Şimdi Ara

Kalçadaki kıllari aliyor musunuz? (Ciddi konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
33.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu etek trasini nereye kadar nasil oluyorsunuz? Ben bu totodaki killardan baya rahatsizim buyuk abdest sonrası temizlerken sıkıntı oluyor. Kolay bir yontemi var mi jilet vurmakta istemiyorum daha gür çıkar diye korkuyorum. Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllardır jilet kullanıyorum moruq kıl dönmem bagsurum totomda acı kesik falanda yok. Ayrıca genital bölgelerindeki kılları temizlemeyen insanlar cidden iğrenç. Bikere tuvaletini yaptıktan sonra orda kesinlikle dışkın kalacak. Ter yapacak kokacak edecek. Az temiz olun kılda keramet olsa orda çıkmazdı. Temizleyin geçin. Jilet kullanmakta guvenmiyosaniz bu arkadaşın dediği makineyi kullanın.
  • Benzin alıp leğene doldur içine otur ver ateşi izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüy Dökücü krem kullan knk temiz iş miss

• makine ile alabilirsin ama uçları sivri olan ile değil dağıtırsın totoyu :) uçları yuvarlak olan eti kesmeyen traş makinesi ucuyla al jilet kullanma kıl dönmesi olur
  • Kopar biraz sonra ss at

• quote:

Orijinalden alıntı: Ad Block

makine ile alabilirsin ama uçları sivri olan ile değil dağıtırsın totoyu :) uçları yuvarlak olan eti kesmeyen traş makinesi ucuyla al jilet kullanma kıl dönmesi olur

Yıllardır jilet kullanıyorum moruq kıl dönmem bagsurum totomda acı kesik falanda yok. Ayrıca genital bölgelerindeki kılları temizlemeyen insanlar cidden iğrenç. Bikere tuvaletini yaptıktan sonra orda kesinlikle dışkın kalacak. Ter yapacak kokacak edecek. Az temiz olun kılda keramet olsa orda çıkmazdı. Temizleyin geçin. Jilet kullanmakta guvenmiyosaniz bu arkadaşın dediği makineyi kullanın.

• makinesiyle 0a vuruyorum cillop gibi oluyo acıtmıyoda sonra temizlemeden o makineylede sakalımı traş ediyorum ohhh miss
  • quote:

makine ile alabilirsin ama uçları sivri olan ile değil dağıtırsın totoyu :) uçları yuvarlak olan eti kesmeyen traş makinesi ucuyla al jilet kullanma kıl dönmesi olur

Hocam Braun vücut tıraş makinesiyle alınır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: delgado.11

quote:

Hocam Braun vücut tıraş makinesiyle alınır mı ?

onunla hiç denemedim ama vücut içinse bir dene mesala koluna dik tut etini kesiyor mu bak ama vücut içinse kullanılır heralde sakal traşı için olanların dişleri sivri oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosisvesalam -- 19 Kasım 2017; 20:39:13 >
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt
    Tiskiniyorum faruk abi

• Popodaki değilde makat etrafındakiler alınmalı bence.Jilet işini görür tabii dikkatli olman lazım.

• Hangi makina bu? Link verebilir misin?

• hiç uğraşmıyorum göğüs haricinde her yer de kıl var birini alıp birini almazsan kötü duruyor. ya hepsini al ya hiçbirini. hepsini almayla kim uğraşacak o yüzden malum yer ve koltuk altını alıyırum yeterli.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kezahakeza

quote:

ulan cahil kıl dönmesi ne bir kere onu biliyor musun

ulan bilmiş anlatta öğrenek :)

Hemen açıklayayım. benim başıma gelmedi ama bir ara şüphelenip araştırdım. bir yerindeki kılları jiletle kesmen veya makineyle kesmen farketmez bundan kıl dönmesi olmaz. örneğin saçından dökülen tel sırtından düşerek kuyruk sokumunda birikiyor terle birlikte öyle bir noktaya geliyor ki deri altına giriyor. evet yanlış duymadın başka bir noktadan düşen kıl başka bir yerine giriyor :)

• Asker'de ne diyeceksin ? ya temizlerken zor oluyor da o yüzden aldım. hehehehehehe hahahahahaha tamamam fdgfdgfdgfdgfhdfvdfvdv
  • ooellerhavaya O kullanıcısına yanıt
    Niye g.tune mi bakıyorlar askerde

• Targetman kullanıcısına yanıt
    Ayni sorundan bende muzdaripim buyuk abdest yaptiktan sonra iki saat ucrasiyorum. Sacimdan cok kil var yeminle suratim bebek poposu gibi ama aküü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooellerhavaya

Asker'de ne diyeceksin ? ya temizlerken zor oluyor da o yüzden aldım. hehehehehehe hahahahahaha tamamam fdgfdgfdgfdgfhdfvdfvdv

Totodaki kıllara göre rutbe mi veriyorlar?

• Dhde bok kokulu anlar

• Ben birtek penis ustundekileri aliyorum kictakileri ve dassak bolgesindekileri birakiyorum bir kere alayim dedim neredeyse dassagimi makineye kaptiriyordum bir daha tovbe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUSR-ET -- 20 Kasım 2017; 16:3:37 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.