Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıcaklık ayar düğmesi üzerinde sarı-kırmızı-yeşil renkte ikaz lambaları var mı? şu linkteki gibi yani:

http://www.amazon.de/gp/product/images/B000IWG4X2/ref=dp_otherviews_z_1?ie=UTF8&s=kitchen&img=1
  • hayır yok..
  • Bugün Beko ütü sordum 150 Lira Yanında Arstil ütü masası hediye ediyor phılıps almak istiyorum ben ama bu nasıldır çelik tabanlıydı almayı düşünmüyorum ama nasıldır acaba?
  • çelik tabanlı ise boşver
    o paralara kampanyada philips vs düşürebilirsin acelen yoksa

ben hb kampanyasından 150 liraya phil 4620 lmıştım kadeşime
  • quote:

Orjinalden alıntı: denizkabuğu

Bugün Beko ütü sordum 150 Lira Yanında Arstil ütü masası hediye ediyor phılıps almak istiyorum ben ama bu nasıldır çelik tabanlıydı almayı düşünmüyorum ama nasıldır acaba?

Aynı fiyatlara hatta daha ucuza aşağıdaki linklerdeki Philips GC 4411 i alabilirsiniz.

http://www.beyazesyamerkezi.com/x_philips_gc-4411_buharli_utu_1901.php?urun_ad=Philips+GC-4411+Buharl%FD+%DCt%FC&ref=akakce&v=1.13.6

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=155122&productid=evphgc4411

• TEFAL PROGRAM 8 POWER JEANS 300
    PHILIPS GC-4411 2400W BUHARLI ÜTÜ buikisi arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız tercihiniz hangisi olur?
    lütfen yardımcı olurmusunuz
  • Philips ütüde oldukça iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eleman33

TEFAL PROGRAM 8 POWER JEANS 300
    PHILIPS GC-4411 2400W BUHARLI ÜTÜ buikisi arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız tercihiniz hangisi olur?
    lütfen yardımcı olurmusunuz

ben 4411 derim ama ikisi arasında..

kendim kullandığım rowenta 9020 yi tavsiye ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mllm

quote:

Orjinalden alıntı: horoz2041

arkadaşlar,ben 2,5 sene önce epey bi araştırarak braun ıs18890 aldım.geçen hafta fişe taktığımızda ısınmadı,garantiside geçtiğinden servise yolladım.servis tabanın değişmesi gerektiğini ve 110 tl ödemem gerektiğini söyledi,bende zaten 184 tl ye almıştım,kabul etmedim.braun müşteri hizmetlerini aradım,yapacak bi şey olmadığını,arızanın 2 gün sonrada 3 sene sonrada çıkabileceğini söyledi.şimdi yeni bir ütü alacam arkadaşların tavsiyesini bekliyorım.

4. sayfaya koyduğum resimlere baksana.

Braunların tipik arızası her halde, taban dayanmıyor. Çok adi bir galvaniz kullanmışlar.

Bu önemli bir tecrübe, paylaştığınız için teşekkürler. Bilmeyenler öğrenmiş olacaklar..

• 6 sayfanın tamamını okudum, dün akşam ütüyü düşürüp kırdığım için yenisini almam gerekiyordu. Tefal eIntegral Electronic modeliydi kullandığım ütü.

Burada yazılanlara bakılırsa Philips 4630 ön plana çıkıyor, Tefal'i çoğu kişi önermemiş ama Powerjeans 500 alınası duruyor.

Bugün Cevahir, Profilo ve Astoriaya gidip mağazalarda ürünleri inceledim.

İlginç bir konu mağazalardaki fiyatların aşırı yüksek oluşu. Akakçeye bakınca 171 TL'ye satılan ürünler Tefal mağazalarında 302 TL etiketle satılıyor.

Burada 171 TL peşin
    http://www.alalimbakalim.com/store/ProductDetails.aspx?productid=101942&ref=akakce&v=1.70.4&ttype=Instalments#pt

Hepsiburada da 200 TL'ye satılıyor. Aradaki bu farka rağmen mağazadan alan var mıdır bilemedim...

Bunun dışında Philips 4620 ile 4630'u karşılaştırdım, tabanın ortasındaki 6 ekstra delikten başka hemen hemen aynı görünüyordu. Aradaki fiyat farkına değer mi acaba?

