Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frosty ömür boyu garantiye sahip ama mesela ben yazarken fazla bastırdım ucu kırıldı(metal yer)kullanıcı kaynaklı deyip almazlarmı yoksa granti kapsamındamıdır ?
  • _uLuC_
    evet kardesım garantı kapsamına gırer ama frostynınde kolay kolay kırılacagını sanmıyorummekanızmasındakı bozukluklardan ve metaryel sıkıntı gıbı olaylardan sen sorumlu degılsın kardesım yanı kalemı duzgun kullandıgın surece bı problem yasamazssın ama frostyde gercekten saglam bı kalemdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 7 Haziran 2010; 14:20:16 >
  • Kesin pentel alcamda sence en iyisi ve 30tlyi geçmicek yada 25tlyi.pentelin modellerini ve resimlerini fiyatlarıyla birlikte yazarsan çok iyi olur kardeş
  • graph1000
    grapgear1000
    Akin_tr
    kardesım pek onerebılecegım bı kalem olmasada sana graph1000 ı onerıyorum hem tasarım acsındanda farklı bı kalem dıger kalemler kendını cok bellı etmıyor acıkcası sımdıden hayırlı olsun

• Peki q 1005 smash nasıl kanka??
  • Akin_tr
    kardesım tanıtımını yapmıstımordan bakabılırsın ama pek rahatlıkla bulunabılecek bı kalem olmadıgı ıcın onermıyorum
  • HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MAVİT KARDEŞ.YANİ GRAPH 1000 ALIYIM DEĞİLMİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_tr

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MAVİT KARDEŞ.YANİ GRAPH 1000 ALIYIM DEĞİLMİ?

caran d'ache frosty dusunmez misin? çok klas bi kalem :)) hem de 15tl
  • Çizim için en iyi kalem hangisi ve fiyatı??
  • zeymrt
    evet frosty cok guzel bı kalemama pentel alacagını soyleyınce pentelden onerıde bulundum bende
  • MAVIT

şimdi adını tam hatırlamıyorum ''cache d.. metal'' gibii bir kalem vardı yaklaşık 45 tl, netten bakmıştım, bir sonraki sene için bu yaz alacağım o kalemi.Tanıttığın için teşekkürler burda, gerçekten çok beğendim
  • kroto
    evet kardesım sımdı sana soyle acıklayım cızım ıcın bır cok kalem bulunmakta ıyının ıyısı bıtmemekte yanı
    sana bırkac tane cızım kalemı onerıyorum sımdı kardesım
    pentel graph1000
    pentel graph600
    faber tk fıne serisi
    evet kardesım herhangı bı fıyat aralıgının en ıyısı dıyerek belırtmedıgın ıcın genel bı secenek koydum onune ama pentelın graph serısı ve faberın tk-fıne serısı cızım ıcın uygundur benım favorılerım ıse graph600 graph1000 ve tk fıne varıo

• Tun4
    onemlı degıl kardesım kalemler hakkında soruların olursa elımızden geldıgı kadar cevaplamaya calısırızilgin ıcın tesekkurler
  • caran d'ache nasıl okunuyor
  • Önerdiğin kalemler için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadman79 -- 8 Haziran 2010; 11:59:10 >
  • _uLuC_
    caran d'ache (gıran dache)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz-KSK

Kimse STAEDTLER kullanmıyormu yahu?? Bir bendemi var bu marka??
    Ek:Aynen aşağıdaki sete sahibim. Renklileri çok uzun süre dayanıyor. 2007 ocaktan beri kullanıyorum. Henüz bitirebilmiş değilim.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Renklileri değilde normali her sene okullar açılmadan önce BİM'in okula hazırlık katalogunda oluyor 10.sınıfı o kalemle bitirdim 2 tane vardı çok klastı ama kaybettim 2'sinide..

• MAVİT arkadaşın bilgisine hayran kaldım üst düzeyde tarafsız yorumları var....
  • Arkaadaşlar konu ölecek gibi katılımı fazlalaştıralım ltf.
  • virtusft
    tesekurler kardesımsenınde katılımlarını beklerım
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.