Şimdi Ara

kablosuz bekleniyor hatası-XİAOMİ Mİ5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
17.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kablosuz bekleniyor hatası alıyorum google playden bir şey indirirken bunun çözümü nedir sağa sola baktım bir şeyler denedim ama bir türlü düzeltemedim.

• Bendede aynı problem mevcut.
  • Bende de aynı sıkıntı oluştu wi fi yi açsam bile indirme olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google play uygulamasının güncellemelerini kaldırın, uygulamayı fabrika ayarlarına çekip önbellek ve veri sil yapin sonrasında zorla durdur a da basın. Bu işlemlerden sonra Google play a bağlanınca güncelleme yapacak ve sorun düzelecektir.

• eCCo kullanıcısına yanıt
    Düzelmedi bekliyoruz bakalım neler olacak yeni güncelleme sunacakmış galiba hadi hayırlısı
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımda aynı durum oldu ve anlattığım adımlar sonucu çözüldü ama sizde başka bir sorun oluşmuş olabilir .

• eCCo kullanıcısına yanıt
    Tekrar tekrar denerim bakalım çözüme kovusamayan bir çok insan var miui forumda ama bakalim

• bende bu çözüm işe yaradı.
  • alıntı

Sağolsun arkadaşın birisi tarif etti bende bu durum düzeldi.

Aynen şöyle;

Uygulamalar----Play store ---- Verileri temizle ---- Güncellemeleri kaldir ---- WiFi'yi ve Veriyi Kapat ve Play Store'a gir. - Otomatik Güncellenir seç
  • ender E kullanıcısına yanıt
    yaptım bir indirme yaptım daha sonra mobil indirme yapayım dedim tekrar kablosuz bekleniyor dedi mobil veriyi kapadım wifiyi açtım kablosuz bekleniyor diyor
  • Ayni sorun bendede mevcut. Google playi sıfırlayınca düzeliyor ama bir sonraki guncellemede tekrar aynı hatayi veriyor.

Kalici bir çözümu yok mu bu işin?

• Arkadaşlar bu konu yurt dışı forumlarda da hortlamış durumda. Sorun son çıkan 8.2 Nougat MIUI sürümünden kaynaklanıyor. Kalıcı çözümü henüz yok. Şu anda Resmi Mi sitesinden de güncelleme geri çekilmiş durumda. Yeni güncellemenin çıkmasını beklemekten başka çare yok. Uygulama yüklemek zorunda kalırsanız.

Ayarlar - Uygulamalar - Tümü - Google Play Store - Güncellemeleri kaldır yapın. Sonra Playstore girip hemen aratıp yükleyin. Bir kaç dakika sonra Google Play kendini bu sorada güncellediğinden yine yüklemez olacak bu sebeple aynı şekilde başa dönüp güncellemeleri kaldırın. Son derece saç baş yolduran bir sorun malesef... :(
  • MÜJDE!

Bugün itibarı ile MIUI 8.2.2 Güncellemesi geldi ve sorun çözüldü arkadaşlar.. Resmi siteden indirin.
  • Evet bugün gelen 8.2.2 güncellemesi ile sorun ortadan kalktı.
  • Sonunda kurtulduk beyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.