Şimdi Ara

Kadınların AVM gezmesinden sıkılan erkeklere çözüm üretildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadınların AVM gezmesinden sıkılan erkeklere çözüm üretildi

Çin'in en büyük şehrindeki bir alışveriş merkezi, eşlerinin veya sevgililerinin bitmek tükenmek bilmeyen alışveriş tutkusundan sıkılan erkekleri mutlu edecek eşi benzeri görülmemiş bir çözüm üretti. Şanghay'daki en büyük alışveriş merkezi olan Global Harbor, geçtiğimiz günlerde AVM'yi gezen eşini veya sevgilisini beklerken "acı çeken" erkeklerin sırtını dayayıp bilgisayar oyunu oynayabilecekleri "eş dinlenme kabinleri" sunmaya başladı.

Ayrıca Bkz.Google Duo, 100 milyon yükleme barajını aştı
    Her biri, içindeki kişinin konforlu bir şekilde vakit geçirebileceği şekilde tasarlanan 4 adet teknoloji dostu kabin, 1 aylık deneme süresi kapsamında alışveriş merkezinin etrafına yerleştirilmiş durumda. Gelen haberlere göre hizmet daha şimdiden son derece popüler olmayı başarmış. Her kabinde lüks, rahat bir koltuk ve erkeklerin "beklerken" eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan büyük bir TV ekranı ve oyun konsolu bulunuyor.

Kadınların AVM gezmesinden sıkılan erkeklere çözüm üretildi

Erkeklerin oyunlarını bitirmesini bekleyemeyiz

Ancak kabinler genelde çiftler tarafından olumlu karşılanırken, bazı bayanların ise hoşuna gitmedi. Kabinde vakit geçiren bir erkek bunun çok iyi düşünüldüğünü söylerken "Biz burda kimseyi rahasız etmeden eğlenceli vakit geçirirken, kız arkadaşlarımız diledikleri gibi alışverişe zaman ayırıyor" dedi.

Fakat bazı kadınların bu fikre sıcak bakmadığını belirtelim. Bu düşüncede olanlar ise erkeklerin oyun oynamayı bırakmasının neredeyse imkansız olduğunu söylüyorlar. "Alışverişi tamamladığımızda bir de erkeklerin oyunlarının bitmesini beklemek zorunda kalabiliriz" diyen bayanlara göre erkeklerin "kız arkadaşlarıyla birlikte" alışveriş yapmaları gerekiyor. Erkekler oyun oynarken veya eğlenirken kendileri sıkılabilirmiş.

• Akıllı telefonlar var. gerek yok

• Kadınlar bekleyemiyor ama erkekler beklemek zorunda. Bu da bir ayrımcılık hem de dişi taraftan. Pes yani :D Neyse sevgilim yok kafam rahat :p

• Hayatı paylaşacaksın ama diğer tarafın onun için sıradan aktivitesini yerine getirmesine yardımcı olmayıp odaya geçip oyun oynayacaksın. Güzel kardeşim gitme alışverişe o zaman? Özel şöför müsün sen? Taksicide sevgilini bırakır AVM’ye zor mu? Ne farkın kaldı peki?

İki yol var benim şahsi fikrim:

1)Ya hayat müşterek deyip katlanacaksın ve onun da senin için bazı şeylere katlandığının farkına varacaksın.

2)Ya da efendi gibi “Aşkım çok sıkılıyorum, eziyet oluyor; Ben dahil olmasam olmaz mı?” diyeceksin.

Ha Türkiye’de 2. Yol yemiyor genelde. 1 hafta salonda yatarsınız yeminle. Diğer ülkelerde nasıl bilemem tabi muhtemelen aynıdır. O yüzden 1. Yolu tercih edip akşam yatak odasını düşüneceksin. Kimse burda yalan atmasın şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En çok muzdarip olduğum konudur hele cocukları bana baktirmaya çalışması yokmu tam bir eziyet oluyor. Hanfendi rahat rahat giysilere bakamıyor . Bende isyan bayrağını çektim bırakırım seni avm ye ne halin varsa görürsün dedim çok nadir eşim ve çocuklarla avmde oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • içerdeki çoluk çoçuktan mağdur erkek kitleye sıra gelmezki
  • Erkekler! masaj koltuklarına gidin !

• Hanımlar herşeyi beraber yapalım diyor fakat lafta, aslında istedikleri benim istediklerimi beraber yapalım olacak.. zira erkeğin eglence anlayışı onları pek cezbetmiyor..(oyun,maç,okey,pub.vs.vs)
  • Tıkın fanusa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her mağazaya adam gibi bank koysalar yeter

• Hayatta en nefret ettiğim hadiselerden biridir bu.2 saat inciğine boncuğuna inceliyorlar.Erkek adam ne güzel pratikçe tak tak tak alacağını alıp çıkıyor.Kadınlarla alışverişe gidilmez.

• Bu olay bizim ülkemizde denenseydi avm açılışında veletler kuyruk yapar kapanana kadar da tepesinden inmez bağırış çağırış kavga dövüş birbirlerini ezer milleti zıvanadan çıkarırlardı..

• Bizim buraya yapılırsa söker çalarlar makineyi :D

• Güzel düşünce. Birazda kadınlar beklesin:)

• Bu yeni birşey değil ki istanbulda da var Mall of istanbula yolu düşen olursa arka giriş lale meydanında görebilirler yaklaık 3-4 aydır kullanımda

• ulan eskiden kadıköydü sultanahmetti bakırköydü taksimdi gezerdik.isyan ederdim yorucu oluyor diye.avmler çıktı sahilde çekirdek çitlemek maldivlerde tatil yapmak kadar özel birşey oldu anasını satayım:))
  • Feministleri konuya bekliyoruz.

oturuyorum mediamarkt a varsa cs go yoksa ps4 xbox futbol...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.