Yarın sabah işe giderken gömlek ütülemem gerekiyordu ve mutlaka ütü almak zorundaydım. Bu yüzden Tansaş'tan 32 T^'ye seramik tabanlı Lider marka ütü alıp geldim.

Şimdi internetten alsam 2 - 3 güne gelecekti ve yarın sabah acil ihtiyacım olduğundan böyle yaptım. Asıl ütü gelince bunu da yedeğe ayırırım acil durumlar için.

Tefal Power Jeans 500 - Philips 4630 arasında kaldım, 1 - 2 güne kararımı netleştirir siparişi geçerim. Konu hakkında yazan ve bilgi sahibi olmama vesile olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashcan -- 28 Haziran 2009; 19:59:27 >

• Not olarak ekliyorum burada kaliteli markaların "damlatma" yaptığını yazmış birkaç arkadaşımız.

Ütülerde musluk suyu kullanmaya dikkat edin kullanma kılavuzlarında da musluk suyu kullanın yazıyor bu şekilde damlatma yapmıyor.

Kireç tutmasın veya temiz kalsın diye damacana su veya iyi su kullanırsanız damlatma yapıyor. Bu şekilde tasarlanmış bir sistemleri var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sioux

Not olarak ekliyorum burada kaliteli markaların "damlatma" yaptığını yazmış birkaç arkadaşımız.

Ütülerde musluk suyu kullanmaya dikkat edin kullanma kılavuzlarında da musluk suyu kullanın yazıyor bu şekilde damlatma yapmıyor.

Kireç tutmasın veya temiz kalsın diye damacana su veya iyi su kullanırsanız damlatma yapıyor. Bu şekilde tasarlanmış bir sistemleri var.

Biz genelde çay içme sonrası sürahide kalan kaynamış suları biriktiriyoruz ve bu suyu kullanıyoruz. Şimdiye kadar damlatma sorunumuz hiç olmadı. Duruma göre zaman zaman damacana ve musluk suyuda kullandığımız çok oldu, yine de bir sorun olmadı. ( Ütü: Philips 4620 ) Damlatma şikayeti olan arkadaşlar kullanma kılavuzunu dikkatlice okusunlar. Çünkü bana kullanımla ilgili bir yanlışlık yapılıyor gibi geliyor..

• Arkadaşlar evdeki beyaz eşyalar Siemens. Bu yüzden bir araştırma yaptım ve sadece iki ütüsü olduğunu gördüm.
    http://www.siemens-home.com/tr/ürünler/küçük-ev-aletleri/ütüler/buhar-istasyonları/TS25320.html
    http://www.siemens-home.com/tr/ürünler/küçük-ev-aletleri/ütüler/buhar-istasyonları/TS11120.html
    (Not:Linklerin hepsini seçerek açarsanız ana sayfa çıkmaz!)

Sizce buhar kazanlı bu ütü için:
    1. günlük evde kullanıma uygun mu. Bir tişört için bile kullanılabilir mi?
    2. Elektrik tüketimi olarak normal ütü ile arasında bir fark var mı? Tavsiye edermisiniz yoksa toplu ütü yapanlar için daha mı iyi? İçine az su koysak yine geç mi ısınır yoksa normal ütü ile aynı mı ısınır?
    Fiyat olarak 300 civarına peşin fiyat aldım ki fiyat o kadar önemli değil, bir kere alınacak nasılsa.
    Normal ütü için:
    1. İnox taba iyi midir?
    2. Philips 4640i ile karşılaştırısak hangisi alınmalı?

Yardımcı olursanız sevinirim.. Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innovancenothing -- 29 Temmuz 2009; 2:57:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerin

Arkadaşlar evdeki beyaz eşyalar Siemens. Bu yüzden bir araştırma yaptım ve sadece iki ütüsü olduğunu gördüm.
    http://www.siemens-home.com/tr/ürünler/küçük-ev-aletleri/ütüler/buhar-istasyonları/TS25320.html
    http://www.siemens-home.com/tr/ürünler/küçük-ev-aletleri/ütüler/buhar-istasyonları/TS11120.html
    (Not:Linklerin hepsini seçerek açarsanız ana sayfa çıkmaz!)

