Şimdi Ara

Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
11
Favori
40.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet çanta CaseLogic gerçekten güzel ama çiçekler ve eskitme deseni işi bozuyor
    Kararsızım ben de
  • aynen bende kararsızım çanta konusunda Bu arada Bahçelievler için Bende metrobüs kullanıcam Servise yazılsam sabah çok erken alıyormuş dolandığı için pek yanaşmadım ona 1. sınafta da eminönü motorları kalkıo kadiköyden. Önünden bir otobüs varmış okulun ordan geçiomuş nese daha 1 sene var Bu arada Bize okulda imzalatılan kağıtlardan birinde çok büyük miktarda ve uzun süreli kişisel müzik film oyun fln indirmeyin diodu . Kimbilir internet hızı ne kaçtır. İzin verseler baya kullanırdım

• Diğer üniversitelerde duyuyorum hep İTÜ de ODTÜ de millet 100mbit le indiriyorum filmleri oyunları diye hava atıyorlar biz de niye yasak?
    Ya da bence diğeri üniversitelerde de yasak diyorlardır ama yaptırım yoktur.Bizimkinde de takibinin yapıldığını düşünmüyorum aslında.Neyse okul bir açılsın da bakalım üst sınıftakilerle konuşuruz onlar biliyorlardır

Hazırlık sınıfnda nasıl bir internet vardır acaba
  • Ben 8mbit nete razıyım valla.

Evdeki de 8mbit ama bu aralar 2mbit'e düştü nedense. Bu arada laptopları her daim okula götürüyoruz değil mi arkadaşlar?
  • çanta konusunda bende kararsızım okul dışında kullanacağım kesin ama okul içi bilmiyorum gerçekten kaliteli bi çanta okulun durumuna bakarız artık :D
  • beyler birde birşey sorucam bu bnm mesajım neden 0 gözüküyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ibrahim_

beyler birde birşey sorucam bu bnm mesajım neden 0 gözüküyor :D

[Konu Dışı / Off Topic] bölümünde yazdığın mesajlar sayı olarak eklenmez
  • Laptop her daim gider mi gerçekten ben de onu düşünüyorum.
    Kitap olmazsa sorun değil ama hem kitap hem laptop yük olr :\
  • valla çantanın üstündeki kadir has logosu yapıştırma :D kalkıyor ben dikiş sanıyordum ama değilmiş bu iyi oldu :D
  • imzaladığın kağıtlardan birinde çanta üzerindeki kadir has logosu hiç bir şekilde sökülemez diiyor
    Sökülemezden kastı çok sağlam yaptık sökünde görelim değilmiş demek ki
  • nerde yazıyor yaw bnm imzaladığım kağıtlarda hiç öyle bişi yazdığını hatırlamıyorum
  • Logoyu söktürmemelerindeki amaç millete reklam olsun diye herhalde.
  • evet buldum o maddeyi ama ona da çare var yaw :D okul dışında kim sizi takip edecek ki logo zaten çıkıyor arkasına magnet yapıştır çantanın arkasınada okula girdiğinde yapıştırırsın çantaya
  • @katze
    Adamlar laptop veriyor üstüne bir de Caselogic çanta veriyor reklamları olsun tabi keşke güzel bir model olsaydı da ...
    Eleman bana verirken arkadaşına sordu bu yandan asmalı mı sırttan mı diye keşke yandan asmalı olsaydı
    @ibrahim
    Yok ya kimse bişey takip etmez logo falan biz abartıyoruz Ben kağıdı imzalarken bitane de al evde okursun dediler içimden dedim ulan bişey imzalanmadan önce okunur benim bildiğim ama hadi öyle olsun

• aynen ya bende birsürü kağıt imzaladım hiç okumadan Orda kimbilir daha neler yazıyordur
  • Ben okudum hepsini merak etmeyin kredi falan almamışız

Bu arada buradan konuşuyoruz sürekli ancak birbirimiz görsek tanımayacağız adımızı bile bilmiyoruz
  • @takeiteasy dediği doğru kimse kimseyi tanımıyor :D bide yandan asmalıları herhal mac kullananlara veriyolardır ama öyle olsa daha iyiydi :D
  • MAC konusunu açmayalım üzülüyorum duyunca

Bu arada PM ile msn ya da facebook paylaşabiliriz sanırım msn de Kadir Has diye bir grup açmanın zamanı geldi
  • öyle bir grup var zaten ama facebook paylaşılabilir herhal :D
  • Benim haberim yok öyle bi gruptan demek beni dışlamışsınız
    Ben PM'den attım valla msn'i dileyen ekleyebilir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.