Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

KABLOSUZ MODEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben kablosuz modem alıcam fakat kullanıcı sayısı aynı anda en az 5 dizüstü bilgisayar seçimde yardımcı olursanız sevinirim

• Gerçekten kaliteli bir cihaz alman gerekli.. Airties' ların çekim gücü iyi olmasına rağmen; birkaç bilgisayar bağlandıktan sonra modem kitlenebiliyor. USRobotics tavsiye ederim.. Şuana kadar şikayet eden duymadım.. Zaten şikayet eden olursa burada itiraz eder..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=45&productid=bd93725

Edit: yok illa Airties dersen, 72 YTL' e sıfır gittigidiyor.com' da bulabilirsin. Hepsiburada.com da 120 YTL civarı.. (Airties RT-205' i 2 kablosuz, bir de ethernet bağlantısı ile paylaştırıp aynı anda kullanabiliyorduk. Bizde sorun çıkmıyordu..)

http://urun.gittigidiyor.com/125-Mbps-Airties-RT-205-Kablosuz-ADSL2-MODEM_W0QQidZZ11462885

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkwinter -- 21 Temmuz 2008; 0:42:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: serdar000123

Arkadaşlar ben kablosuz modem alıcam fakat kullanıcı sayısı aynı anda en az 5 dizüstü bilgisayar seçimde yardımcı olursanız sevinirim

Şu anda piyasada bolca bulunan ve de makul fiyatlı olan kablosuz modemler AirTies RT-205 veya RT-211 (eğer 4 ENet portlusunu istersdeniz), Zyxel Prestige 660HW-T1, Linksys WAG-200N, D-Link DL-2640T(veya U) ve USR 9108A. Bunların herhangi birisi işinizi yeterince görecektir; yeter ki modemi iyi kötü bütün kullanıcıların "ortalarında olabilecek" bir yerde konuşlandırabilin. 125 mbps veya 54 mbps versiyonlarına da fazla itibar etmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mafaky

Şu anda piyasada bolca bulunan ve de makul fiyatlı olan kablosuz modemler AirTies RT-205 veya RT-211 (eğer 4 ENet portlusunu istersdeniz), Zyxel Prestige 660HW-T1, Linksys WAG-200N, D-Link DL-2640T(veya U) ve USR 9108A. Bunların herhangi birisi işinizi yeterince görecektir; yeter ki modemi iyi kötü bütün kullanıcıların "ortalarında olabilecek" bir yerde konuşlandırabilin. 125 mbps veya 54 mbps versiyonlarına da fazla itibar etmeyin.

Başka hangi versiyon var? 300 Mbps'den mi bahediyorsunuz?

• quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

quote:

125 mbps veya 54 mbps versiyonlarına da fazla itibar etmeyin.

Başka hangi versiyon var? 300 Mbps'den mi bahediyorsunuz?

Pardon; özür dilerim -- kendimi yanlış ifade etmişim: 54 mbps'likler varken illa ki 108 veya 125 mbps'liklere fazlaca itibar etmeyin demek istemiştim. 300 mbps'liklere de boşu boşuna göz kırpmayın, bu arada.

• quote:

Pardon; özür dilerim -- kendimi yanlış ifade etmişim: 54 mbps'likler varken illa ki 108 veya 125 mbps'liklere fazlaca itibar etmeyin demek istemiştim. 300 mbps'liklere de boşu boşuna göz kırpmayın, bu arada.

Estağfurullah, özür ne kelime. Bence de gereksiz harcama olur, fiyatı uygun değilse 125 Mbps için zorlamaya gerek yok...
  • bende airties rt205 modeli var 1 masaüstü birde laptop bağlı bir sorun çıkarmadı şimdiye kadar 5 tanede sorun çıkartırmı bilmiyorum ama.
  • İlginiz için çok teşekkür ederim bide teknik soru sorucam bu modemlerde max bilgisayar baglanma sayısını nerden anlıyoruz bildiğim kadarıyla kablolularda port kadar ( Switch le arttıralabiliyor) peki kablosuzda nasıl ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.