Sizce buhar kazanlı bu ütü için:
    1. günlük evde kullanıma uygun mu. Bir tişört için bile kullanılabilir mi?
    2. Elektrik tüketimi olarak normal ütü ile arasında bir fark var mı? Tavsiye edermisiniz yoksa toplu ütü yapanlar için daha mı iyi? İçine az su koysak yine geç mi ısınır yoksa normal ütü ile aynı mı ısınır?
    Fiyat olarak 300 civarına peşin fiyat aldım ki fiyat o kadar önemli değil, bir kere alınacak nasılsa.
    Normal ütü için:
    1. İnox taba iyi midir?
    2. Philips 4640i ile karşılaştırısak hangisi alınmalı?

Yardımcı olursanız sevinirim.. Saygılar..

Bugüne kadar almışsınızdır sanıyorum ama yine de geçte olsa yanıtlamaya çalışayım.

Bence günlük evde kullanım için bir tişört için bile kullanılabilir olan ütü 2. linkte verdiğiniz ütü.
    Elektrik tüketimleri watt ı aynı olduğundan yaklaşık aynı olur.
    Titanium-glissée taban ve SteamGlide taban İnox tabandan daha iyi, daha yeni..
    Philips 4640i ile Siemens TS11120 birbirine çok yakın özellikte cihazlar, ikiside alınabilir, tercih sizin zevkinize kalıyor..

• Arkadaşlar bu TEFAL POWER JEANS 500 gerçekten de bu kadar iyi mi, 240'a yakın yorumu var HB'da ve ortalaması 4,5. ?
  • Philips 4620 de ionic ve kendini temizleme özelliği var mı??*
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Philips 4620 de ionic ve kendini temizleme özelliği var mı??*

ionik buhar, Daha küçük buhar parçacıkları en derin kırışıklıklara dahi ulaşır şeklinde tanımlıyor Philips. Bu özelliği tabanda bulunan ilave birkaç delik sağlıyor görünüyor. Bu özellik 4620 de yok, 4630 ve 4640 da var. 4620 kullanıcısı olarak şimdiye kadar bu özelliğin eksikliğini hiç hissetmedik doğrusu..

Kendini temizleme özelliği var.. Aşağıdaki tabloda ilk sütun 4620, 2. sütun 4630 a ait..

/>

• http://www.sanalreyonum.com/urun/philips-gc-4630-ionic-buharli-utu_679072.aspx

Bu site nasıldır alayım mı bu ütüyü?
    Ya da İZMİR içinde bizzat kendimin gidip bu fiyata alabileceğim bi yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 22 Ekim 2009; 16:25:14 >
  • Arkadaşlar merhaba, ütü arayışı içinde değildim pek Tefal in ütüsünü kullanıyıorum epeydir ancak 2 haftadır taban yapışıyor kıyafetlere bütün gömlekler maf oldu :( biraz daha dayansın idare etmeyi düşünüyordum, keza iyi bir ütüye iyi de bir bütçe ayırmak gerek.. Bu sabah elime geçen bir avantajı değerlendirmek için siden acil yardım bekliyorum. üye olduğum bir site bana Philips’in yeni ürünü GC7330 Philips i ütüyü 199 tl gibi bir fiyatla sunuyor, Hepsi burada da ki fiyatı 449 tl
    http://www.hepsiburada.com/philips-gc-7330-4.5-bar-buhar-kazanli-utu/productDetails.aspx?CategoryId=155122&productId=evphgc7330

bu ütüyü kullanan varmı aranızda ? BU gece 24 e kadar onay vermem gerek fikirlerinizi bekliyorum.

Piyasa fiyatının çok daha altında verilen avantajlı fiyat. Değerse gerçekten bu fırsatı kaçırmak istemem.

BU arada belirtmek isterim ikinci el fln değil bu alıcağım fiyat. Şöyle özetleyebilitrim Bir siteye üyeyeim deneme ve araştırma amaçlı üyelerine avantajlı ürün almalarına aracı oluyorlar, ütüyü Hepsiburadan dan alıcam taksitli ve garantili ancak 449 değil 199 tl ödiycem..

bu konuda da bilgi almak isteyene PM den cevap verebilirm,

Ütü konusunda acil fikirlerinizi bekliyorum , çok teşekkürler şimdiden

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.