Şimdi Ara

Kaç yaşına kadar LOL'e devam edicekseniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• daha iyisi cikana kadar suan en iyi oyun lol benim gozumde yasim 20 bakalim ewlenince de dewam ederim diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl sonra galiba
  • cyberwar kullanıcısına yanıt
    Evlenince eşime öğreticem o sup ben adc aşkım hil bas hil hil hil hil aşkım hil
  • 15 yaşımda bırakırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametaksu

Evlenince eşime öğreticem o sup ben adc aşkım hil bas hil hil hil hil aşkım hil

yok ya ben oyle dusunmuyorum zaten nisanlim beceriksiz biraz oynayamaz feedler felan bisi de diyemem o gidip cocuk baksin dizi izlesin ne bilim yemek temizlik felan ben soloq girerim

• Kaç yaşındasın
  • Sana sorucak aşkım napıyorsun sen diceksin ranked atıyom aşkım :D
  • 3 sene olacak neredeyse yavaştan sıkılmaya başladım.Arkadaşlarımla. oynuyorum sadece

• oyundan tanidigim biri var osman abi diye team rank atinca skype den konusuyoruz arada kizi agliyo.felan mikrofonu eline alip alo dede felan diyo 2yasinda kizi hani kiskanmiyo degilim

• burak084 kullanıcısına yanıt
    Oyunun tadı öyle çıkıyor zaten skype ts giriyorsun arkadaşlar filan fena sarıyor
  • Bu işlerin yaşla alakası yok, KO'nun popüler olduğu zamanlarda clanımızda 40 yaşında abiler vardı. Hatta birisi hesabını oğlu ile beraber kullanıyordu.. Çok sağlam hesaptı gerçekten. Ama KO gibi uzun süreli bir oyun olması imkansız LoL'ün.. Zaten son seneleri
  • Ko farklı bro Ko hep olgun insanlar oynardı 10 yaşında veletler değil
  • halen daha oyun ile yaşın arasındaki farkı çözemedim. 25 yaşındayım oynuyorum ne zaman canım sıkılırsa o zaman oynamam başka bir oyun bulurum.
  • Bıraktım bile yaş 21

Sezon 2 başlangıcından beri oynuyorum artık öldü oyun benim için zevk vermeyen oyunu oynamanın bir mantığı yok. Hatunun teki Dota2 ye çağırıyor ağır fanmış, ben pek iyi değilim o oyunda fazla oynamadım ama bakalım artık az cool olmak için hemen yüz vermedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla gittiği yere kadar oynarım belli bi kota yok

• Atıp tutmaya gerek yok oyun Pay to Win olmadığı sürece devam edicek son seneleri falan sizin için olabilir ama lolün daha gitçeği uzun bir yol var elbet yaş ortalaması arada sırada değişçek veya oynıyan ortalaması ama sanal ortamda devrim olmadığı sürece lol devam eder ayrıca bu bi oyun oynarken zevk alıyorsan ömür boyu bile gidebilir
  • BlazeZ kullanıcısına yanıt
    Knight Online'da öyleydi çok zevk alırdık 6 7 sene oynadık başka şirketin eline geçti oyun bitti inşallah RİOT bu hataya düşmez oyun böyle devam eder
  • Ben bırakmam sadece ilerde şuan oynadıgım kadar sık oynanamam mesala işim olmadıgı zmanalr gıreım bı oyun atarım cıkarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shameles

Ben bırakmam sadece ilerde şuan oynadıgım kadar sık oynanamam mesala işim olmadıgı zmanalr gıreım bı oyun atarım cıkarım

O her oyun için geçerli bizim her neslin sonu öyle olucak bu ve diğer oyunlar için gerçi bunu işe dönüştürenlerde oluyor onlar sayesindede oyun ayakta durabiliyor bir bakıma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.