Şimdi Ara

KADOİL EURO DİZEL HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
9.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar geçenlerde Tp(türkiye petrolleri)ile ilgili konu açmıştım.aracım 3500 km civari oldu.Tp den herhangi bir sıkıntı görmedim.yalnız şimdi şöyle bir durum var.görev yaptığım köyün yolu üzerine yeni bir Kadoil açılıyor.ve bu istasyon bize %7 dizel de indirim verecek.bu markadan daha önce euro dizel kullanan ve memnun yada pişman olan varsa düşüncelerini paylaşırsa memnun olurum.

Not:ben şundan bundan şaşmam tarzı yorum yerine kullanıp bizzat iyi yada kötü tecrübe eden arkadaşlar daha yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrullahberat46 -- 11 Temmuz 2013; 12:37:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kadoil' den şahsen herhangi bir şikayet duymadım. Şikayet olsada BP, Opet, Shell gibi firmalarda ne kadarsa Kadoil' de de o kadardır. Kadoil' in sahiplerini çok yakından olmasada tanırım. Mütevazi kişilerdir. Öyle üçkağıt yapan bir aile değil. Bence alabilirsiniz. Adı sanı duyulmamış bir firmada değil. Her yerde reklamları olan, istasyon sayısı fazla olan bir firma.
  • Teşekkür ederim.zaten merkez olarak gaziantep i kullaniyorlar diye biliyorum.ve ben de gaziantep teyim.

• İlla temiz mazot kullanmak istiyorsanız büyük firmalara gidin... İçinizde sürekli böyle bir sıkıntı olacaksa... 3.500 Km de 4 depo yapar... Bu kadar şeyde sıkıntı çıkarmaz. Büyük firmalarda aracınıza bir şey olsa dahi hak iddia edebilirsiniz... Diğerlerinde sizi muhatap olanı bulmak zor... Ancak mazot mu mazot yakar mı yakar... :)
  • Hak iddaa edebilirlermi :) komşumuzun Transit connect'inin pompası bozuldu. hemde otobanda memlekete giderken. servis gelip götürmüş arabayı. Servis'te sorunun mazottan olduğunu söylemişler. Sadece Opet'ten alır. yerde veriyim Kaynarca opetten. opeti arıyor şikayyet için. görevliler gelip mazot örneği almışlar.inceleme sonucu başka bir dağıtıcı mazotu var burda sorun ordan demişler :) aracı aldığı günden beri nerdeyse başka yerden akaryakıt almamış bile :)

Forumdada vardı ayni şey shell kullanan birinin başına gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 11 Temmuz 2013; 12:57:31 >
  • Bence edebilirsin hocam. Fordlar Opetten mazot garantisine sahiptir. En azından geçen seneye kadar öyleydi. Opetten aldığı yakıtların listesini opetten alıp merkeze başvuru yapabilirdi.. Aynı şekilde biz Transit in motorunu Opet in Ford sunduğu yakıt garantisinden değiştirdik... ;) Sandık motor geldi Ford un servisinde ücretsiz yapıldı ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greencher -- 11 Temmuz 2013; 13:02:54 >
  • gördüğüm bütün kadoiller indirimli satıyor...

Yani genel indirim yapan bir firma sanırım
  • Bu firmadan euro dizel kullanan arkadaş yok mu acaba?şirket olur şahıs olur.kullanıp memnun olan yada şikayeti olan kendisi arkadaşı akrabası olan arkadaşlar olsa daha yardımcı olurdu.

Birde bu markadan kullandık sayalım eğer arabaya zarar veriyorsa bunu anlama yolu varmıdır?mesela sesten titreşim den yada serviste mazot filtresine baktırsak oradan anlaşılır mı acaba?

• Bir arkadaşım fiyatı 10-15 kuruş kadar daha ucuz olduğu için sürekli mazotu sürekli Kadoil'den alıyordu ve memnundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullahberat46

Bu firmadan euro dizel kullanan arkadaş yok mu acaba?şirket olur şahıs olur.kullanıp memnun olan yada şikayeti olan kendisi arkadaşı akrabası olan arkadaşlar olsa daha yardımcı olurdu.

