Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kalem sevdasına bir nefer daha kazandırdık gazan mübarek olsun kardeşim
    parana dikkat , kalemlerine özen gösteresin inşallah haydi yolun açık olsun
    bu arada benim 135 kalemim var ben baya coşmuş durumdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qanzen

kalem sevdasına bir nefer daha kazandırdık gazan mübarek olsun kardeşim
    parana dikkat , kalemlerine özen gösteresin inşallah haydi yolun açık olsun
    bu arada benim 135 kalemim var ben baya coşmuş durumdayım

hahahah 135 kalem mi? allah arttırsın senelerin birikintisi tabi çok normal. biz yeniyiz bakalım.

• gece gece sayfayı şenlendirmek lazım forumdaşlarım
    bu sefer çoooook eskilerden bir kalemle karşınızdayım

PENTEL PD345G GREEN QUICKER CLICKER 0.5MM

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
    kalemimiz 1980 lerden kalma bir kalem ve bulması aşırı zor sanırım ki ebayda 35 dolardan satışa sunuluyor
    buda linkihttp://www.ebay.com/itm/PENTEL-PD345G-YELLOW-QUICKER-CLICKER-0-5MM-AUTOMATIC-MECHANICAL-PENCIL-80S-/321302303186?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4acf1c11d2

artıları
    kalemimiz bir çok renkte şeffaf olan ve olmayan türde mevcut
    plastiği baya sert bir yapıda ve çok sağlam duruyor
    değişik bir tasarımı var açıksası çok sevdim
    pentel tradio gibi uç basma mekanizması kalemin uç kısmında ve basımı çok rahat
    silgi ise fiestada ki gibi bir kapakla korunuyor ufak bir silgiye sahip benim gibi kalemin silgisini kullanmayanlar için önemli bir unsur değil
    kalemden oldukça doyurucu ve güzel bir ses çıkıyor çok iyi bence
    yazım olarak ince yapıya sahip olmasına karşın eli yormayan ve çok sıkarak kalemi kullanmayanlar için eli ağrıtmadan güzel bir kullanım sunuyor
    eksileri
    pek bir eksi yön göremedim ama üretilmiyor olması ve 35 dolar biraz fazla gibi , çoık şükür ki ben bir tanesine sahibim. bu hediye için kadim dostuma teşekkür ederim seviliyorsun kralsın
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qanzen -- 28 Eylül 2014; 9:12:24 >

• Kalem kutumdan çıkan versatiller. Sirasiyla soldan saga dogru en sevdiklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mysteriousozi kullanıcısına yanıt
    kalemler gayet güzel özellikle uni alpha gel çok tatlı bir renk bayıldım bende mi sonraki kalem siparişimde onu mu alsam yahu
  • Steadler Graphite 777 hakkında bilgisi olan var mı ? arkadaşım 5 liraya bir yerden almış. kalem tamamen silikon kaplama ve mekanizması çok sağlam.

• quote:

Orijinalden alıntı: YapışkanKağıt

quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Benim kalem bu
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]

kalemi nerden almıştını yarın ntye gideceğim orada bulabilir miyim? ve kalem shake değil mi yanlış görmediysem?

Sheaker df değil.Normal sheaker bu

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Steadler Graphite 777 hakkında bilgisi olan var mı ? arkadaşım 5 liraya bir yerden almış. kalem tamamen silikon kaplama ve mekanizması çok sağlam.

kırtasiyelerde bolcana bulunabiliyor diye biliyorum normal bir kalem

• 1) Kalemi cebimde taşıyorum, ucu içine geçebilen veya kapagı olan bir uçlu kalem varmı kaliteli? (Cep Delmemesi İçin)

2) Ünv. Not alırken hızlı yazabilecegim kaliteli tükenmez kalem tavsiyesi istiyorum arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BağKurluSamuray

Agalar scrikss graph-x 0.7 diye bir kalem var.0.7 sini arkadaşta gördüm tavsiye eder misiniz?

Görüntü çok hoşuma gitti fiyatı nedir bunun mekanizma felanda iyiyse alırım.

Agalar bi cevap verin kalem almam gerek alayım mı iyi midir?
  • BağKurluSamuray kullanıcısına yanıt
    güzel kalemdir tamamı metal. scrikss kaliteli bir firma alabilirsin parasının hakkını veren bir kalem
  • quote:

güzel kalemdir tamamı metal. scrikss kaliteli bir firma alabilirsin parasının hakkını veren bir kalem

Görüntüsü çok hoşuma gitti ama en önemlisi mekanizma tabiki sorun olmazsa alırım.Bir de bunun fiyatları ne kadar acaba?
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Yakında kalem kutusu olarak çuval kullanacan

• Rotring 800
    Rotring 600
    Rotring rapid pro
    Eski model shaker

• hehehehe simdiden yigilmalar basladi bile formasyon bitsin orijinal bir kutu tasarlamam lazim

Aynı kalemin siyahını kulanıyorum çok ağır bir kalem garantisi var.Siyah tarafları soyuluyor ben 15 tl ye almıştım.
    scrikksin omur boyu garanti veren bir firma oldugunu dusunursek mekanizmasinin kotu olabilecegini dusunmuyorum gonul rahatligiyla kullanabilirsin bence

• ARKADAŞLAR SİZE BİR SORUM OLUCAK ?

PENSAN IQ PLUS MU ?

FABER CASTELL GRİP PLUS?

KALEM ALAMAM HANGİSİ İYDİDR DAHA UZUN GİDER. 2SİDE RAHAT BİR TEK DAHA UZUN SURE DAYANSIN. KALEM ÇOK DUŞURURUM.

• quote:

gece gece sayfayı şenlendirmek lazım forumdaşlarım
    bu sefer çoooook eskilerden bir kalemle karşınızdayım

PENTEL PD345G GREEN QUICKER CLICKER 0.5MM

kalemimiz 1980 lerden kalma bir kalem ve bulması aşırı zor sanırım ki ebayda 35 dolardan satışa sunuluyor
    buda linkihttp://www.ebay.com/itm/PENTEL-PD345G-YELLOW-QUICKER-CLICKER-0-5MM-AUTOMATIC-MECHANICAL-PENCIL-80S-/321302303186?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4acf1c11d2

artıları
    kalemimiz bir çok renkte şeffaf olan ve olmayan türde mevcut
    plastiği baya sert bir yapıda ve çok sağlam duruyor
    değişik bir tasarımı var açıksası çok sevdim
    pentel tradio gibi uç basma mekanizması kalemin uç kısmında ve basımı çok rahat
    silgi ise fiestada ki gibi bir kapakla korunuyor ufak bir silgiye sahip benim gibi kalemin silgisini kullanmayanlar için önemli bir unsur değil
    kalemden oldukça doyurucu ve güzel bir ses çıkıyor çok iyi bence
    yazım olarak ince yapıya sahip olmasına karşın eli yormayan ve çok sıkarak kalemi kullanmayanlar için eli ağrıtmadan güzel bir kullanım sunuyor
    eksileri
    pek bir eksi yön göremedim ama üretilmiyor olması ve 35 dolar biraz fazla gibi , çoık şükür ki ben bir tanesine sahibim. bu hediye için kadim dostuma teşekkür ederim seviliyorsun kralsın
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Kalem superr ama para

• Maksimum 5 liraya kadar uzun vadede sıkıntı çıkarmayacak f/p bir kalem önerisi yapabilecek var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.