Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: xweser

an itibari ile ROWENTA DZ-9020 ADVANCER 2400W BUHARLI ÜTÜ siparişi verdim. Umarım memnun kalırım..

http://www.hepsiburada.com/rowenta-dz-9020-advancer-2400w-buharli-utu/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evrowdz9020

Bu ütüyü bende çok beğeniyorum fiyat performansta zirvede diyebiliriz. Özellikle taban yapısı ve kullanılan malzeme çok enteresan. yorumlarını daha sonra yazarsan iyi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: sioux

quote:

an itibari ile ROWENTA DZ-9020 ADVANCER 2400W BUHARLI ÜTÜ siparişi verdim. Umarım memnun kalırım..

http://www.hepsiburada.com/rowenta-dz-9020-advancer-2400w-buharli-utu/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evrowdz9020

Bu ütüyü bende çok beğeniyorum fiyat performansta zirvede diyebiliriz. Özellikle taban yapısı ve kullanılan malzeme çok enteresan. yorumlarını daha sonra yazarsan iyi olur

ürünüm yeni ulaştı elime.. gelir gelmez ilk işim tefalin sitesinden ürü kayıt ettirip sigortalamak oldu.

gerçekten f/p oranı en iyi ütü denilebilir.. tabanı etkileyici. buhar çıkışı çok iyi. otomatik kapanma özelliği cabası.

kullandıkça yorumları yazacağım.

Değişik : Ürün Made in GERMANY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 14 Mayıs 2009; 15:24:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: bianca

Merhaba, Philipsin buhar kazanlı ütülerinden hangisini tavsiye edersiniz? 7230 mu 7330 mu? Kullanan arkadaşlar yorum yazabilirler mi acaba? İkisi arasında ne fark var? Teşekkürler...

Philips 7330 aldım, çok memnunum, almayı düşünenlere tavsiye ederim...
  • arkadaşlar 150 ytl 'ye kadar hangi ütüyü önerirsiniz.
    annem tefal istemiyor.philips braun gibi ürünleri inceledim ama bir sonuca varamadım.siz neleri tavsiye edersiniz.
  • Arkadaşlar ben de ütü almayı düşünüyorum, Philips 4620 düşünürken Arçelik'in titanyum tabanlı ütüsü var.

http://www.eavantaj.com/index.php?p=show&pid=178076&k_id=1070&kn=%DCt%FCler

Bu ütü 150 TL civarı + ütü masası hediyeli , LED ışık ve kendini temizleme özelliği var. Açıkçası kafam karıştı. Forumu baştan sona okudum, herkes Philips,Braun,Tefal tavsiye etmiş. Arçelik'in lafı bile geçmemiş. Yani Arçelik hastası biri değilim, sadece fiyat olarak çok cazip bir ütü gibi geldi bana.

• quote:

Orjinalden alıntı: Sportivo

Arkadaşlar ben de ütü almayı düşünüyorum, Philips 4620 düşünürken Arçelik'in titanyum tabanlı ütüsü var.

http://www.eavantaj.com/index.php?p=show&pid=178076&k_id=1070&kn=%DCt%FCler

Bu ütü 150 TL civarı + ütü masası hediyeli , LED ışık ve kendini temizleme özelliği var. Açıkçası kafam karıştı. Forumu baştan sona okudum, herkes Philips,Braun,Tefal tavsiye etmiş. Arçelik'in lafı bile geçmemiş. Yani Arçelik hastası biri değilim, sadece fiyat olarak çok cazip bir ütü gibi geldi bana.

Arkadaşım bu ürünü 185 TL ye alacağınıza ya Philips 4620 alın yada bunun fiyatı yüksek gelirse yukarıda arkadaşın önerdiği 145 TL civarındaki ROWENTA DZ-9020 ütüyü düşünün.

Yine 135 - 150 TL civarında olan PHILIPS GC-4411 2400W BUHARLI ÜTÜ de oldukça iyi bir alternatiftir.

http://www.buroteknik.com/urun_tanim.asp?urun=43169&ref=akakce&v=1.75.7

http://www.hepsiburada.com/philips-gc-4411-2400w-buharli-utu/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evphgc4411

Bu önerim 150 TL ye kadar ütü önerisi isteyen mhmt13 arkadaş içinde geçerli olabilir.. Karar sizin. Kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 18 Mayıs 2009; 1:09:22 >

• arkadaşlar bişey soracam

dün kardeşim bizim tefal kazanlı ile ütü yaparken çağırdı beni

abi bundan buhar çıkmıyor dedi

elimi altına yaklaştırdım

gerçekten görünürde buhar yok ama alttan bişeyler üflüyor

acaba hava çok sıcak olduğu içinmi buhar görünmüyor yoksa başka bişeymi

ütülemesinde sorun vs yok ama buharsızmı ütülüyor acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

arkadaşlar bişey soracam

Buharın görünmesi lazım. Biz Philips 4620 kullanıyoruz, sıcak havalarda da buhar çok net görülüyor.
    Sizin cihazda bir tıkanıklık vb. olabilir, isterseniz servisine gösterin ..
  • Teşekkür ederim tavsiyen için Egé arkadaşım.

