Şimdi Ara

Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
11
Favori
40.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ssk ve asker işini halleden var mı nasıl olacak bunlar şimdi kağıt falanda gelmedi
  • bir fikrim yok ben daha 18 bile olmadığım için ilgim yok sanırım
  • üni. verdiği şifreyle blackboard veya e-postaya giren var mı beyler? bende açılmıyor da
  • BYS ye giriyorum ancak Blackboarda giremiyorum.

yardımcı link http://sites.khas.edu.tr/tr/universite-hakkinda/universite-yonetimi/idari-bilimler/bilgi-islem-merkezi/sss/blackboard.html#Bb_login_ENG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takeiteasy -- 11 Eylül 2010; 0:21:47 >
  • Arkadaşlar yarın İngilizce yeterlik sınavı saat kaçta?
  • 9da cibali kampüsünde .
    sınav 9.30da başlıyor.
    http://www.khas.edu.tr/news/111/455/Hazirlik-Okulu-ingilizce-Yeterlik-ve-Seviye-Tespit-Sinavi.html

Yakanıza kırmızı karanfil takın birbirmizi tanıyalım
  • çok heyecan bastı herkes arıyor başarılar diliyor sanki össye giricekmişim gibi hissettim
  • ÖSS'ye girip yapamasan da bir sene kaybediyorsun hazırlık sınavında da yapamazsan bir sene kaybediyorsun aynı şey
  • ya ben geçsem bile yinede hazırlık istiyorum 1 sene rahatlamak istiyorum
    Bu arada yrn sınava cibali kampüsünde giricez fakat sınava giriceğimiz sınıflar fln orda belli olacak herhalde
    birde 2 sınav olacakmışız sanırım 1. seviye belirleme 2.si hazırlık atlama sınavı ama aralarında ne kdr süre var acaba. Birde sözlü mülakatımsı birşey olmıcaktır umarım o zmn ayvayı yerim
  • Aslında ben de senin gibi düşünüyordum ama kayıt sırasında hazırlık hakkında bilgi veren bir ingilizce öğretmeni vardı.Bir veliyle konuşuyordu ve dedi ki çoğu öğrenci rahatlamak için hazırlık okumayı düşünüyor bir sene ense yaparım diye ama yanılıyorlar çünkü hazırlık sınıfı lise gibi bütün gün aynı ders var ve hergün ödev yapmaları gerekiyor derslere devam edip güncel olarak takip etmek zorundalar.Bir de hazırlık sınıfının dönem olarak süresi normal ders gören öğrencilerin saatinden daha fazla.Yani sıkıldıkları okul düzenini bir sene daha yaşıyorlar dedi. Aynen aktardım
    Bunu duyunca dedim çekilir dert değil en iyisi biraz çalışayım da bişeyler yapayım bi kitap bitirdim işte demin de bi essay yazdım tamam geçerim dedim ama bakalım

Neyse hayırlısı olsun hepimiz için,birşeyler yapacağız artık bakalım

• evet banada anlattı onları ama 60la geçmektense bir sene kalıp daha iyi bir ingilizceyle geçmek istiyorum çünkü ben hocaların derste anlattıklarının çoğunu anlayacağımı sanmıyorum 60la geçersem.O zaman gerçek derslerde kolay olsa bile çok zorlar. Oturup 1 sene ingilizce kasmak daha rahatıma geliyor. Bu arada o ingilizce hazırlığı anlatan kişi bir deneme sınav kağıdı verdi.Acaba o yarın gireceğimiz sınav mıdır?
    http://www.khas.edu.tr/egitim/rektorluge-bagli-birimler/ingilizce-hazirlik-okulu/sinavlar-ve-not-sistemi.html linktekileri basmışlardı ama benhttp://sites.khas.edu.tr/tr/akademik/ingilizce-hazirlik/Outline.mht bölümünden çok tırsıyorum. O bölümde tam olarak ses dosyasındaki adamın dediklerini mi yazmak zorundayız? ses dosyasını mp3 playere koydum dinleyip dinleyip duruorum anlamadığım kelime olunca işler karışıyor baya. gerçek sınavda 1 kere dinleticekler Acaba bunu nasıl dinleticekler ses yeterli olur umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djefecan -- 13 Eylül 2010; 22:49:36 >

• ses dosyası nerede ben dinlemedim ben de istiyoum

edit : Tamam buldum Yok be hocam kolaymış House dizisindeki bi sese benzettim Altyazısız dizi izlemek yeterli bunları anlamak için

Buarada o tanıtımı yapan bayana bu sınavlar çok kolay be anadolu lisesi ingilzce ders sınavları bile daha zordu dedim umarım geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takeiteasy -- 13 Eylül 2010; 23:04:00 >

• işte burdahttp://sites.khas.edu.tr/tr/akademik/ingilizce-hazirlik/audio_file.wma
    yrn 2 sınav mı olacak peşpeşe mi bir bilgin var mı birde bu sınav kaç dk sürer yaklaşık?
  • Valla 2 sınav olacağını bilmiyordum ben sizden duydum süresini de bilmiyorum ama 12yi geçmez tahminimce
  • nese 2 hafta daha var tatil.Doyasıya dinlenmek istiyorum yrnki sınav geçsinde bi. Stres oldum baya
  • Bu sınavlardan 60 alıp lisans programına devam edebilirsiniz diyor ya mesela, hazırlık sınıfını mı kastediyor yoksa 1. sınıf mı arkadaşlar? Yani atıyorum yarınki sınavdan 50 alırsam hazırlık okuyamayacak mıyım?
  • 2. sınavdan 60 ve üstü alırsan 1. sınıftan başlıyorsun . 2. sınavdan 50 alırsan hazırlığı geçememiş oluyorsun bu durumda 1. sınavdaki aldığın sonuca göre bir hazırlık sınıfı belirlenecek sana.
    sanırım böle demişti hazılrıkğı anlatan kişi
    edit: hala ders çalışıyorum elimde defter şimdide wish kalıplarına göz gezdiriyorum. birazdan yatmam gerek yoksa sabah kalkamıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djefecan -- 14 Eylül 2010; 0:04:56 >
  • Beyler bırakın ya hani geçmek istemiyordunuz
    Filme sardım ama yatmak lazım harbiden

Not:Eğer rahat hissetmek istiyorsanız essay kurallarına da bir göz gezdirin derim ;)
  • Valla benim her halükarda hazırlık okumam lazım, yoksa hocayla bakışacağız koca bir sene.
  • Eveeet okula 9da girip 14:30da çıkmak harbi fenaymış.
    Biz burda iki sınav en fazla 12ye kadar sürer diyorduk adamlar uçmuş
    Sınavlar beklediğimden zordu ama gördüğüme göre sınava geçen sene hazırlığı geçemeyip yaz okuluna kalanlar da girdi ve onların durumuna bakılırsa hazırlıkta bu sınav kadar ağır bir eğitim verdiklerini düşünmüyorum .
    Bunu da atlattık ya geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.