Şimdi Ara

Kamil Koç Mu yoksa Metro Turizm mi ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
14.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhıdıL

Arkadaşlar, kısmet olursa Ağustos ayında İstanbul'dan Balıkesir'e gideceğim. Vakit olarak akşam seferlerini secicem. Ağustos ayında Kamil koç firmasının akşam seferlerinde travego marka otobüsleri var. Metro turizm de ise Safir Suit marka otobüsleri var. Sanırım safir suit konfor bakımından daha iyiymiş. Fakat DH'de Metro turizm ile ilgili çok olumsuz yorum var. Biletimi hangi firmadan alacağıma karar veremedim. Ya da sizin önerebileceğiniz adam gibi bir firma hangisi ? Deneyimi olan arkadaşlardan ricam bu konu ile ilgili yorumlarını paylaşmalarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

ne metrosu ne kamil koç u bir şehire eğer pamukkale turizm gidiyorsa gerisi haramdır al pamukkaleden biletini ve seyahatın keyfini evinde olmayan konforla yaşa:)
  • altı senedir ailemden uzak yaşıyorum

yıllarca kamil koç nilüfer bilet bulamadığım zamanlar metro yu kullandım

ama PAMUKKALE nin hizmeti gerçekten güzel.

bir kere twitter dan teşekkür twiti attım. Pamukkart üyesi olduğum için herhalde oradan bulmuşlar cep numaramı.

olumlu geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz falan dedi şaşırdım

edit: ayrıca erken alırsan bileti ucuza da alabilirsin

Kamil Koç Mu yoksa Metro Turizm mi ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 12 Temmuz 2013; 12:40:28 >

• ben hep kamilciyim. pamukkale çok övülmüş ama internet sitesinden bilet bile alınamıyor şu an. baya iyiymişler.
  • Yazık.

Kamil koçla kıyasladığın firmaya bak. Metro turizm paragözdür haysiyetsiz çalışanları vardır. Beni ve annemi yerimiz olduğu halde koridora oturtacak kadar şerefsiz bir firmadır!

metro turizm kullanma kullandırtma arkadaş!

Edit;

Metro turizm minibüs mantığıyla hareket ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 11 Temmuz 2013; 13:00:25 >
  • Zorunda değilsen metroya binme. Pamukkale nilüfer ilk seçim kamil koç ikinci seçimin olsun. Ondan sonra diğer firmaları sırala en son metro.
  • en guzeli ulusoy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metroyu bilmiyorum ama asla Kamil koç'a binme.Televizyonları çekmiyor 2 tane film var klimaları çalışmıyor.Çalışanları dövecek gibi ne dersen ters cevap veriyorlar.İstanbul'dan Balıkesir'e gittim
  • Kamil Koç

• quote:

Orijinalden alıntı: JensenAckles

Metroyu bilmiyorum ama asla Kamil koç'a binme.Televizyonları çekmiyor 2 tane film var klimaları çalışmıyor.Çalışanları dövecek gibi ne dersen ters cevap veriyorlar.İstanbul'dan Balıkesir'e gittim

hangi tarihte gittiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhıdıL

quote:

Orijinalden alıntı: JensenAckles

Metroyu bilmiyorum ama asla Kamil koç'a binme.Televizyonları çekmiyor 2 tane film var klimaları çalışmıyor.Çalışanları dövecek gibi ne dersen ters cevap veriyorlar.İstanbul'dan Balıkesir'e gittim

hangi tarihte gittiniz ?

2 hafta önce.
  • en iyisi pamukkale

• Dün kamil koçla burdurdan istanbula geldim rahattı ama otobüsün internetinde sorun vardı çıldırmıştıöAma yandaki pamukkale otobüsüne çok rahat bağlandım mola yerinde Pamukkale daha iyi olabilir o yüzden
  • balıkesir-ankara hattı için kamil koç derim, çünkü bu hatta eskiden beri sabit müşterileri vardır, o yüzden eski araç vs. vermemeye dikkat ederler

bunun yanında olur da uludağ turizmden vs. almaya mecbur kalırsan alma, gerekirse ertesi günü bekle başka firmadan al
  • Ikiside 5 para etmez.

• Hep altınoluğa giderim kamilkoça binerim metro ıhhhh aman dolmuşun şehirler arası hali gibi.İiyi otobüse denk gelirsen (bindikerimin çoğu)internettin yavaşlığı(oda olsun hareket halindesin dağlardan geçiyosun telefon çekmiyo o nasıl çeksin)hariç bir tek bastırmatik ekranlı tvler sinirini bozabilir oda her araçta yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler

ben hep kamilciyim. pamukkale çok övülmüş ama internet sitesinden bilet bile alınamıyor şu an. baya iyiymişler.

pamukkale'yi de aradım, sayfa güncellemeleri varmış sanırım.
  • metro esnaf işletmesi , kamil koç nilüfer falan kurumsal otobüs firmaları , sorman bile yersiz olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 11 Temmuz 2013; 15:42:16 >
  • kamil koç un otobüslerine hiç binmedim ama metro ya bindim o yüzden kamil koç diyorum
  • İkisi de değil.

metro zaten biliniyor.

Kamilkoç ise 56kişilik otobüs bozulduğunda yaklaşık 2 saat sonra 44 kişilik otobüs getiren bir firmadır.
  • Kamil Koç önüne gelen yerde duruyor diyorlar.Her garaja giriyormuş.
    Tavsiye etmem.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.