Birde bu markadan kullandık sayalım eğer arabaya zarar veriyorsa bunu anlama yolu varmıdır?mesela sesten titreşim den yada serviste mazot filtresine baktırsak oradan anlaşılır mı acaba?

Firma ismi kadar bayi de önemli bir nokta.

Ben Kadoil'den 2 kez indirimli benzin aldım hocam en ufak bir sıkıntı çıkarmadı.

Bence denemeye değer, çünkü denetimlerine de katıldığım istasyonlar oldu geneli iyi.
  • Sektörün içinden birisi olarak !!

Kesinlikle Öncelikle önemli olan Petrol şirketinin Kaliteli ürün satma politikasıdır.

İkinci olarak Bayii nin (İstasyonun ) Bu yakıtı hangi şartta saklayıp size servis ettiği önemlidir.

Üçüncü olarak ; Son kullanıcının aldığı ürünün kalitesini kesinlikle , bir iki seferde ve basit mantıkla ( uzun yol yaptım,kısa km yaptım,birşey olmadı)
    kriterleri ile yorumlanmamalıdır.

Genellikle Köklü Marka ve yerleşik İstasyonlar tercih edilmelidir.

Saygılarımla.
  • Güncel!!!

• emrullahberat46 kullanıcısına yanıt
    Hocam Kadoil den uzak durun derim sattiklari mazot cok kalitesiz bir arkadasim sirket olarak oradan alim yapiyordu fakat daha sonra mazot ta su cikti vazgectiler Opet ten almaya basladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthGTI -- 24 Temmuz 2013; 19:18:15 >
  • Eski nesil dizel olsa neyse diyeceğim de, MAZDA gibi bir araca sırf indirimli diye bilmediğiniz yerden mazot almayın ya da en azından ben olsaydım almazdım.

İşe duygusal yönüyle bakıyorsanız, önemli değil diyorsanız da bulun bir USPET bayisi, depoyu oldukça güzel bir rakama doldurun. Ne kadar kâr edeceksiniz ? Eğer yanlışsam düzeltin, ortalama litre başı 0,15 krş veya 50 LT'lik bir depoda 7,5 TL.
    Değecek mi ?

Ben imzamdaki aracı USPET'e çekip 450 LT mazot alıyorum, kısmen değiyor. Ama sizin alacağız 50 LT mazot.
  • 18.08.2013 pazar günü %12 indirimli 3,89 tllik fiyatla depoyu fulledim.
    22.09.2013 tarihi itibariyle yaklaşık 1370 km yol yapmışım.Aldığım istasyon kadoil bornova.
    arabanın torkunda herhangi bir sıkıntı yoktu.
    arac 2006 c4 hdi
  • Şu anda kadoil nasıl arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaRCoN

Şu anda kadoil nasıl arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

1.9d partnerde sürekli kullanıyoruz sıkıntı yaşamadık ama bu araç zaten ne koysan yakan cinsten bir araç
  •  KADOİL EURO DİZEL HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR Kadoil denince aklıma hep Müslüm Baba gelir . Şehir içi İstasyonlarında sorun olacağını sanmıyorum ama yol üstü istasyonlara dikkat etmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufradirisi01 -- 28 Ocak 2018; 14:49:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce kadoilden depoyu fulledim, yarım depo totalden aldığım mazot vardı üstüne 137₺ (litresi 4,85₺) mazot aldı, istasyon eskiden p.o, sonra aytemiz şimdide kadoil oldu, Eskişehir /yenikent pazaryerinin yan tarafında. Bakalım deneyip görecez, sorun çıkacağını sanmıyorum, birde petline var fakat sürümlü satışı olmadığından hortumda kalan 1-2 litre yakıt geri kaçıyor sanırım az yakıt alındığında araç az km yapıyor misal 10 litre alıyorsunuz fakat depoya 8 litre kadar giriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.