Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet kardesım bu aralar tanıtım yapamıyorum sınavlarımdan dolayı sınavlarımı atlattgımda konuda daha genıs tanııtımlara ve guzel calısmalara yer verecegım
  • Hocam benim bir kalemim var , markası pentel , Ankara'da bir kaç yerde satılıyor kalem , kalemi görseniz gazete vermiş gibi çok dandik duruyor ama , kullanımı falan aşırı rahat.Ben şu an iki senedir kullanıyorum , arkadaşım da ondan önce 4 sene kullanmış , arkadaşımın hediyesidir bana ( Ben isteye isteye zorla hediye ettirdim ) arkadaş o kalemden sonra 2-3 kalem değiştirdi ama benim kalemde en ufak tekleme bile yok.Kalemi aldığımız adam bunlar basmalı kalemlerin ilk modellerinden demişti , tipi falan aşırı dandik , sana ancak böyle anlatabilirim kalemi , ince bir şey.Kalem 6 senedir kullanıldığı için model yazmıyor kalemin üzerinde , sadece 0.70 mm yazıyor , onun da ucu silinmiş zaten.Bunun bir resmini ya da modelini bulursan çok sevinirim.Anlatamadım özür dilerim.

• E®TAŞ
    onemlı degıl kardesım ben sana yardımcı olacak bı kac sıte verecegım cunku kesın bısey soyleyemeyecegım nıye kesın bısey soyleyemedıgımı sen bılıyorsun
    eskı kalemler tıkla
    kardesım bu lınkte bırcok marka kalem var pentel kalemlerde var eskı modellerı ve bı kac yenı model
    yenı modeller
    bu 2.lınkte yenı modellerı var kardesım
    umarım yardımcı olmusumdur

• quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

E®TAŞ
    onemlı degıl kardesım ben sana yardımcı olacak bı kac sıte verecegım cunku kesın bısey soyleyemeyecegım nıye kesın bısey soyleyemedıgımı sen bılıyorsun
    eskı kalemler tıkla
    kardesım bu lınkte bırcok marka kalem var pentel kalemlerde var eskı modellerı ve bı kac yenı model
    yenı modeller
    bu 2.lınkte yenı modellerı var kardesım
    umarım yardımcı olmusumdur

Teşekkürler , buldum kalemimi.

http://www.kalemkutusu.com/urun.aspx?kt=3&m=42&uid=3777

Hakkında yorum yaparsan sevinirim hocam.

• yazılı var diye okulun duvarından atlayıp 1 liraya kahverengi rotring çakması bi kalem aldıydım 0,9 almışım kimse 0,9 uç kulalnmıyo diye 0,7 uç takıp kullanıyorum. ne gerek var bi kaleme 40 lira vermeye :D resimlerim için zaten kurşun kalem kullanıyorum faber castell 2b kaç yıldır da beni götürüyo bu kalem. sınavdan sınava kullandığım için de olabilir bu tabi :D o sınavlarda da genelde parmaklarım arasında çevirmeye yarıyor :D
  • benim kalemim 1 sene bunu kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fear944 -- 10 Haziran 2010; 3:52:03 >
  • E®TAŞ
    evet kardesım pentel 120 a3 un tanıtımını yapmıstım konumuzda var orada bu kalem hakkında daha ayrıntılı bılglere ulasabılırsın
  • Metalli Head
    oncelıkle ılgınden dolayı tesekkurler ılgı meselesı kalem ısı her ınsanın ılgı alanına gırmesede bazı ınsanların ılgı alanına gırıyor cogu kısıde bu pahalı kalemlerı kullanmak ıcın degıl bende var demek ıcın alıyor yanı bı kosede bulunsun kullanmak ıstersem arada sırada cıkartıp kullanayım dıye bazılarıda kullandıgı kalemının en ıyı olmasını ıster ve en ıyısınden alır ve kullanır genel anlamda bakacak olursak tutku ıle ılgılı kardesım yasamyan anlayamaz
  • fear944
    guzel kalem
    katılımlarını beklerız kardesım ılgın ıcın tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 11 Haziran 2010; 17:02:03 >
  • mavit kardeşim.
    bugün orta parmağım maç yaparken incindi.ççok pis ağrıyor ben pcyi tek elle kullanıomda a120 nin tanıtımı sayfa kaçta kardeş???
    bazı yerlerde yanlışlık yaptıysam affola kardeşlerim.
  • Akin_tr
    gecmıs olsun kardesım aman dıkkat et kendıne 6.sayfada kardesım tanıtımı onemlı degıl kardesım her ınsan yanlıs yapar kusursuz ınsan yoktur bıze insanların hatalarını yanlıslarını gece gıbı ortmek duser
  • Kusura bakmayın bütün sayfalara bakmadım ama bir kalem arıyorum Graf-Von-Faber-Castell kalem kursunkalem arkasında acacak gibi bişey var kapaklı falan cıplak ahsap bi kalem nerede bulurum Antalya civarında

(Koleksiyon yapıyorum aradıgım parcalardan biri )
  • TenZen_18
    tıkla kardesım
    dedıgın kalem bu sanırsam ama bu kalemlerden antalyada bulabılırmısın bılmıyorum kardesım ama ınternetten sıparıs vermetı dusunursen bu sıte guvenılırdır kardesım
    ama buyuk kırtasıyelere luks hedıyelık esya satan yerlere bakmanı tavsıye ederım umarım yardımcı olmusumdur kardesım
  • ÇOk saol MAVİT bana çok yardımcı oluyorsun sağol
  • Akin_tr
    onemlı degıl kardesım
  • Lamy Safari kullanan var mı ? varsa biraz bilgi verebilir mi acaba ?

F uçlusunu almayı düşünüyorum da ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuintu

Lamy Safari kullanan var mı ? varsa biraz bilgi verebilir mi acaba ?

F uçlusunu almayı düşünüyorum da ...

f uçlusu kalın biraz ef al derim ben
  • EF mi ?

o da fazla ince olmaz mı ? çünkü bende Scrikss'in M uçlu bir modeli var, o bile bana ince geliyor...

Lamy'nin yazı örneği resimleri varsa paylaşırsanız sevinirim bu arada.
  • tuintu
    evet kardesım lamy safarı tasarım acısından guzel bı cızgı yakalamıs olsada mekanızma anlamında fıyat performans acısından kullanıcısını pek tatmın etmeyen bı kalem ama yınede bı elıne almanı ısterım cunku kalemler kısıden kısıye farklılık gosterır uc acısından ve mekanızma acısından genel anlamda lamy markası olması safarıye bır artı kazandırıyor ama tasarımına karsın mekanızmasının fıyat performans olayı pek tarmın etmıyor kullanıcıyı kardesım uc hakkında kesın bı yorum yapmak ıstemıyorum cunku yazındanda anladıgım kadarıyla sana gore bı ıncelık-kalınlık bulmak sana dusuyor yanı kalemı oncelıkle elıne bı almalısın bu asamada kardesım
    uc kırıterlerı
    safarı yazı1
    lamy.de/safarı/dolma kalem

• Arkadaşlar cahilliğime verin ama konu nasıl açılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.