Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün tesadüfen Salı Pazarı diye bir avmyi gezdim Kırıkkalede.Kırtasiye reyonunu gezerken gözüme aşşağıdaki uç takıldı.1,50 TL idi kutusu ve içinden 120 adet çıkıyor.2B ve 0,5 kullanıyorum.Dedim bu kadar ucuzsa dandiktir bu felan ama aldım bi tane.Harbiden şaşırttı beni.Altta deneme amaçlı bişeyler karaladım.Çizginin üstü magnum altı tombow.Hiçbir fark yok nerdeyse.tombowdan 12 tane çıkıyo ve 75 kuruş.Diğeri 120 tane ve 1,50 tl.Fiyat performans olarak süper ötesi geldi bana.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    ben uzun suredir bu uctan kullaniyorum forumda bas bas bagirdim herkese alim diyom ama kimse almiyordu fiyatina gore cok iyi bir uc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The shaker df nasıl ?? Ve dee the shaker X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakruf1221 -- 28 Eylül 2014; 17:27:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

ben uzun suredir bu uctan kullaniyorum forumda bas bas bagirdim herkese alim diyom ama kimse almiyordu fiyatina gore cok iyi bir uc

Dostum valla ben görmedim ya da denk gelmedim.Görsem kesin denerdim çünkü bu uç benim gözüme daha önce de çarpmıştı ama dandiktir diye almamıştım.

Çok basit bir hesapla tombowun 1 tane ucu 0,062 kuruşa gelirken (0,75/12) magnumun tanesi 0,0125 kuruşa geliyor ki bu tombowun magnumdan 5 katı pahalı olması demek.Bence o kadar farka değmez gibi.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    bencede degmez tombova o parayi vermeye magnum guzel hayurli olsun iyi yazmalar dostum

• 100 liraya kadar bütçem var, kullanışlı, çabuk bozulmayan, şık bir uçlu kalem arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Şu an faber castel grip 2011 üçgen kalem kullanıyorun.
  • Smash'im vardı fakat bugün kayboldu. :( Yeni kalem alıcam fakat tekrar okadar para veremem öğrenciyiz malum. Faber castell contura nasıldır arkadaslar önerir misiniz? Yoksa onun yerine kalem söyleyebilir misiniz? Max 10-12 tl ye.

• Çok hızlı yazıyorum ve yazarken kolu yormayacak güzel bir kalem istiyorum,nedir tavsiyeleriniz ?
  • Yavaş yazı yazıyorum ve bastırarak yazıyorum, bu nedenle uzun yazınca elim ağrır, tavsiyeniz nedir?

• Rapid Pro ve Rotring 600 arasında kaldım. Farkları nelerdir, hangisini tercih etmeliyim, +ları -leri nelerdir? Şimdiden teşekkürler.
  • RAPİD İNCELEMESİ BEKLERİZZ
  • Rotring 800 ve 800+

ikisi arasından hangisini tercih edersiniz ?

uzun zamandır konuyu sadece okuyorum, özlemişim kalem muhabbetlerini.
  • Grip 2011 ya da pensan my ıq ?

Qanzen abi bi el atsan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PencilSyonceS -- 28 Eylül 2014; 20:55:18 >
  • PencilSyonceS P kullanıcısına yanıt
    pensan en azindan ucu icine giriyor bence daha kullanisli

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Rotring 800 ve 800+

800+ için artı olarak Stylus özelliği var sanırım. Kullanacaksanız, onu tercih edebilirsiniz. Onun dışında da aşırı bir fark yok kannımca. Rapid Pro ve Rapid 600 arasında kaldım ben de. Sizin bir fikriniz var mı?
  • Kolay gelsin arkadaşlar maksimum 10 liraya mekanizması iyi dayanıklı bir kalem arıyorum test çözüyorum bol bol tavsiyeniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Rotring 800 ve 800+

800+ için artı olarak Stylus özelliği var sanırım. Kullanacaksanız, onu tercih edebilirsiniz. Onun dışında da aşırı bir fark yok kannımca. Rapid Pro ve Rapid 600 arasında kaldım ben de. Sizin bir fikriniz var mı?

Özellik farkını biliyorum ama ileride stylus gereksiz ve basit mi durur diye düşünüyorum.

Rapid pro ve 600e sahip biri olarak tercihim 600 olur. Mekanizması daha basit ve uzun süre götürür. Ayrıca malzeme olarak da daha kaliteli.

Rapid pronun tek artısı ucun içine girmesi.

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Kalem çok güzel. Geçen iş yerinde arkadaşlara göstereceğim diye düşürdüm kayboldu bir yerlerde. Çok üzüldüm. Dr den almıştım her yerde bulunmuyor maalesef. Slimleri de var uniball ın sitesinden bakabilirsin.
  • elimdexrotring rapid yok bir turlude o kalemi sevemedim o yuzden almiyorum ama baska zaman alirsam incelerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

elimdexrotring rapid yok bir turlude o kalemi sevemedim o yuzden almiyorum ama baska zaman alirsam incelerim

Al ama

• 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.