Şimdi Ara

Kadem Sucuk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Arkadaşlar sucuğu kağıda sarıp o şekilde bekletiyorum ve şu an sucuk bayağı kurudu, toparladı. Lezzeti de ilk geldiği yumuşak dokulu olduğu zamana göre daha güzel oldu. Yine aradığım tat bu değil ama sucuk kuruduktan sonra, yenilebilir, ortalama lezzette bir sucuk haline geldi.

Bu arada ek bir bilgi, sucuk Manta + Dana eti karışımından yapılmış, üzerinde öyle yazıyor.

• tadını bilemem ama sucuk piştikten sonra çok yağ salmış ve bariz şekilde küçülmüş hocam,tabi ki bir çok sucuk markası böyle fakat kaliteli sucuklarda bu oran çok azdır bilginiz olsun.

• Bu sucuklardan hiç bir randıman alamayız bende çok denedim artık şöyle yapıyorum kışın sonlarına doğru kasabımın yayına gidiyorum 20-25 kg yaptırıyorum et sucuk yediğimi anlıyorum eve gidince unutmazsam atarım bir kaç resim...

• Bir de Balıkesir'den Yanturalı Vedat Bey sucuklarını deneyin derim. Tamamen manda sucuğu da var ürün gamlarında.

• yurtdısında et daha lezzetli. neden böyle bilmiyorum. biz büyüdük diye mi lezzet farklı geliyor ama haklısın yani eskiden cogu ürün çok daha lezzetliydi

• Kayseri İmamoğlu sucuklarını öneririm. Yıllardır tüketiriz hala aynı tat. İnternet ve bayilerde biraz pahalı ama isteyen olursa fabrika satış mağazası telefonunu özelden paylaşabilirim %20 civarı daha ucuza alabilirsiniz.

Kayseride Otellerinde de kaldım kaç defa. Özellikle akşam müşterilere sıcak süt servisi yapmaları zaten kendileri hakkında yeterince fikir veriyor.

• AO A kullanıcısına yanıt

Bunu bende öyle yaşa bağlı olarak sanıyordum ama bence adam haklı eski kalitede ve lezzette üretilmiyor artık, fabrika tipi üretildiği için ve rakipler çoğaldığı için sürekli kalite düşürüyorlar. Mesela kola turka bu yüzden battı , kolaya şeker koyamadığı için zarar etti davalık oldu rakipleri tarafından. Bu sadece bir örnek belki dava etmeyenler kaliteyi düşüren düşürene devam ediyorlar.

• serafon kullanıcısına yanıt

O sokakta satanların lezzet gibi köfte olmuyor gerçekten marketten aldığın köftede, kesin değişik baharatları var o lezzeti veryor

• sybercomp S kullanıcısına yanıt

Birden çok faktör var muhtemelen. Mesela kurbandaki et kadar kasap eti lezzetli olmuyor, marketteki et de kasaptaki kadar lezzetli olmuyor. Baharatı falan filan derken doğru formülü bulmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.