tavsiye ettiğin ürünle PHILIPS GC-3340 arasında kaldım.bugün büyük olasılıkla bu iki üründen birini alacağım.umarım hayırlı olur.modeller farklı ama özellikleri açısından pek bir fark yok sanırım

http://www.hepsiburada.com/philips-gc-3340-easycare-buharli-utu-/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evphgc3340

http://www.hepsiburada.com/philips-gc-4411-2400w-buharli-utu/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evphgc4411

• Philips GC3340 ile Philips GC4411 arasındaki farklar net olarak aşağıdaki gibidir, kararınızda etkili olacağını sanıyorum. İlk sütundaki özellikler 3340 a, 2. sütundaki özellikler ise 4411 e aittir..

• Teşekkür ederim yardımınız için sayın Egé.

Son olarak Philips GC4411 de karar kıldım,hb 'de de fiyat uygun ama ürünü bugün almak zorunda olduğum için gezdiğim mağazalarda bulamazsam GC3340'ı almak zorunda kalacağım.

Ürünü aldıktan sonra diğer arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla yine burada bilgi paylaşımında bulunmaya çalışırım..
  • carrefourlarda zebil gibi oluyor bu ütü

süreklide promosyonda görüyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: Egé

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

arkadaşlar bişey soracam

Buharın görünmesi lazım. Biz Philips 4620 kullanıyoruz, sıcak havalarda da buhar çok net görülüyor.
    Sizin cihazda bir tıkanıklık vb. olabilir, isterseniz servisine gösterin ..

eyw yıkama işlemi yapmıştık kazana

o işlemden sonra hemöen buhar çıkmıyormuş kazanın dolması gerekiyormuş

şimdi buhar çıkıyor artık

• Arkadaşlar , Philips 4620 ve Tefal 8-500 arasında kalmıştım. Aslında 4620'yi alacaktım. Hepsiburada.com'da dün %18 kdv indirimi vardı, bugün bir baktım %8'e indirmişler. Tepem attı gittim ben de Tefal'i aldım 209 TL'ye. Sizce doğru ütüyü mü tercih ettim.
  • 500 philipse göre daha üst seri ve tefalde beğendiğim ve herzaman kullandığımız ütüdür

ama eski kasalarındaki ayar kolu çok rahatsızdı

yenilerde düzeltmişler diyolardı forumda

inşallah yenisidir seninkide
  • 2 gün önce Philips'in GC4411 modelini aldım.Şu ana kadar evdekiler ütüden memnun.Dikey ütülüme özelilğini daha denemedik.Bu yüzden o konuda pek birşey diyemeyeceğim.
  • 3 hafta önce Philips Azur 4640 ionic aldım. 240TL peşin fiyatı.
    Piyasanın oldukça altında. Eminönü'den aldım, garantili.
  • arkadaşlar,ben 2,5 sene önce epey bi araştırarak braun ıs18890 aldım.geçen hafta fişe taktığımızda ısınmadı,garantiside geçtiğinden servise yolladım.servis tabanın değişmesi gerektiğini ve 110 tl ödemem gerektiğini söyledi,bende zaten 184 tl ye almıştım,kabul etmedim.braun müşteri hizmetlerini aradım,yapacak bi şey olmadığını,arızanın 2 gün sonrada 3 sene sonrada çıkabileceğini söyledi.şimdi yeni bir ütü alacam arkadaşların tavsiyesini bekliyorım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: horoz2041

arkadaşlar,ben 2,5 sene önce epey bi araştırarak braun ıs18890 aldım.geçen hafta fişe taktığımızda ısınmadı,garantiside geçtiğinden servise yolladım.servis tabanın değişmesi gerektiğini ve 110 tl ödemem gerektiğini söyledi,bende zaten 184 tl ye almıştım,kabul etmedim.braun müşteri hizmetlerini aradım,yapacak bi şey olmadığını,arızanın 2 gün sonrada 3 sene sonrada çıkabileceğini söyledi.şimdi yeni bir ütü alacam arkadaşların tavsiyesini bekliyorım.

4. sayfaya koyduğum resimlere baksana.

Braunların tipik arızası her halde, taban dayanmıyor. Çok adi bir galvaniz kullanmışlar.
  • quote:

evet arkadaşlar ürünü kullanmaya başladım.

ütünün tabanı çok iyi. parlama yapmıyor. ve düğme aralıklarını kolaylıkla ütülemek için tabanın tasarlanması çok iyi. buhar gücü kesinlikle çok iyi. biraz ağır ama kesinlikle alınası bir ürün.

bu arada otomatik kapanma cabası..

tavsiye edilir.

sorularınız olursa yanıtlarım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.