Şimdi Ara

Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
11
Favori
40.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birisi resimli imza yapabilir mi tıklayınca bu sayfa çıksın
    Ben pek müsait değilim ondan yapamıyorum kusura bakmayın :/
  • Benide ekleyin , Bilgisayar Müh. bölümü. 3 yıl önce mezun oldum ama olsun :P
  • Düzenleme: Mesaj yanlış yere gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 25 Ağustos 2010; 22:30:54 >
  • Bende böyle bir konu bekliyordum.Benide ekleyin Bilgisayar Mühendisliği
    Hazırlığı Bahçelievler Kampüsünde sanırım.
    İmza hazırladım burdan bölümünüzüde eklemek isterseniz orayı kendinize göre düzenleyin.
    Eğer bölümün yazmasını istemiyorsanız Son satırı [/center] harici silin

[size=2][center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_42214526/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/ba/01/b8/ba01b868070e2cdf9102f62716e6d91b.png[/image]
    [color=#023681][b]Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu[/link][/size][/b][/color]
    [b][size=1]Mühendislik Fakültesi - Bilgisayar Mühendisliği [İngilizce][/size][/b][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djefecan -- 30 Ağustos 2010; 2:02:09 >
  • Teşekkürler imza için

Bilgisayar mühendisleriyle ortak derslerimiz vardı sanırım
  • beyler kayıt yaptıran var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ibrahim_

beyler kayıt yaptıran var mı?

Aynen ben de merak ediyorum
    Haftasonu yapiliyorsa haftasonu yapicam yoksa pazartesi
  • cumartesi gidicem kimse bırakmaz son güne :D sakin olur yaw bide laptop şimdi mi veriyolarlar yoksa seneye mi bide ne marka :D netbook filan değildir inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: takeiteasy

quote:

Orijinalden alıntı: _ibrahim_

beyler kayıt yaptıran var mı?

Aynen ben de merak ediyorum
    Haftasonu yapiliyorsa haftasonu yapicam yoksa pazartesi

Bana gelen kağıtta 31 Ağustos - 7 Eylül 2010 (Pazar günü hariç) diye belirtilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 2 Eylül 2010; 3:04:44 >
  • kagidi henuz goremedigim icin bilmiyordum sagol bilgilendirme icin
    o zman yarin turkiyeme ayak basar basmaz belgelerimi toplamaya baslayayim cumartesi de yaparim artik.

Laptoplari simdi vermezler bilgilendirme semineri tarzinda birseyler olacak sanirim akademik takvmde yaziyor o sirada soylerler heralde.
    facebook grubundaki bi tartismada neden bazilarina macbook veriliyor bize toshba falan diyorlardi sanirim
    bize toshiba gelcek gibi bi his var icimde :D
    tabi her sene degisebilir markalar ...

burslu olan var mi
  • evet mühendisliklere toshiba veriyorlar
  • Kaydoldum ben. Bazı bölümlere toshiba bazı bölümlere apple veriyorlar. Kayır işlemi tamamlandıktan sonra geçici kimliğinizle birlikte alacaksınız bilgisayarınızı. Hayırlı olsun
  • Ben de kayıt oldum bugün. Sanırım GSF öğrencilerine Apple diğer fakülte öğrencilerine Toshiba veriyorlar. Bana Toshiba verdiler.
  • Bende bugün kayıt oldum. Okul gerçekten çok güzelmiş
    Kayıt için ordan oraya koşturdum resmen baya yere uğramak gerekiyor
    Üniye girince içeride sağdaki kapıdan büyük salona girin aman dikkat altta küçük bir basamak var İçeri girince ortada bir masa var ordan bir çizelge veriolar orda salonlar fln gösteriliyor. yapılacak adımlar yazıyor
    Odalara numara asmışlar. Kayıt masasında bilgisayar üzerinden 2 adet form dolduruyorsun. Kimlik kartının verildiği odadaki kişi 3 adet sayfa verio yerler gösterio sayfada isim soyisim imza attırılıyor. Yanınızda resim bulunması gerek 7 adet. 1 tanesini forma kesip yapıştırtıyorsun Odada gerekli malzemeler mevcut (makas, yapıştırıcı). 6 tanesinide alıyorlar resimlerin. sonra geçici kimlik kartını aynı odadaki görevlilere verin gerçek kimlik kartınızı vericekler geçiciyide pc verilen yere verip notbooku alıyorsunuz. Bu arada hazırlığı anlatan görevliyede uğramayı unutmayın
    Bu arada Bilgisayar Mühlerine verilen Notbook Özellikleri
     Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu

Bazılarına bu bazılarına apple verilio sanırım. Toshiba sağlamdır ama 5 sene nasıl dayanıcak bilemem. 5 senede baya eskir yahu he bu arada mezun olurken notbooku almak isterseniz 100$ vererek alabilirsiniz. eğer almak istemiosanız okula iade edilicekmiş.
    Resimleri küçültemedim kusura bakmayın
    Okulu gezme fırsatım pek olmadı ama Öğrenci işlerine gittim Öğrenci belgesi aldım nolur nolmaz ehliyet için lazım olur belki
    Hadi kolay gelsin
  • djefecan teşekkürler güzel bilgiler vermişsin

ben de bugün tüm belgeleri tamamladım yarın gideceğim kayıda.
    Ya ÖSS'ye başvururken okulda webcamden bi fotoğraf yükleyip sınav giriş belgesine onu koymşlardı ya o zamanlar bu fotoğrafların üniversitede öğrenci kimliğine konulacağı yönünde dedikodular vardı yanlştır umarım
  • Maalesef doğru. Yine (İlki Anadolu Üni.) webcamde çekildiğim fotoğrafı basmışlar.
  • oha o zaman rezillik kartımı kimse görmesin

saçlar karışık üstümde hayvan gibi montla obez gibi çıkmışım bir de boynumda buff var hıncal uluç gibi bi poz

yok mu bi yolu değiştirsek ya senelerce o kartı göstericez
  • bugün kayıt var mı acaba yaptıran bilen varmı yaw :D
  • Bugün kayıt var ben kaydımı yaptırdım öğrenci kimliğimi ve laptopu aldım
  • evet öğrenci kimliğindeki resim malesef öss başvurusundaki resim
    Bu arada yarın kayıt yok boşuna gitmeyin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.