bellekten çalan modelleri bulunuyor onlar hem ucuz oluyor hemde kolay kolay bozulmuyor. İlla ucuz bi ürün alacaksanız bu tarz bi ürün alabilirsiniz.
  • arkadaş istanbuldasın madem birde doğubanka bak istersen.orada 170 hatta 160 civarı usb li pioneer bulabilirsin.
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-2320-UB-OTO-TEYP-CD-USB-MP3-CALAR_W0QQidZZ41162951
    bu ürünün bir üst modelini aldım 220 ye ..harika bir teyp.tavsiye ederim.hiç kamosonic filan uğraşma.
    ha bütçem kısıtlı 100 tl yi geçemem diyorsan navitech bak kesinlikle.uzun süre kullandım gerçekten işe yarar.
  • ucuz model arıyorsan.. sunny navitech gibi markaları da öneririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

ucuz model arıyorsan.. sunny navitech gibi markaları da öneririm..

bilmeden konuşma 100 tl nin altında en iyi TELEFUNKEN dir
  • Panasonic çakması. İsim olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: Subat

ucuz model arıyorsan.. sunny navitech gibi markaları da öneririm..

bilmeden konuşma 100 tl nin altında en iyi TELEFUNKEN dir

Aldığınızda cihazın Uzerinde ne yazıyordu made in chine, made in P.R.C mi yoksa made in germaniy mi yazıyordu Çinliler işi baya bi üç kagitciliga vurmaya başladı eskiden made in chine yazarlardi baktılar millet temkinli yaklaşıyor Çin mallarına sonra made in P.R.C yazmaya başladılar ilk made in P.R.C yazan Bi ürün gördüğümde merak ettim hangi ülke diye araştırmalarım sonucunda P.R.C nin açılımın People Repblic Chine yani Çin Halk Cumhuriyeti olduğunu öğrendim şaşırmıştım dogrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neferzade -- 25 Haziran 2011; 15:16:07 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.